Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Mln

23 styczeń 2020 o 12:02

Witam, chcę złożyć sprawozdanie dla podmiotu odbierającego odpady komunalne, zaznaczam "sprawozdanie zerowe". Nie mam umowy ani z urzędem, ani z mieszkańcem, tylko wpis do działalności regulowanej, więc na logikę zaznaczam - "nie dotyczy" , ale wtedy wyskakuje mi błąd, że albo zapis nie powiódł się, albo, że dla raportu typu OOKW lub OOKG nie można zapisać (?), czy ktoś miał podobną sytuacje?

F4odpowiedz

Gość

23 styczeń 2020 o 12:18

Dzisiaj w godzinach 18-20 będzie głosowanie Sejmu w naszej sprawie. Miejmy nadzieję, że pójdzie zgodnie z planem i można będzie odetchnąć choć na chwilę 

F4odpowiedz

Gość

23 styczeń 2020 o 12:22

Gość napisał:

Czy ktoś gdzieś zgłaszał, że jest problem z wygenerowaniem sprawozdań ? Bo ja napisałam poprzez formularz kontaktowy na początku tygodnia i nic. Ciekawe jak wyślemy te sprawozdania :(

Na szkoleniach MOS (wembaria) pomimo licznych zgłoszeń o problemach z sprawozdaniami, szkolący z MOS informują, ze nie ma żadnych problemów z sprawozdaniami - oni chyba wiedza lepiej. :).

F4odpowiedz

Gość

23 styczeń 2020 o 12:53

Skup napisał:

A czy firmy prowadzące skupy, wprowadzają kowalskich do BDO na ewidemcje komunalna?? Rozchodzi sie o Klientow co przywoża na skup indywidualnie pare kilo. 

Nie na ewidencje komunalną, na zwykłą ewidencję.Zaznacza się " podmiot zwolniony z prowadzenia ewidencji...." ja zliczam ilość przyjętych odpadów od "ludności" z całego dnia i wpisuję do ewidencji.

F4odpowiedz

Gość

23 styczeń 2020 o 13:13

Mln napisał:

Witam, chcę złożyć sprawozdanie dla podmiotu odbierającego odpady komunalne, zaznaczam "sprawozdanie zerowe". Nie mam umowy ani z urzędem, ani z mieszkańcem, tylko wpis do działalności regulowanej, więc na logikę zaznaczam - "nie dotyczy" , ale wtedy wyskakuje mi błąd, że albo zapis nie powiódł się, albo, że dla raportu typu OOKW lub OOKG nie można zapisać (?), czy ktoś miał podobną sytuacje?


U mnie jest taka sama sytuacja, cały czas śledzę forum czy może ktoś coś wie na ten temat. Pozostałe sprawozdania gdzie mamy umowy tez nie dadzą się sporządzić gdyż cały czas kręci się kółeczko lub wyskakuie informacja o błędzie. Mam nadziej że faktycznie przesuną termin składania tych sprawozdań.
Co ciekawe w jednej z Gmin Pani oczekuje ode mnie sprawozdania w formie papierowej na dotychczasowym formularzu.

F4odpowiedz

Gość

23 styczeń 2020 o 14:31

Mln napisał:

Witam, chcę złożyć sprawozdanie dla podmiotu odbierającego odpady komunalne, zaznaczam "sprawozdanie zerowe". Nie mam umowy ani z urzędem, ani z mieszkańcem, tylko wpis do działalności regulowanej, więc na logikę zaznaczam - "nie dotyczy" , ale wtedy wyskakuje mi błąd, że albo zapis nie powiódł się, albo, że dla raportu typu OOKW lub OOKG nie można zapisać (?), czy ktoś miał podobną sytuacje?


Mam ten sam problem .
Od wczoraj próbuję zrobić sprawozdanie podmiotu odbierającego odpady komunalne i nie mogę w to wejść. Cały czas kreci się kółeczko :(

F4odpowiedz

Gość

23 styczeń 2020 o 16:55

morze ktos pomorze jesli chodzi oskop  jesli kowalski pszywiezie 200 kg wysegrowanej foli  za folie place 20,gr. czy moge  zapisac to dowodem wewnetrznym i czy morze to  byc noim kosztem prosze o podpowiec.

F4odpowiedz

Gość

23 styczeń 2020 o 21:15

Sejm przyjął poprawki Senatu w sprawie nowelizacji ustawy o odpadach oraz utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Teraz pozostało tylko czekać na na podpis Prezydenta i termin składania sprawozdań oficjalnie zostanie przesunięty do końca czerwca.

F4odpowiedz

Gość

24 styczeń 2020 o 05:14

Głosowanie w Sejmie -poprawki przyjęte. Teraz Prezydent i publikacja. Ps. Powtórka z września z zezwoleniami

F4odpowiedz

Gość

24 styczeń 2020 o 07:34

U mnie to samo, skończy się tym że zamiast ułatwić to będziemy robić dwa sprawozdania i papierową i później elektroniczną. 

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter