Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

22 styczeń 2020 o 08:02

Gość napisał:

Czy tylko mi nie działa możliwość wyboru urzędu gdy chcę utworzyć sprawozdanie? Czy coś tutaj nie działa, czy najpierw należy utworzyć Karty ewidencji z zeszłorocznymi stanami?


Wcześniej ktoś poradził, żeby wyszukać gminę bez polskich znaków. U mnie wyszukało. A swoją drogą to brawo dla twórców polskich ( to nie jest program unijny)
F4odpowiedz

Złomiara

22 styczeń 2020 o 08:42

Ja jestem ciekawa, dlaczego o porażce na skale światowa, która kosztowała niewyobrażalną kasę z naszych pieniędzy nikt nawet nie wspomni w wiadomościach tudzież innych źródłach informacji publicznej. Miliony firm klnie i modli się o to, aby w końcu bez nerwów moc zająć się pracą, a nie beznadziejnym systemem. Jakby rolnikom przydarzyłaby się podobna sytuacja to już dawno wyszliby na ulice i blokowali autostrady. ✌🏻

F4odpowiedz

Gość

22 styczeń 2020 o 09:35

Czyli sprawozdanie podmiotu odbierającego odpady komunalne od właścicieli nieruchomości należy złożyć w systemie BDO za cały 2019 rok zamiast za II półrocze do 31.01.2020? 

F4odpowiedz

Gość

22 styczeń 2020 o 09:35

Kolejny dzień patrzenia się na kręcące się kółeczko. Kij w oko autorom tego wspaniałego systemu.

F4odpowiedz

eko Ja

22 styczeń 2020 o 09:36

podczas wyliczania poziomu recyklingu dla papieru itp, program sam stosuje formułę wyliczeniową. wylicza papier tak jak dla odpadów remontowych....a wiec dzieli jedno przez drugi i mnoży przez 100.... chyba to dość duży błąd

F4odpowiedz

Gość

22 styczeń 2020 o 09:47

Aneta napisał:

jeśli chodzi o wersje robocze to mam już ich kilkanaście zapisanych i wszystko działa

natomiast dodali okienko z zaznaczeniem sprawozdań zerowych, a więc problem trochę się rozwiązał

teraz do zaznaczenia jest umowa z urzędem Gminy, z właścicielem nieruchomości bądź nie dotyczy

orientuje się ktoś co zaznaczyć z tych trzech możliwości przy sprawozdaniu zerowym dla odpadów komunalnych ?

Proszę o podpowiedź. i z góry dziękuję.


Próbuję zapisać sprawozdanie zerowe bez zaznaczania rodzaju umowy - nie da rady, należy zaznaczyć pole powyżej. Zaznaczam "nie dotyczy" - pojawia się komunikat "Dla raportu typu OOKW lub OOKG musi być podany poprawny rodzaj umowy". Czy przy tworzeniu systemu nie brał udziału żaden praktyk. To co się wyrabia to jest dramat.
F4odpowiedz

Gość

22 styczeń 2020 o 10:14

Czy jeśli przyjmujemy odpady od firm typowo komunalnych (nie bezpośrednio od  gospodarstw domowych), to czy jako skup musimy też wysłać sprawozdanie komunalne od 31.01.2020r.?

F4odpowiedz

mag

22 styczeń 2020 o 11:06

Witam
Jakie kody odpadów należy uwzględnić w Sprawozdaniu PSZOK   
W dziale VI , Tabela A.
Ponieważ nigdzie nie mogę odnaleźć objaśnienia .
Chodzi o 15 01 01, 15 01 02, 15 01 07, 16 01 03, 16 02 13 * , 20 01 35* , 20 01 36 , 20 02 01 ,  20 01 37 ? 

F4odpowiedz

Gość

22 styczeń 2020 o 12:32

Nie można wejść w zakładkę "sprawozdawczość". Od rana kręci się kółko, a prób wejścia było kilka. Tak nie da się pracować a termin składania się zbliża.  Czy ktoś ma podobny problem ?

F4odpowiedz

Gość

22 styczeń 2020 o 13:05

Gość napisał:


Nie można wejść w zakładkę "sprawozdawczość". Od rana kręci się kółko, a prób wejścia było kilka. Tak nie da się pracować a termin składania się zbliża.  Czy ktoś ma podobny problem ?




Mam to samo... A ci co to nawymyślali nadal twierdzą, że to wina naszych komputerów i przeglądarek, bo niby wszystko działa w 100%... To co to się wyprawia z tym całym BDO, to jeden wielki żart i to w dodatku nieśmieszny...




F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter