Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

01 wrzesień 2020 o 23:49

Gość napisał:



Witam

w dziale III są takie podpunkty :

Roczna ilość odpadów dopuszczona do przetwarzania określona w decyzji w tonach/rok [Mg/rok] *

Projektowana moc przerobowa określona w decyzji w tonach/rok [Mg/rok] *

jaka wartość mam tam wpisać zliczyć ile mogę łącznie odpadów przetworzyć z decyzji , a w drugim punkcje  ile przetworzyłam przez rok ? czy chodzi o coś zupełnie innego z góry dziękuje


 Pierwsza wartość z decyzji. Druga to moc przerobową instalacji. Np. Kruszarka do gruzu 40000ton rocznie albo 80 ton dziennie. Też powinno być w decyzji. Pozdrawiam Agata





F4odpowiedz

Gość

02 wrzesień 2020 o 09:00


Gość napisał: Nadal wyskakuje komunikat że nie znaleziono użytkownika. Może nie do końca poprawnie dodała mnie jako "kolejny" użytkownik główny?



Gość napisał: Dzień dobry
Też miałam takie problemy. Poradzono mi aby zawsze logować się przez przeglądarkę firefox i od tej pory faktycznie nie mam problemu.




Gość napisał:









Dzień dobry,



mam pytanie-koleżanka została głównym



użytkownikiem poprzez złożenie "formularza zgłoszenia użytkownika



głównego" przez stronę jap.bdo.










W chwili obecnej przebywa na macierzyńskim i na swoim koncie



dodała mnie jako użytkownik główny. Czy również mogę się logować przez



stronę jap.bdo? Czy tylko przez stronę rejestr-bdo? Nie wiem czy coś źle



zostało zrobione bo przez jap.bdo wyskakuje mi komunikat że "nie



znaleziono użytkownika". A z tego co mi wiadomo, jedynie przez jap.bdo



sprawdzę kto złożył sprawozdania. Bardzo proszę o pomoc... Z góry



dziękuję :)









Również mam problem ze sprawozdaniem ze strony jap.bdo... cały czas strona się ładuje ..nic nie ma da się zrobić .. czy Wy tez macie taki problem?









F4odpowiedz

Gość

02 wrzesień 2020 o 09:46

Gość napisał:


Gość napisał:



dziękuje bardzo za pomoc



Witam


w dziale III są takie podpunkty :


Roczna ilość odpadów dopuszczona do przetwarzania określona w decyzji w tonach/rok [Mg/rok] *


Projektowana moc przerobowa określona w decyzji w tonach/rok [Mg/rok] *


jaka wartość mam tam wpisać zliczyć ile mogę łącznie odpadów przetworzyć z decyzji , a w drugim punkcje  ile przetworzyłam przez rok ? czy chodzi o coś zupełnie innego z góry dziękuje



 Pierwsza wartość z decyzji. Druga to moc przerobową instalacji. Np. Kruszarka do gruzu 40000ton rocznie albo 80 ton dziennie. Też powinno być w decyzji. Pozdrawiam Agata














F4odpowiedz

Gość

02 wrzesień 2020 o 11:29

eMKa napisał:

Dzień dobry. Muszę wypełnić dział I i XI jako wytwórca odpadów. Niestety w dziale XI nie mogę wpisać miejsc MPD gdyż nie wyświetla mi się  mi się żadna lista - zaznaczam że w dziale I MPD jest wpisane i prawidłowo zapisane - czy któś miał podobny problem?

Też tak mam

F4odpowiedz

Gość

02 wrzesień 2020 o 12:32

agnieszka napisał:


Gość napisał:






Dzień dobry,









Czy ktoś z Państwa


składał "0" sprawozdanie o wytworzonych odpadach i gospodarowaniu


odpadami za 2019. Czy system BDO przyjmie sprawozdanie zerowe?





Nie chce wprowadzić w błąd, ale ktoś podpowiedział,że  wpisując - 0,0001 zapisze się "0"

Dziękuję za odpowiedź. Jeśli ktoś z Państwa już takie składał prosiłabym o informację.
F4odpowiedz

Gość

02 wrzesień 2020 o 12:58

Gość napisał:


eMKa napisał:


Dzień dobry. Muszę wypełnić dział I i XI jako wytwórca odpadów. Niestety w dziale XI nie mogę wpisać miejsc MPD gdyż nie wyświetla mi się  mi się żadna lista - zaznaczam że w dziale I MPD jest wpisane i prawidłowo zapisane - czy któś miał podobny problem?

Też tak mam


Niestety, też tak mam. Porażka .... :(

F4odpowiedz

Gość

02 wrzesień 2020 o 14:43

Gość napisał:

Witam,

Mam pytanie odnośnie złożenia sprawozdania za 2019 r. w BDO.
Pracuję w jednym z organów administracji publicznej, w 2019 r. przekazaliśmy podmiotowi uprawnionemu do przetwarzania/zutylizowania odpady o kodach:
- 16 02 14 -  720 kg
- 16 02 16 - 68 kg
Czy składając sprawozdanie wystarczy, że podam te informacje tylko w dziale XI - informacja o wytworzonych odpadach ? 

Drugie pytanie dotyczy rubryki w dziale I - "Data rozpoczęcia działalności w zakresie gospodarki odpadami" - Co ja tam mam podać jak instytucja w której pracuję ma x lat a w dokumentacji jaką posiadam pierwszą KPO mam z 2005 roku. 

Dołączam się do drugiego pytania.

F4odpowiedz

Gość

02 wrzesień 2020 o 20:29

No to wpisałabym tą datę 2005 r. 

F4odpowiedz

Gość

03 wrzesień 2020 o 08:07


spróbujcie wpisać słowo Siedziba

Gość napisał:



Gość napisał:




eMKa napisał:



Dzień dobry. Muszę wypełnić dział I i XI jako wytwórca odpadów. Niestety w dziale XI nie mogę wpisać miejsc MPD gdyż nie wyświetla mi się  mi się żadna lista - zaznaczam że w dziale I MPD jest wpisane i prawidłowo zapisane - czy któś miał podobny problem?

Też tak mam




Niestety, też tak mam. Porażka .... :(




F4odpowiedz

Gość

03 wrzesień 2020 o 10:56

:







eMKa napisał:




Dzień dobry. Muszę wypełnić dział I i XI jako wytwórca odpadów. Niestety w dziale XI nie mogę wpisać miejsc MPD gdyż nie wyświetla mi się  mi się żadna lista - zaznaczam że w dziale I MPD jest wpisane i prawidłowo zapisane - czy któś miał podobny problem?

Też tak mam







Niestety, też tak mam. Porażka .... :(






Też tak mam, a czy komuś udało się złożyć sprawozdanie???



F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter