Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

22 październik 2020 o 22:54

Gonia0078 napisał:

Czy w dziale XII ująć odpady z pszok i stacje przeładunkowa odpadów komunalnych? (wg mnie nie bo pszok ro ie sprawozdanie 9na ucpg a odbieram odpady komunalne i robię sprawozdanie 9n ucpg) a Państwo jak myślicie?
Czy w dziale XIII tabela 5 ujmuje odpady zebrane z pszok (gruz) który oddałam osobie fizycznej? Czy jeśli pszoku nie ujmuje w dziale 12 to w dziale 13 tab 5 też nie? 


Podpinam się po pytanie
F4odpowiedz

Gość

22 październik 2020 o 23:15

Gość napisał:

Witam, niech mi ktoś pomoże, bo pierwszy raz w życiu muszę zrobić sprawozdanie i nie wiem jak się do tego zabrać :( Jesteśmy przedsiębiorstwem komunalnym, mamy siedzibę i 1 miejsce prowadzenia działalności (firma posiada też oczyszczalnię ścieków, ale nie dodali jeszcze tego miejsca w BDO) - odbieramy odpady od mieszkańców i firm na terenie 5 gmin, prowadzimy też PSZOK (zbieramy gabaryty, elektro, szkło, papier itp. podstawowe odpady komunalne) w MPD dla 2 z tych gmin. Składałam sprawozdanie z PSZOKu i z odbioru odpadów komunalnych. I jeszcze muszę złożyć sprawozdanie o gospodarowaniu odpadami, ale zupełnie nie wiem które działy muszę wypełnić i co w nich wpisać :( Proszę pomóżcie!

Ktoś pomoże? Proszę :(


Podpinam się pod pytanie
F4odpowiedz

Gość

22 październik 2020 o 23:24

Mam pytanie, jeżeli prowadzimy PSZOk na swoim placu (działce) dla gminy zgodnie z zawartą umową czy mam jakiś dział wypełnic w sprawozdawczości z wytworzonych odpadów?? Bardzo proszę o pomoc.





F4odpowiedz

Gość

23 październik 2020 o 07:26

Gość napisał:

Czy ktoś klikał "Utwórz korektę" żeby podejrzeć złożone sprawozdanie?. A potem usunął to korektę z systemu i nie było po niej śladu?.


Można usunąć korektę
F4odpowiedz

Gość

23 październik 2020 o 07:43

Gość napisał:

Czy ktoś klikał "Utwórz korektę" żeby podejrzeć złożone sprawozdanie?. A potem usunął to korektę z systemu i nie było po niej śladu?.


ktoś tu pisał ,że tak robił i nie było po niej śladu 
F4odpowiedz

Gość

23 październik 2020 o 07:43

Gość napisał:

Co mam wpisać do sprawozdania jeśli na papierowej KPO ktoś w miejscu masy przekazanych odpadów wpisał 482 m3 (dot. odpadu 17 01 07)?
Mam szacunkowo przeliczyć na Mg?


tak
F4odpowiedz

Gość

23 październik 2020 o 08:19

Gość napisał:


Gość napisał:






Witam,


czy należy wypełnić w dziale VIII tabelę E Informacja o osiągniętym poziomie ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania w przypadku gdy nie było odpadów o kodzie 19 12 12 ??














Mimo wszystko trzeba uzupełnić.
Dziękuję za odpowiedź, czyli osiągnięty poziom ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, wpisujemy 0%??
F4odpowiedz

Gość

23 październik 2020 o 08:34

Gość napisał:


Gość napisał:




Gość napisał:









Witam,



czy należy wypełnić w dziale VIII tabelę E Informacja o osiągniętym poziomie ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania w przypadku gdy nie było odpadów o kodzie 19 12 12 ??























Mimo wszystko trzeba uzupełnić.
Dziękuję za odpowiedź, czyli osiągnięty poziom ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, wpisujemy 0%?? I czy w związku z tym należy wypełnić dział Dział VII Tabela A. Informacja o masie
odpadów powstałych po sortowaniu odpadów selektywnie odebranych,
przekazanych do składowania, wpisując kod 19 12 12 - 0 Mg??




F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 710

Od: 19.03.2017

23 październik 2020 o 08:49

Witam serdecznie, czy w sprawozdaniu roboczym zdarza Wam się ,że nie można edytować/poprawić danych ? Skoro ,to jest robocze sprawozdanie ,to chyba można poprawiać. Jest taka informacja  "Podany identyfikator informacji o zebranych odpadach nie istnieje lub nie posiadasz uprawnień do wykonania tej akcji" . Jestem użytkownikiem podrzędnych ,ale nie powinno ,to mieć znaczenia w wersji roboczej ?

F4odpowiedz

ASZ

23 październik 2020 o 09:01

Witam, składam sprawozdanie o wytwarzanych odpadach i gospodarowaniu odpadami tylko z wytworzonych przez nas świetlówek i akumulatorów. Jesteśmy przedsiębiorstwem komunalnym. Więc uzupełniłam tylko dział I i XI. Czy powinnam zaznaczyć pole "Prowadzę działalność w zakresie obiektu liniowego, o którym mowa w art. 3
pkt 3a ustawy z dnia 7 lipca 1994r. - Prawo budowlane (Dz. U. z 2017r.
poz. 1332, z późn. zm.), działalność w zakresie usług, o którym mowa w
art. 3 ust. 1 pkt 32 ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach." ? Kto to zaznacza?

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter