Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

20 styczeń 2020 o 11:36

Czy tylko mi nie działa możliwość wyboru urzędu gdy chcę utworzyć sprawozdanie? Czy coś tutaj nie działa, czy najpierw należy utworzyć Karty ewidencji z zeszłorocznymi stanami?

F4odpowiedz

Magda A

20 styczeń 2020 o 11:51

Nie mogę wpisać adresata w Sprawozdaniach.
nie podświetla mi sie nic. 
A bez tego nie mogę zapisac .
I ruszyc dalej ze sprawozdaniem .
co wpisujecie w pole adresat ?
Bo zaraz wyjdę z siebie i stanę obok. MASAKRA z tym programem

F4odpowiedz

Michał5

20 styczeń 2020 o 12:25

sprawozdania podmiotu odbierającego odpady komunalne od właścicieli nieruchomości do gmin za 2019 r. w bdo robimy teraz , tylko za II półrocze 2019 czy za cały rok 2019  ?

F4odpowiedz

Gość

20 styczeń 2020 o 14:51

dziś nie da się złożyć żadnego sprawozdania bo zakładka adresat niestety nic nie wyszukuje , brawo 

F4odpowiedz

Gość

20 styczeń 2020 o 16:10

Gość napisał:

dziś nie da się złożyć żadnego sprawozdania bo zakładka adresat niestety nic nie wyszukuje , brawo 


Prawdopodobnie celowo uniemożliwili wszystkim składanie sprawozdań w celu przedłużenia terminu do końca czerwca. W środę mają głosowanie, zobaczymy co będzie. 
F4odpowiedz

Gość

21 styczeń 2020 o 08:18

Gość napisał:

Czy prowadząc skup makulatury również muszę złożyć sprawozdanie do gminy do 31.01?
Czy chodzi o inne odpady komunalne?


https://www.lexlege.pl/ustawa-o-utrzymaniu-czystosci-i-porzadku-w-gminach/rozdzial-4b-sprawozdawczos...

F4odpowiedz

Gość

21 styczeń 2020 o 09:07

Gość napisał:

dziś nie da się złożyć żadnego sprawozdania bo zakładka adresat niestety nic nie wyszukuje , brawo 


Dzisiaj (21.01.2020) z kolei nie da się nic wpisać w sprawozdaniach bo cały czas kręci "wczytywanie". Można za to stworzyć więcej niż jedno sprawozdanie robocze, co jest nie lada osiągnięciem dla twórców systemu BDO. Masakra. 
F4odpowiedz

Gość

21 styczeń 2020 o 10:30

Czy mi się wydaje, czy w sprawozdaniach z odbioru nie ma gdzie wpisać poziomów recyklingu surowców wtórnych, natomiast w dziale VI B trzeba obliczać poziomy recyklingu, które wejdą dopiero 2020? 

F4odpowiedz

Gość Kasia

21 styczeń 2020 o 10:47

Sprawozdanie z odpadów medycznych za 2019 Jak zrobić przez bdo

F4odpowiedz

Gość

21 styczeń 2020 o 12:21

Gość napisał:

Czy ktoś składał sprawozdanie dla punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (papier, metal...)?? Nie zbieramy odpadów budowlanych, a system nie pozwala wpisywać ,,0'' i przejśc dalej (chce wartość powyżej zera) Przecież złomowiska przyjmujące papier, puszki itp nie mają obowiązku przyjkmowania odpadów budowlanych. Czy ktoś z Państwa próbował przejść już to sprawozdanie??


Mam ten sam problem.
Nie mogę w sprawozdaniu PSZOK wpisac 0 przy poremontowych.
A nie mamy zadnych poremontówek na PSZOKU
F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter