Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

12 październik 2020 o 08:52

Kamila H. napisał:


Gość napisał:


Dzien dobry, czy ktos ma rowniez problem z zaladowaniem sie karty sprawozdania -sprawozdanie o wytworzonych odpadach.. Probowalem na dwoch przegladarkach i ciagle laduje.



Tak, u mnie również występuje ten problem i to od kilku dni. Sama jeszcze nie sprawdzałam, jak wygląda to na innej przeglądarce, korzystam z Mozilli.


U mnie również ten sam problem, cały czas się ładuje.
F4odpowiedz

Gość

12 październik 2020 o 09:24

Cześć,

Przygotowuje sprawozdanie o wytwarzanych odpadach i o
gospodarowaniu odpadami za 2019 r. Co należy wpisać w dziale I, tabeli 1. w "Data
rozpoczęcia działalności w zakresie gospodarki odpadami"? Czy należy
wpisać tutaj datę pierwszego przekazania odpadów do utylizacji?

Pozdrawiam

F4odpowiedz

Elblag

12 październik 2020 o 10:41

Dzien dobry 
prosze o pomoc
  co w pisac w dziale XI 
POZA INSTALACJA CZY W INSTALACJI 
wytwarzamy odpady typu zuzyte klimatyzatora 
papier makulatura
 złom stal


gdzie to wpisac ?
 prosze o pomoc

F4odpowiedz

Gość

12 październik 2020 o 10:45

Gość napisał:

Cześć,

Przygotowuje sprawozdanie o wytwarzanych odpadach i o

gospodarowaniu odpadami za 2019 r. Co należy wpisać w dziale I, tabeli 1. w "Data

rozpoczęcia działalności w zakresie gospodarki odpadami"? Czy należy

wpisać tutaj datę pierwszego przekazania odpadów do utylizacji?

Pozdrawiam


Jedną z interpretacji którą słyszałem, to data rozpoczęcia działalności w ogóle.
F4odpowiedz

Gość

12 październik 2020 o 10:48

Czy ktoś już składał sprawozdania? Udało się komuś? Pomimo wypełnienia wszystkich wymaganych kolumn, przetwarza sprawozdanie i ostatecznie nadal pozostaje w wersji roboczej - nie wysyła się. 

F4odpowiedz

Gość

12 październik 2020 o 10:59

Gdy urzędnik powpisywał z błędami  miejsce prowadzenia działalności ale również już w samych danych przedsiębiorstwa, mało tego stworzył dwa miejsca prowadzenia działalności(jest jedno)-też z błędami-to ja dalej mam problem w sprawozdaniu-jak bym nie wpisywała te MPD z błedami czy bez-,,nie wchodzi,,.Pod wpływem porady pani ze wsparcia tel. stworzyłam trzecie MPD-bez błędów-ale to nic nie daje-nie jestem w stanie dokończyć sprawozdanie...Co robić???(zwłaszcza, że telefoniczne wsparcie wciąż zajęte i nawet czekanie 45 min skutkuje rozłaczaniem połączenia....)

F4odpowiedz

Gość

12 październik 2020 o 11:23

W końcu załadował, udało sie wypełnić sprawozdanie, ale jest problem z wysłaniem. Status w przetwarzaniu, zmienia się na robocze...

F4odpowiedz

Kamila H.

Liczba postów: 24

Od: 02.01.2019

12 październik 2020 o 11:52

Gość napisał:

W końcu załadował, udało sie wypełnić sprawozdanie, ale jest problem z wysłaniem. Status w przetwarzaniu, zmienia się na robocze...


U mnie zakładka otwarta od rana, dalej ładuje :) Może do 31 października się zdąży załadować. A może nie ;)
F4odpowiedz

Gość

12 październik 2020 o 11:57

Kamila H. napisał:


Gość napisał:


W końcu załadował, udało sie wypełnić sprawozdanie, ale jest problem z wysłaniem. Status w przetwarzaniu, zmienia się na robocze...



U mnie zakładka otwarta od rana, dalej ładuje :) Może do 31 października się zdąży załadować. A może nie ;)


hej moze mi pomoc?
 co onzacza w instalacji lub poza instalacja
 mam dział 11

F4odpowiedz

Gość

12 październik 2020 o 12:17

Witam.

Czy przyjęcie złomu od firm to wytworzenie "poza instalacją" czy "pozostałe" ? A przyjęcie od osoby fizycznej np. rurki, pręty itp. Do jakiego wytworzenia to zakwalifikować ? Czas ucieka i nikt nic nie wie. Zawiłe i niejasne tabelki, zero pomocy z infolinii. 

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter