Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

10 wrzesień 2020 o 13:45

Gość napisał:


Ania napisał:






Witam,


Które sprawozdanie w BDO należy wypełnić jeżeli chce złożyć sprawozdanie zbierającego zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny do GIOŚ.


W  żadnym ze sprawozdań nie ma możliwości jako adresata wybrać GIOŚ.


Proszę o pomoc.












też jestem ciekawa ?
Sprawozdania dot zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego zgodnie z nowymi przepisami składa się do Urzędu Marszałkowskiego.
Należy wypełnić sprawozdanie o wytwarzanych odpadach DZIAŁ IX tabela 1


F4odpowiedz

Ania

Liczba postów: 39

Od: 30.01.2020

10 wrzesień 2020 o 13:56

Gość napisał:


Gość napisał:




Ania napisał:









Witam,



Które sprawozdanie w BDO należy wypełnić jeżeli chce złożyć sprawozdanie zbierającego zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny do GIOŚ.



W  żadnym ze sprawozdań nie ma możliwości jako adresata wybrać GIOŚ.



Proszę o pomoc.





















też jestem ciekawa ?

Sprawozdania dot zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego zgodnie z nowymi przepisami składa się do Urzędu Marszałkowskiego.

Należy wypełnić sprawozdanie o wytwarzanych odpadach DZIAŁ IX tabela 1







Czyli jeżeli mam jeszcze złożyć zbiorcze zestawienie danych o rodzajach i ilościach odpadów, o sposobach gospodarowania nimi oraz o instalacjach i urządzeniach służących do odzysku lub unieszkodliwiania odpadów to mogę wypełnić jedno sprawozdanie i wypełnić konkretne działy? Czy muszę dwa osobne ?

F4odpowiedz

Ania

Liczba postów: 39

Od: 30.01.2020

10 wrzesień 2020 o 13:59

Ania napisał:


Gość napisał:




Gość napisał:






Ania napisał:












Witam,




Które sprawozdanie w BDO należy wypełnić jeżeli chce złożyć sprawozdanie zbierającego zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny do GIOŚ.




W  żadnym ze sprawozdań nie ma możliwości jako adresata wybrać GIOŚ.




Proszę o pomoc.
































też jestem ciekawa ?


Sprawozdania dot zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego zgodnie z nowymi przepisami składa się do Urzędu Marszałkowskiego.


Należy wypełnić sprawozdanie o wytwarzanych odpadach DZIAŁ IX tabela 1














Czyli jeżeli mam jeszcze złożyć zbiorcze zestawienie danych o rodzajach i ilościach odpadów, o sposobach gospodarowania nimi oraz o instalacjach i urządzeniach służących do odzysku lub unieszkodliwiania odpadów to mogę wypełnić jedno sprawozdanie i wypełnić konkretne działy? Czy muszę dwa osobne ?


Chodzi mi o dział XI i XII oraz o zużytym sprzęcie IX, czy mogę to zrobić na jednym sprawozdaniu, czy muszą być dwa tak jak było to do tej pory

F4odpowiedz

Gość

10 wrzesień 2020 o 14:20

agnieszka napisał:


Gość napisał:






Czy muszę składać sprawozdanie za 2019 rok jeżeli do BDO zarejestrowaliśmy się w 2020 roku?


Firma dekarska dzialająca od kilku lat.







No właśnie podobno nie ma opcji sprawozdań zerowych w BDO - system tego nie przewiduje.



Sprawozdanie składa się co roku , nie ma znaczenia kiedy była rejestracja. W 2019r prowadziliście działalność. Nawet jeśli w 2019 nic się nie działo ,to i tak trzeba sprawozdanie zrobić  nawet "0" .



F4odpowiedz

Ania

Liczba postów: 39

Od: 30.01.2020

10 wrzesień 2020 o 15:23

Ania napisał:


Ania napisał:




Gość napisał:






Gość napisał:








Ania napisał:















Witam,





Które sprawozdanie w BDO należy wypełnić jeżeli chce złożyć sprawozdanie zbierającego zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny do GIOŚ.





W  żadnym ze sprawozdań nie ma możliwości jako adresata wybrać GIOŚ.





Proszę o pomoc.













































też jestem ciekawa ?



Sprawozdania dot zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego zgodnie z nowymi przepisami składa się do Urzędu Marszałkowskiego.



Należy wypełnić sprawozdanie o wytwarzanych odpadach DZIAŁ IX tabela 1























Czyli jeżeli mam jeszcze złożyć zbiorcze zestawienie danych o rodzajach i ilościach odpadów, o sposobach gospodarowania nimi oraz o instalacjach i urządzeniach służących do odzysku lub unieszkodliwiania odpadów to mogę wypełnić jedno sprawozdanie i wypełnić konkretne działy? Czy muszę dwa osobne ?




Chodzi mi o dział XI i XII oraz o zużytym sprzęcie IX, czy mogę to zrobić na jednym sprawozdaniu, czy muszą być dwa tak jak było to do tej pory


W dziale XI muszę wybrać adres zakładu zbierającego zużyty sprzęt, tylko, że nic nie można wybrać, nawet jak się coś wpisze. Czy ktoś ma podobny problem ?

F4odpowiedz

Gonia0078

Liczba postów: 37

Od: 06.11.2018

10 wrzesień 2020 o 17:01

Gość napisał:


Ania napisał:






Dzień dobry,


Czy zbiorcze zestawienia danych o rodzajach i ilościach odpadów, o sposobach gospodarowania nimi oraz o instalacjach i urządzeniach służących do odzysku lub unieszkodliwiania odpadów, jeżeli nie jesteśmy stacją demontażu ani nie prowadzimy strzępiarki, to jeżeli dobrze rozumiem przepisy, to składamy je do








31 października 2020r?


A sprawozdanie, o którym mowa w art. 75 ust. 1 ustawy o odpadach, czyli dotyczące zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, jeżeli w 2019r. prowadziliśmy PSZOK z jedną Gminę i przyjmowaliśmy tam elektronikę, później wywoziliśmy to do odpowiednich instalacji, to też składamy do 31 października 2020r. czy do 11 września 2020r.?










Bardzo proszę o pomoc, bo troszkę się w tym zgubiłam.




Ktoś cos wie na ten temat? Mam taka sama sytuację 


















31 pazdziernika
F4odpowiedz

Gość

11 wrzesień 2020 o 07:22

Ania napisał:


Ania napisał:




Gość napisał:






Gość napisał:








Ania napisał:















Witam,





Które sprawozdanie w BDO należy wypełnić jeżeli chce złożyć sprawozdanie zbierającego zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny do GIOŚ.





W  żadnym ze sprawozdań nie ma możliwości jako adresata wybrać GIOŚ.





Proszę o pomoc.













































też jestem ciekawa ?



Sprawozdania dot zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego zgodnie z nowymi przepisami składa się do Urzędu Marszałkowskiego.



Należy wypełnić sprawozdanie o wytwarzanych odpadach DZIAŁ IX tabela 1























Czyli jeżeli mam jeszcze złożyć zbiorcze zestawienie danych o rodzajach i ilościach odpadów, o sposobach gospodarowania nimi oraz o instalacjach i urządzeniach służących do odzysku lub unieszkodliwiania odpadów to mogę wypełnić jedno sprawozdanie i wypełnić konkretne działy? Czy muszę dwa osobne ?




Chodzi mi o dział XI i XII oraz o zużytym sprzęcie IX, czy mogę to zrobić na jednym sprawozdaniu, czy muszą być dwa tak jak było to do tej pory


Sprawozdanie o zebranym zużytym elektrosprzęcie składamy do Urzędu Marszałkowskiego odpowiedniego ze względu na siedzibę firmy. Sprawozdania o zebranych/wytworzonych odpadach składamy do marszałków odpowiednich ze względu na miejsce prowadzenia działalności (powstawania odpadów). Jeżeli Siedziba firmy i miejsce prowadzenia działalności jest w jednym województwie wszystkie odpowiednie tabele wypełniasz w jednym sprawozdaniu.

F4odpowiedz

Gość

11 wrzesień 2020 o 07:56

Witam, proszę o odpowiedź,

jeżeli we wniosku rejestrowym wpisane zostały odpady opakowaniowe, natomiast są one wytwarzane w bardzo małych ilościach czy należy składać sprawozdanie w BDO dotyczące opakowań i odpadów opakowaniowych? Wpis do BDO powstał w związku z wytwarzaniem innych odpadów. Opakowania zostały również wpisane gdyż przedsiębiorstwo wytwarza taki odpad ale nie ma obowiązku jego ewidencji zgodnie z rozporządzeniem i rodzajach i ilościach odpadów które nie podlegają ewidencji...

F4odpowiedz

Gość

11 wrzesień 2020 o 08:04

Dzień dobry,

już się pogubiłam ZBIERAJĄCY ZUŻYTE SPRZĘT sprawozdanie przekazuje do 31 października czy 11 września??

F4odpowiedz

Gość

11 wrzesień 2020 o 08:27

Gość napisał:



Dzień dobry,



już się pogubiłam ZBIERAJĄCY ZUŻYTE SPRZĘT sprawozdanie przekazuje do 31 października czy 11 września??





zbierający zużyty sprzęt - 31 października, wprowadzający sprzęt na rynek 11 września
F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter