Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość1

23 październik 2020 o 09:07

Ponawiam pytania z wczoraj - może ktoś pomóc ?
1.Tworzę sprawozdanie o wytworzonych odpadach, jako podmiot wytwarzający odpady.W ub roku wytworzyliśmy i przekazaliśmy w niewielkich ilościach do przejmującego kody m.in 16 02 13* -( Zużyte urządzenia zawierające niebezpieczne elementy5) inne niż wymienione w 16 02 09 do 16 02 12)        oraz 16 02 14 - Zużyte urządzenia inne niż wymienione w 16 02 09 do 16 02 13

Były to ilości mniejsze niż te ,dla których powstaje obowiązek ewidencji
  w Rozporządzeniu Min.Klimatu (z dnia 23 grudnia 2019 r. w sprawie
rodzajów odpadów i ilości odpadów, dla których nie ma obowiązku
prowadzenia ewidencji odpadów)
 Mamy KPO na te odpady , czy należy
wykazywać je w sprawozdaniu , jeśli zostały faktycznie przekazane do
przejmującego , mimo że prowadzenie ich ewidencji nie jest wymagane (bo
wytwarzamy ich bardzo mało) ?

2.Mamy też do wypełnienia wniosek
aktualizacyjny do wpisu- dział VI tabela 5 , bo zaczęliśmy sprzedawać
produkty w opakowaniach za granicę . Czy fakt,że najpierw złożę wniosek
aktualizacyjny nie zablokuje (np.do czasu jego rozpatrzenia) możliwości złożenia sprawozdania za 2019?

F4odpowiedz

Gość

23 październik 2020 o 09:17

agnieszka napisał:

Witam serdecznie, czy w sprawozdaniu roboczym zdarza Wam się ,że nie można edytować/poprawić danych ? Skoro ,to jest robocze sprawozdanie ,to chyba można poprawiać. Jest taka informacja  "Podany identyfikator informacji o zebranych odpadach nie istnieje lub nie posiadasz uprawnień do wykonania tej akcji" . Jestem użytkownikiem podrzędnych ,ale nie powinno ,to mieć znaczenia w wersji roboczej ?


Bo BDO jest w wersji roboczej. W zbieraniu, żeby zmienić masę, trzeba usunąć wpis i dodać nowy.
F4odpowiedz

Gość

23 październik 2020 o 09:33

agnieszka napisał:

Witam serdecznie, czy w sprawozdaniu roboczym zdarza Wam się ,że nie można edytować/poprawić danych ? Skoro ,to jest robocze sprawozdanie ,to chyba można poprawiać. Jest taka informacja  "Podany identyfikator informacji o zebranych odpadach nie istnieje lub nie posiadasz uprawnień do wykonania tej akcji" . Jestem użytkownikiem podrzędnych ,ale nie powinno ,to mieć znaczenia w wersji roboczej ?


a co konkretnie chce Pani zmienić?
F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 710

Od: 19.03.2017

23 październik 2020 o 09:38

Gość napisał:


agnieszka napisał:


Witam serdecznie, czy w sprawozdaniu roboczym zdarza Wam się ,że nie można edytować/poprawić danych ? Skoro ,to jest robocze sprawozdanie ,to chyba można poprawiać. Jest taka informacja  "Podany identyfikator informacji o zebranych odpadach nie istnieje lub nie posiadasz uprawnień do wykonania tej akcji" . Jestem użytkownikiem podrzędnych ,ale nie powinno ,to mieć znaczenia w wersji roboczej ?



Bo BDO jest w wersji roboczej. W zbieraniu, żeby zmienić masę, trzeba usunąć wpis i dodać nowy.
Próbuję cały wpis usunąć i dodać nowy kod , ale ciągle wyskakuje ,że nastąpił błąd spróbuj później. Ani edytować ,ani usunąć nie mogę.

F4odpowiedz

Gość

23 październik 2020 o 10:36

agnieszka napisał:

Witam serdecznie, czy w sprawozdaniu roboczym zdarza Wam się ,że nie można edytować/poprawić danych ? Skoro ,to jest robocze sprawozdanie ,to chyba można poprawiać. Jest taka informacja  "Podany identyfikator informacji o zebranych odpadach nie istnieje lub nie posiadasz uprawnień do wykonania tej akcji" . Jestem użytkownikiem podrzędnych ,ale nie powinno ,to mieć znaczenia w wersji roboczej ?


Mam to samo, chyba każdy. Trzeba usunąć wpis i zrobić nowy....
F4odpowiedz

Gość

23 październik 2020 o 10:58

Witam,
Pytanie do gmin - czy do sprawozdania wójta dołączacie pełnomocnictwo?? W Urzędzie Marszałkowskim nie udzielili mi odpowiedzi.

F4odpowiedz

Gość

23 październik 2020 o 12:23

agnieszka napisał:

Witam serdecznie, czy w sprawozdaniu roboczym zdarza Wam się ,że nie można edytować/poprawić danych ? Skoro ,to jest robocze sprawozdanie ,to chyba można poprawiać. Jest taka informacja  "Podany identyfikator informacji o zebranych odpadach nie istnieje lub nie posiadasz uprawnień do wykonania tej akcji" . Jestem użytkownikiem podrzędnych ,ale nie powinno ,to mieć znaczenia w wersji roboczej ?

podpinam się pod pytanie, też nie mogę skorygować, zmienić sprawozdania roboczego, napisałam do obsługi, ale milczą!!!

F4odpowiedz

Gość

23 październik 2020 o 12:38

Proszę o pomoc chcę wysłać sprawozdanie a wyświetla mi się tylko edycja i usuń .Dlaczego?Nie ma złóż sprawozdanie.

F4odpowiedz

Gość

23 październik 2020 o 12:51

Gość napisał:

Proszę o pomoc chcę wysłać sprawozdanie a wyświetla mi się tylko edycja i usuń .Dlaczego?Nie ma złóż sprawozdanie.


Zapewne nie jesteś zalogowany jako użytkownik główny ( logowanie przez profil zaufany)
F4odpowiedz

AnnMg

23 październik 2020 o 13:07

Czy skup złomu powinien złożyć sprawozdanie za pomocą JAP BDO? I czy my takie sprawozdanie powinniśmy brać pod uwagę robiąc roczne sprawozdanie Prezydenta Miasta? Nie są w RDR.

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter