Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

19 październik 2020 o 15:34

Dzień dobry,

Jako Urząd Gminy posiadamy własną oczyszczalnię ścieków i wysypisko odpadów (obecnie prowadzona jest rekultywacja składowiska). Wytwarzamy na oczyszczalni ścieków odpady skratki, piasek oraz komunalne osady ściekowe. Skratki odpady odbierane są przez Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych (ZUK), natomiast osad częściowo wykorzystany był do rekultywacji składowiska (decyzja marszałka), a reszta osadu odebrana przez  ZUK. W związku z tym proszę o informacje jakie działy sprawozdania za 2019 r. należy wypełnić.


Dziękuję za informację.

Pozdrawiam
F4odpowiedz

Gość

19 październik 2020 o 15:43

 

Pytanie z sprawozdania o wytwarzanych odpadach : Dział III
Tabela 1 . Gospodarka odpadami w instalacji lub urządzeniu . Na przykładzie 20
03 01 przyjmujemy z kilkudziesięciu gmin to mamy każdą ilość przyjętych tych
odpadów rozpisać na poszczególne gminy ? Nie tak jak było dotychczas suma z
całego roku trafiająca ze wszystkich gmin do jednej instalacji? I tak samo z
wytwarzanymi odpadami ? I adekwatnie z innymi odpadami komunalnymi tak samo ?

F4odpowiedz

Gość

19 październik 2020 o 16:48

Chciałam usunąć sprawozdanie robocze prezydenta miasta ponieważ nie wczytują mi się dane z zaakceptowanych sprawozdań z firm niestety pojawia mi się komunikat pojawia się komunikat, "że wystąpił błąd podczas wykonywania akcji" próbowałam już kilkukrotnie czy ktoś miał taki sam problem

F4odpowiedz

Gość

19 październik 2020 o 19:54

Paulie09 napisał:

Witam, Czy jest możliwe dokonanie korekty sprawozdania po wysłaniu? Czy będzie to możliwe przed rozpatrzeniem sprawozdania przez UM?

Na webinarium bdo padła informacja o możliwości zrobienia korekt przed rozpatrzeniem um

F4odpowiedz

Gość

19 październik 2020 o 19:56

MS napisał:

Witam,
jestem zbierającym odpady, w tym baterie przenośne, które przyjmuję od wytwarzających odpady (firmy, uczelnie itp.). Baterie przenośne przekazuję następnie do zakładu przetwarzania zużytych baterii. Nie mam natomiast podpisanej umowy- ani z wprowadzającymi na rynek baterie/ akumulatory przenośne, ani też z podmiotami pośredniczącymi. Jak mam wypełnić sprawozdanie w BDO (Dział X) skoro są tam do wyboru jedynie 2 opcje zbierających: posiadających umowę z wprowadzającymi  baterie/akumulatory przenośne bądź posiadających umowę z jakimś podmiotem pośredniczącym. Nie ma możliwości wpisania mas dla zwykłego zbierającego nieposiadającego ww. umów.

Podpinam się pod to pytanie

F4odpowiedz

Angelika

19 październik 2020 o 20:09

Witam  , posiadam decyzję na zbieranie odpadów, prowadzę skup złomu . Które działy musze wypełnić ?  Tylko  I oraz XII ? 

F4odpowiedz

Michał

19 październik 2020 o 20:17

Witam , dlaczego nie ma możliwości wysłania sprawozdania za 2019r ? cały czas wisi w roboczych 

F4odpowiedz

Eugeniusz BDO

Liczba postów: 67

Od: 07.10.2020

19 październik 2020 o 23:33

Gość napisał:

Chciałam usunąć sprawozdanie robocze prezydenta miasta ponieważ nie wczytują mi się dane z zaakceptowanych sprawozdań z firm niestety pojawia mi się komunikat pojawia się komunikat, "że wystąpił błąd podczas wykonywania akcji" próbowałam już kilkukrotnie czy ktoś miał taki sam problem


Spróbuj usuwać po kolei - najpierw wpisy z działów, potem MPD z działu I. Może w końcu Ci pozwoli usunąć.
F4odpowiedz

Eugeniusz BDO

Liczba postów: 67

Od: 07.10.2020

19 październik 2020 o 23:33

Michał napisał:

Witam , dlaczego nie ma możliwości wysłania sprawozdania za 2019r ? cały czas wisi w roboczych 


Może nie jesteś użytkownikiem głównym? Tylko główny może złożyć sprawozdanie,
F4odpowiedz

Eugeniusz BDO

Liczba postów: 67

Od: 07.10.2020

19 październik 2020 o 23:35

Angelika napisał:

Witam  , posiadam decyzję na zbieranie odpadów, prowadzę skup złomu . Które działy musze wypełnić ?  Tylko  I oraz XII ? 


I i XII na pewno, może też IX i X - zależy czy zbierasz baterie i ZSEiE.
F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter