Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

22 styczeń 2020 o 13:10

Gość napisał:

Nie można wejść w zakładkę "sprawozdawczość". Od rana kręci się kółko, a prób wejścia było kilka. Tak nie da się pracować a termin składania się zbliża.  Czy ktoś ma podobny problem ?


Ja już wczoraj wysłałam sprawozdanie. Wszystko o dziwo działało bez problemu...
F4odpowiedz

Gość

22 styczeń 2020 o 13:21

Gość napisał:

Nie można wejść w zakładkę "sprawozdawczość". Od rana kręci się kółko, a prób wejścia było kilka. Tak nie da się pracować a termin składania się zbliża.  Czy ktoś ma podobny problem ?


JA MAM TAKI PROBLEM OD WCZORAJ
F4odpowiedz

Gość

22 styczeń 2020 o 13:32

Gość napisał:

Nie można wejść w zakładkę "sprawozdawczość". Od rana kręci się kółko, a prób wejścia było kilka. Tak nie da się pracować a termin składania się zbliża.  Czy ktoś ma podobny problem ?


U mnie to samo, cały dzień stracony
F4odpowiedz

Gość

22 styczeń 2020 o 13:46

U mnie to samo, kółko kręci się nieprzerwanie, nic nie da się zrobić, nic wpisać. Jednym słowem TRAGEDIA.

F4odpowiedz

Gość

22 styczeń 2020 o 17:44

Gość napisał:

U mnie to samo, kółko kręci się nieprzerwanie, nic nie da się zrobić, nic wpisać. Jednym słowem TRAGEDIA.


U mnie tak samo. Ale Senat złożył poprawki do projektu zmian ustawy. Poprawki dotyczą przesunięcia terminu sprawozdań na 30 czerwiec. dzisiaj i jutro jest posiedzenie Sejmu, wiec może poprawki Senatu przejdą.Jak nie to nie mam pojęcia jak ja te sprawozdania zrobię i wyślę.
F4odpowiedz

Gość

22 styczeń 2020 o 20:48

Komisja Ochrony Środowiska pozytywnie zaopiniowała poprawki Senatu ws. przesunięcia terminu składania sprawozdań za 2019 r. do końca czerwca 2020. Miejmy nadzieję, że Sejm również się do tego przychyli i twórcy BDO będą mieli czas na naprawienie tego skopanego systemu, żebyśmy mogli w spokoju złożyć te sprawozdania. 

F4odpowiedz

Gość

23 styczeń 2020 o 04:27

Jest godzina 4:25 zalogowałam się aby robić sprawozdania a to wciąż się mieli! Co w przypadku jak nie zdążę złożyć sprawozdań na czas?

F4odpowiedz

Gość

23 styczeń 2020 o 08:09

Czy ktoś gdzieś zgłaszał, że jest problem z wygenerowaniem sprawozdań ? Bo ja napisałam poprzez formularz kontaktowy na początku tygodnia i nic. Ciekawe jak wyślemy te sprawozdania :(

F4odpowiedz

Gość

23 styczeń 2020 o 10:33

Gość napisał:

Czy w sprawozdaniach za II półrocze, można utworzyć magazyny? czy trzeba wykazać już tylko rzeczywiste ilości?



F4odpowiedz

Gość

23 styczeń 2020 o 11:33

Gość napisał:

Czy ktoś gdzieś zgłaszał, że jest problem z wygenerowaniem sprawozdań ? Bo ja napisałam poprzez formularz kontaktowy na początku tygodnia i nic. Ciekawe jak wyślemy te sprawozdania :(


Dzisiaj o 9 było webinarium na stronie BDO i tam ktoś zadał pytanie właśnie o te sprawozdania, że nie da się zrobić, bo ciągle się kręci kółko, a oni powiedzieli, że nie dostali żadnej informacji, że coś nie działa, bo u nich wszystko działa normalnie. No ręce opadają... U mnie i wczoraj i dzisiaj wczytuje i wczytuje i wczytać nie może...
F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter