Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

01 wrzesień 2020 o 09:20

Gość napisał:



Dzień dobry,

mam pytanie-koleżanka została głównym

użytkownikiem poprzez złożenie "formularza zgłoszenia użytkownika

głównego" przez stronę jap.bdo.


W chwili obecnej przebywa na macierzyńskim i na swoim koncie

dodała mnie jako użytkownik główny. Czy również mogę się logować przez

stronę jap.bdo? Czy tylko przez stronę rejestr-bdo? Nie wiem czy coś źle

zostało zrobione bo przez jap.bdo wyskakuje mi komunikat że "nie

znaleziono użytkownika". A z tego co mi wiadomo, jedynie przez jap.bdo

sprawdzę kto złożył sprawozdania. Bardzo proszę o pomoc... Z góry

dziękuję :)


Również mam problem ze sprawozdaniem ze strony jap.bdo... cały czas strona się ładuje ..nic nie ma da się zrobić .. czy Wy tez macie taki problem?
F4odpowiedz

Gość

01 wrzesień 2020 o 10:29

Witam
w dziale III są takie podpunkty :
Roczna ilość odpadów dopuszczona do przetwarzania określona w decyzji w tonach/rok [Mg/rok] *
Projektowana moc przerobowa określona w decyzji w tonach/rok [Mg/rok] *
jaka wartość mam tam wpisać zliczyć ile mogę łącznie odpadów przetworzyć z decyzji , a w drugim punkcje  ile przetworzyłam przez rok ? czy chodzi o coś zupełnie innego z góry dziękuje


F4odpowiedz

Gość 44

01 wrzesień 2020 o 10:33

Czy jeśli PSZOK jest jednym z miejsc działalności Gminy, ale prowadzony jest przez Międzygminny Związek Gospodarki Odpadami, na który to Gmina scedowała Uchwałą wszystkie obowiązku w związku z gospodarką odpadami, to Gmina powinna złożyć sprawozdania dot. działalności PSZOK?

F4odpowiedz

eMKa

01 wrzesień 2020 o 10:46

Dzień dobry. Muszę wypełnić dział I i XI jako wytwórca odpadów. Niestety w dziale XI nie mogę wpisać miejsc MPD gdyż nie wyświetla mi się  mi się żadna lista - zaznaczam że w dziale I MPD jest wpisane i prawidłowo zapisane - czy któś miał podobny problem?

F4odpowiedz

Gość

01 wrzesień 2020 o 11:47

Dlaczego w dziale XI jest do wyboru strumień odpadów komunalnych skoro odpady komunalne nie podlegają ewidencji? Nawet w Urzędzie nie dodano nam kodu odpadu 20 03 07 - odpady wielkogabarytowe do odpadów wytworzonych, ponieważ jest to grupa 20. Czy mam w takim razie wykazywać odpady z grupy 20 w wytworzonych w dziale XI?

F4odpowiedz

Gość

01 wrzesień 2020 o 12:16

eMKa napisał:

Dzień dobry. Muszę wypełnić dział I i XI jako wytwórca odpadów. Niestety w dziale XI nie mogę wpisać miejsc MPD gdyż nie wyświetla mi się  mi się żadna lista - zaznaczam że w dziale I MPD jest wpisane i prawidłowo zapisane - czy któś miał podobny problem?

Miałam podobny problem. Należy sprawdzić na liście MPD czy jest wypełniona rubryka "NAZWA MIEJSCA PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI" W dziale XI MPD "zaciągają" się właśnie po nazwie a nie po numerze. Nazwę MPD można uzupełnić poprzez jego edycję.



F4odpowiedz

Gość

01 wrzesień 2020 o 12:33

Czy PSZOK, którego właścicielem jest Gmina składa sprawozdania:
1) do marszałka o zebranych odpadach
2) o zebranym elektrosprzęcie, 
3) o zebranych bateriach ???

F4odpowiedz

Gość

01 wrzesień 2020 o 12:54

Gość napisał: Dzień dobry
Też miałam takie problemy. Poradzono mi aby zawsze logować się przez przeglądarkę firefox i od tej pory faktycznie nie mam problemu.


Gość napisał:






Dzień dobry,


mam pytanie-koleżanka została głównym


użytkownikiem poprzez złożenie "formularza zgłoszenia użytkownika


głównego" przez stronę jap.bdo.





W chwili obecnej przebywa na macierzyńskim i na swoim koncie


dodała mnie jako użytkownik główny. Czy również mogę się logować przez


stronę jap.bdo? Czy tylko przez stronę rejestr-bdo? Nie wiem czy coś źle


zostało zrobione bo przez jap.bdo wyskakuje mi komunikat że "nie


znaleziono użytkownika". A z tego co mi wiadomo, jedynie przez jap.bdo


sprawdzę kto złożył sprawozdania. Bardzo proszę o pomoc... Z góry


dziękuję :)





Również mam problem ze sprawozdaniem ze strony jap.bdo... cały czas strona się ładuje ..nic nie ma da się zrobić .. czy Wy tez macie taki problem?



F4odpowiedz

Gość

01 wrzesień 2020 o 23:40

eMKa napisał:

Dzień dobry. Muszę wypełnić dział I i XI jako wytwórca odpadów. Niestety w dziale XI nie mogę wpisać miejsc MPD gdyż nie wyświetla mi się  mi się żadna lista - zaznaczam że w dziale I MPD jest wpisane i prawidłowo zapisane - czy któś miał podobny problem?



F4odpowiedz

Gość

01 wrzesień 2020 o 23:45

eMKa napisał:


Dzień dobry. Muszę wypełnić dział I i XI jako wytwórca odpadów. Niestety w dziale XI nie mogę wpisać miejsc MPD gdyż nie wyświetla mi się  mi się żadna lista - zaznaczam że w dziale I MPD jest wpisane i prawidłowo zapisane - czy któś miał podobny problem?


Proszę dokładnie w dziale I poczytać i przede wszystkim wybrać na koncie właściwe MPD. Potem, niestety i tak będzie trzeba szukać, ale ustaliwszy, jak nazwany został MPD, znajdzie się. Umęczyłam się przy tym strasznie. Pozdrawiam Agata Romińska 




F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter