Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

21 styczeń 2020 o 12:23

Gość napisał:


Gość napisał:


Czy prowadząc skup makulatury również muszę złożyć sprawozdanie do gminy do 31.01?
Czy chodzi o inne odpady komunalne?



https://www.lexlege.pl/ustawa-o-utrzymaniu-czystosci-i-porzadku-w-gminach/rozdzial-4b-sprawozdawczos...


skupy składają do gminy sprawozdanie z zał. nr 3  Rozporządzenia Ministra środowiska w sprawie wzorów sprawozdań o odebranych i zbieranych odpadach komunalnych....

F4odpowiedz

Gość

21 styczeń 2020 o 12:24

Gość napisał:


Gość napisał:


Czy prowadząc skup makulatury również muszę złożyć sprawozdanie do gminy do 31.01?
Czy chodzi o inne odpady komunalne?



https://www.lexlege.pl/ustawa-o-utrzymaniu-czystosci-i-porzadku-w-gminach/rozdzial-4b-sprawozdawczos...


skupy składają do gminy sprawozdanie z zał. nr 3  Rozporządzenia Ministra środowiska w sprawie wzorów sprawozdań o odebranych i zbieranych odpadach komunalnych....

F4odpowiedz

Gość

21 styczeń 2020 o 12:43

a co zaznaczyć przy sprawozdaniu zerowym - czy ma się umowę z urzędem czy z właścicielem nieruchomości? 

nie mam umowy z urzędem 
i nie mam umowy z właścicielem 

jest opcja inne ale jak się kliknie to nie puszcza sprawozdania dalej ???? o co biega ????

co za pyszne ułatwienie życia :) brawo 

F4odpowiedz

Gość

21 styczeń 2020 o 12:48

Gość napisał:


Gość napisał:


dziś nie da się złożyć żadnego sprawozdania bo zakładka adresat niestety nic nie wyszukuje , brawo 



Dzisiaj (21.01.2020) z kolei nie da się nic wpisać w sprawozdaniach bo cały czas kręci "wczytywanie". Można za to stworzyć więcej niż jedno sprawozdanie robocze, co jest nie lada osiągnięciem dla twórców systemu BDO. Masakra. 

u mnie też się kreci i można se tak siedzieć i siedzieć  super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
F4odpowiedz

Aneta

21 styczeń 2020 o 13:09

jeśli chodzi o wersje robocze to mam już ich kilkanaście zapisanych i wszystko działa 

natomiast dodali okienko z zaznaczeniem sprawozdań zerowych, a więc problem trochę się rozwiązał 

teraz do zaznaczenia jest umowa z urzędem Gminy, z właścicielem nieruchomości bądź nie dotyczy 

orientuje się ktoś co zaznaczyć z tych trzech możliwości przy sprawozdaniu zerowym dla odpadów komunalnych ? 

Proszę o podpowiedź. i z góry dziękuję. 

F4odpowiedz

Gość

21 styczeń 2020 o 14:38

Witam MAM PYTANIE Chodzi o sprawozdanie ZEROWE za II półrocze odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości , dzwonią do mnie z urzędu że muszę zrobić to przez BDO - bo byli na szkoleniu  , sprawozdanie złożone 31. grudnia 2019.

Choć bym nawet chciał zrobić to przez bdo to jest problem :
klikam sprzawozdawczość wybieram sprawozdanie(nie ma opcji sprawozdanie za II półrocze ???????)  wybieram Gmine szuka ładnie , nastepnie 

Rodzaj umowy *

 umowa z urzędem gminy - nie mam umowy z gmina ???
 umowa z właścicielem nieruchomości - nie mam umowy z właścicielem ???
 nie dotyczy - daje nie dotyczy to nie mogę zapisać sprawozdania

Pytanie brzmi jak mam poprawnie to złożyć , chyba że nie składać bo złożyłem sprawozdanie przed nowym rokiem :) a dopiero od 1 stycznia składa się przez BDO :)  


F4odpowiedz

Gość

21 styczeń 2020 o 17:00

Witam,

Jak zrobić ewidencję kart przekazania odpadów ? Mam z ubiegłego roku kilka KPO i pytanie, czy ewidencję tych kart muszę zrobić w formie elektronicznej na stronie BDO , czy jeszcze w formie papierowej je wysłać ?

F4odpowiedz

Ninoczka

21 styczeń 2020 o 17:25

Gość Kasia napisał:


Sprawozdanie z odpadów medycznych za 2019 Jak zrobić przez bdo




Podpinam się pod pytanie. Jest tylko sprawozdanie s odpadów komunalnych, nie ma innego.




F4odpowiedz

Gość

21 styczeń 2020 o 19:02

Ja mam inne pytnie: prowadzimy skup makulatury. Firmy komunalne przyjezdzają do nas z makulatura zebraną z gmin. Czy do kazdej gminy/miasta mam zrobic osobne sprawozdanie?

F4odpowiedz

Skup

21 styczeń 2020 o 20:49

A czy firmy prowadzące skupy, wprowadzają kowalskich do BDO na ewidemcje komunalna?? Rozchodzi sie o Klientow co przywoża na skup indywidualnie pare kilo. 

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter