Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

20 sierpień 2020 o 11:07

Gość napisał:

Dzień dobry,

oddajemy leki w kodzie 200132 zebrane z aptek do instalacji, gdzie poddawane są procesowi D9. Niestety wypełniając sprawozdanie nie ma opcji wybrania tego sposobu zagospodarowania. Czy ktoś ma ten sam problem? Jak go rozwiązać?


Również mam ten sam problem...zgłaszałam to, ale Pani na samym początku twierdziła, że u niej się ten proces wyszukuje, po kilku dniach jednak udało się to udowodnić i zgłosiła błąd do IT, od dwóch tygodni "pracują" nad tym, ale jak widać problem nadal nie jest rozwiązany
F4odpowiedz

Gość

20 sierpień 2020 o 11:34

Gość napisał:



Witam, czy możecie w BDO wprowadzić dane do działu III w SPRAWOZDANIU PODMIOTU ZBIERAJĄCEGO ODPADY KOMUNALNE?



nie bardzo, ponieważ  nie mogę znaleźć w rejestrze bdo wpisu podmiotu któremu w zeszłym roku przekazaliśmy odpady
F4odpowiedz

Gość

20 sierpień 2020 o 11:50

Witam,

czy jeżeli odbieramy odpady od właścicieli nieruchomości w ramach podpisanej umowy z gminą to czy muszę wypełnić dział VII dotyczący danych o właścicielach nieruchomości? Do tej pory, na papierowych sprawozdaniach nie było to wymagane przez gminę. teraz robiąc sprawozdanie w jednej gminie ten dział sam mi się uzupełnił i wskoczyła ilość nieruchomości: 500. Mimo kliknięcia usuń dział, nie usuwa się i nadal widnieje jako tabela wymagająca uzupełnienia.
Czy ktoś z Was miał już może taki problem?

F4odpowiedz

Gość

20 sierpień 2020 o 13:41

Gość napisał:


Gość napisał:




Ania napisał:









Witam,













Jakie odpady wpisać w sprawozdaniu komunalnym, Dział III Tabela A: Informacja o odpadach komunalnych nieulegających biodegradacji:



zapisała się tylko pozycja z kodem 20 01 39 i więcej nie mogę dodać, ponieważ nie chce się zapisać. Proszę o pomoc czy robię coś źle? Wzoruje się na starych sprawozdaniach i w tym dziale były wszystkie odpady oprócz 20 01 01 i 20 02 01




















Podpinam się pod pytanie. To nie jest kwestia kodu, tylko w ogóle dodania kolejnej pozycji . 






Ja również mam z tym problem. zapisuje mi się "ładnie" kod 15 01 02, 15 01 07, 20 03 01 a nie przyjmuje mi się metal 20 01 40. Jak go wprowadzę nie chce się  wtedy zapisać. Czy ktoś rozwiązał ten problem?

Mam taki sam problem

F4odpowiedz

Gość

20 sierpień 2020 o 14:17

Gość napisał:


Gość napisał:




Gość napisał:






Ania napisał:












Witam,



















Jakie odpady wpisać w sprawozdaniu komunalnym, Dział III Tabela A: Informacja o odpadach komunalnych nieulegających biodegradacji:




zapisała się tylko pozycja z kodem 20 01 39 i więcej nie mogę dodać, ponieważ nie chce się zapisać. Proszę o pomoc czy robię coś źle? Wzoruje się na starych sprawozdaniach i w tym dziale były wszystkie odpady oprócz 20 01 01 i 20 02 01






























Podpinam się pod pytanie. To nie jest kwestia kodu, tylko w ogóle dodania kolejnej pozycji . 










Ja również mam z tym problem. zapisuje mi się "ładnie" kod 15 01 02, 15 01 07, 20 03 01 a nie przyjmuje mi się metal 20 01 40. Jak go wprowadzę nie chce się  wtedy zapisać. Czy ktoś rozwiązał ten problem?



Mam taki sam problem


Należy wpisać wszystkie kody, a dopiero wtedy zapisać 

F4odpowiedz

Gość

20 sierpień 2020 o 14:20

Gość napisał:


Gość napisał:




Gość napisał:






Ania napisał:












Witam,



















Jakie odpady wpisać w sprawozdaniu komunalnym, Dział III Tabela A: Informacja o odpadach komunalnych nieulegających biodegradacji:




zapisała się tylko pozycja z kodem 20 01 39 i więcej nie mogę dodać, ponieważ nie chce się zapisać. Proszę o pomoc czy robię coś źle? Wzoruje się na starych sprawozdaniach i w tym dziale były wszystkie odpady oprócz 20 01 01 i 20 02 01






























Podpinam się pod pytanie. To nie jest kwestia kodu, tylko w ogóle dodania kolejnej pozycji . 










Ja również mam z tym problem. zapisuje mi się "ładnie" kod 15 01 02, 15 01 07, 20 03 01 a nie przyjmuje mi się metal 20 01 40. Jak go wprowadzę nie chce się  wtedy zapisać. Czy ktoś rozwiązał ten problem?



Mam taki sam problem


U mnie wyglądało to identycznie... Żeby można było zapisać swoją pracę w tym dziale, trzeba wpisać wszystkie rekordy i dopiero kliknąć "Zapisz"... Jak na razie nie ma możliwości edycji po wcześniejszym zapisaniu....
F4odpowiedz

Gość

20 sierpień 2020 o 14:21

Gość napisał: dzisiaj zgłosiłam ten problem na infolinii BDO. Mają się tym zająć


Gość napisał:




Gość napisał:






Ania napisał:












Witam,



















Jakie odpady wpisać w sprawozdaniu komunalnym, Dział III Tabela A: Informacja o odpadach komunalnych nieulegających biodegradacji:




zapisała się tylko pozycja z kodem 20 01 39 i więcej nie mogę dodać, ponieważ nie chce się zapisać. Proszę o pomoc czy robię coś źle? Wzoruje się na starych sprawozdaniach i w tym dziale były wszystkie odpady oprócz 20 01 01 i 20 02 01






























Podpinam się pod pytanie. To nie jest kwestia kodu, tylko w ogóle dodania kolejnej pozycji . 










Ja również mam z tym problem. zapisuje mi się "ładnie" kod 15 01 02, 15 01 07, 20 03 01 a nie przyjmuje mi się metal 20 01 40. Jak go wprowadzę nie chce się  wtedy zapisać. Czy ktoś rozwiązał ten problem?



Mam taki sam problem




F4odpowiedz

Gość

20 sierpień 2020 o 14:55

Witam, jestem tutaj po raz pierwszy i bardzo proszę o pomoc. pracuje w gminie i mam problem z wypełnieniem sprawozdania w bdo. Chodzi o wprowadzenie do bdo sprawozdania od podmiotu prowadzącego pszok.

Najpierw weszłam w SPRAWOZDAWCZOŚĆ KOMUNALNĄ, potem okazało się, że ma to być SPRAWOZDAWCZOŚĆ O WYTWARZANYCH ODPADACH I O GOSP. ODPADAMI. No i będąc w Dziale I, Dane identyfikujące podmiot sporządzający sprawozdanie oraz zakres przekazywanych danych, trzeba podać kod PKD - domyślam się, że chodzi o kod gminy - 84.11.Z, ale czy słusznie???
Bardzo proszę o pomoc.

z góry serdecznie dziękuję :)


F4odpowiedz

Gość

20 sierpień 2020 o 21:46

Mam pytanie czy w sprawozdaniu o wytworzonych odpadach jest obowiązek dodawania instalacji w MPD? Bez tego sprzwozdanie "przechodzi" a kody wpisuję "wytworzone w instalacji" w danym miejscu prowadzenia działalności - ale czy to jest prawidłowe? czy dotyczy to tylko dużych zakładów , które np. z pozwoleniu na wytwarzanie mają rozdzielone ile w każdej instalacji mogą wytworzyć odpadów. 


F4odpowiedz

Gość

21 sierpień 2020 o 08:02

prowadzę sprzedaż węgla i jeżeli klient przyniesie mi swoje worki aby wykonać mu usługę zworkowania zakupionego węgla to też podlegam pod jakiś wpis w BDO?

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter