Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

20 październik 2020 o 10:01

Gość napisał:

Chciałam usunąć sprawozdanie robocze prezydenta miasta ponieważ nie wczytują mi się dane z zaakceptowanych sprawozdań z firm niestety pojawia mi się komunikat pojawia się komunikat, "że wystąpił błąd podczas wykonywania akcji" próbowałam już kilkukrotnie czy ktoś miał taki sam problem

tez mam ten sam problem od tygodnia, kilka razy pisałam już do bdo ale nadal nic. A czasu coraz mniej :/
F4odpowiedz

Gość

20 październik 2020 o 10:07

Gość napisał:

Po jakim czasie Państwo dostawaliście sprawozdania do korekty? Złożyłam 1.10 i nie wiem czy jeszcze może mi przyjść do poprawy czy już raczej jest zaakceptowane. Czy jakaś informacją się w ogóle pojawia?


wezwanie do korekty można dostać chyba do marca /kwietnia 2021, także spokojnie, trzeba cierpliwie czekać :) 
F4odpowiedz

Gość

20 październik 2020 o 10:21

został nam z 2018 odpad 170101 Gruz betonowy - czy mam go wpisać w tabeli 7 w dziale XIII ? tylko co zaznaczyć? recycling czy odzysk jak nie mamy pozwolenia ani na jedno ani na drugie ? ( odpad w marcu 2019 został wykorzystany do zlecenia od gminy na remonty dróg))

F4odpowiedz

Gość

20 październik 2020 o 10:44

Witam, czy składa się zerowe sprawozdanie dla podmiotu wprowadzającego produkty w opakowaniach? nie było wytworzonych odpadów. 
 który dział należy wypełnić ?
Z góry dziękuję za pomoc :)

F4odpowiedz

Gość

20 październik 2020 o 10:44

Remontujemy budynek który będzie siedzibą firmy. Wytworzyliśmy odpady budowlane z tego remontu ale KPO wystawił na siebie transportujący - czyli na dokumencie jest wytwórcą i transportującym. My nie mamy żadnej KPO na siebie. Jesteśmy wpisani do BDO - czy mamy robić sprawozdanie zerowe?

F4odpowiedz

Gość

20 październik 2020 o 10:45

Dzień dobry, czy odpady kat.1 (uboczne produkty pochodzenia zwierzęcego) są ujmowane  w sprawozdaniu za 2019 jak wcześnie było to robione w papierowych wersjach sprawozdań?

F4odpowiedz

Gość

20 październik 2020 o 11:14

Proszę o pomoc!! Prowadzę mały warsztat stolarski, korzystam z usługi cięcia. Sam jedynie oklejam materiał w związku z czym mam bardzo mało odpadów i nie posiadam kart przekazania odpadów za 2019 rok.W jaki sposób mam złożyć sprawozdanie do BDO za 2019 rok?


































































































































F4odpowiedz

Gość

20 październik 2020 o 12:32

Witam,
w sprawozdaniu o odpadach mamy odpady w postaci złomu, posiadamy tez oleje z maszyn produkcyjnych. Oleje jako odpady wpisujemy jako odpady z instalacji czy wytworzone poza instalacjami?
dziękuję

F4odpowiedz

Gość

20 październik 2020 o 12:57

Gość napisał:

Remontujemy budynek który będzie siedzibą firmy. Wytworzyliśmy odpady budowlane z tego remontu ale KPO wystawił na siebie transportujący - czyli na dokumencie jest wytwórcą i transportującym. My nie mamy żadnej KPO na siebie. Jesteśmy wpisani do BDO - czy mamy robić sprawozdanie zerowe?


nie, teraz to transportujący musi się z nich rozliczyć, a swoją drogą - po co on je na siebie wystawił? :)
F4odpowiedz

Gość

20 październik 2020 o 13:41

Dzień dobry. Czy osady ściekowe wytworzone w oczyszczalni ścieków nie wykorzystywane przez nas tylko przekazywane innej firmie wykazujemy w dziale VII czy tylko w dziale XI???

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter