Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

08 październik 2020 o 19:29

Gonia0078 napisał:

Witam
 Sprawozdanie o wytworzonych odpadach i gospodarowaniu odpadami. Jesteśmy przedsiębiorstwie odbierającym odpady komunalne mamy też pszok. Przekazałam gruz osobie fizycznej. Czy powinnam ta informacje podać w dziale XIII tabela 5 sprawozdania o wytworzonych odpadach...? Czy powinnam tez wypełniać tabele 7? Pan na infolinii bdo mówi że tak pani z urzędu Marszałkowskiego że nie. Już nie wiem co robić. Z góry dziękuję o pomoc 

Tak należy wypełnić dział XIII tabela 5

F4odpowiedz

Gość

09 październik 2020 o 09:48

witam

proszę o podpowiedź muszą zrobić sprawozdanie dla biogazowni
jakie działy mam wypełnić ? dodam ze mam pozwolenie na przetwarzanie i
wytwarzanie odpadó.
mam dwie instalacje do

1instalacje do produkcji paliw z produktów roślinnych

2 instalacje związanie z odzyskiem lub unieszkodliwianie odpadów
F4odpowiedz

Gość Magds

09 październik 2020 o 12:11

Dzien dobry. Jestesmy firma zajmujaca sie obrobka skrawaniem. Mamy odpady o kodzir 12 01 01 (wiory stalowe)oraz 15 02 02 (czysciwo w postaci szmat) nie rozumiem stwierdzenia odpady wytworzone podczas eksploatacji instalacji oraz poza instalacja. Co mam zaznaczyc ? Prosze o pomoc

F4odpowiedz

Gość3

09 październik 2020 o 12:40

Witam
dlaczego nie można pobrać sprawozdania do korekty?
F4odpowiedz

Gość

09 październik 2020 o 15:30

Dzień dobry, 
Czy wszyscy składający sprawozdanie o odpadach, mają obowiązek wypełnienia działu I?

F4odpowiedz

Mara004

Liczba postów: 39

Od: 22.04.2020

09 październik 2020 o 15:44

Gość napisał:

Dzień dobry, 
Czy wszyscy składający sprawozdanie o odpadach, mają obowiązek wypełnienia działu I?


Tak
F4odpowiedz

Gość

09 październik 2020 o 18:36

Witam,

dlaczego po dodaniu miejsca prowadzenia działalności w Dział XI Tabela 1. Informacja o wytworzonych odpadach, nie zaznacza się diagram pod "Pozycja uzupełniona"?



F4odpowiedz

Gość 1

10 październik 2020 o 22:26

Witam,
proszę o informację prowadzimy skup złomu zrobiłam sprawozdanie za rok 2019 sprawozdawczość o wytworzonych odpadach i o gospodarowaniu odpadami nie wysłałam od razu tylko zapisałam a teraz jak wchodzę w sprawozdanie to mam opcję: edycja i usuń nie ma złóż sprawozdanie co w takiej sytuacji? czy muszę usunąć te sprawozdanie i na nowo je utworzyć? co w takiej sytuacji? Proszę o pomoc 

F4odpowiedz

Gość 123

10 październik 2020 o 23:03

Witam serdecznie,
proszę o pomoc czy ktoś mi wytłumaczy sprawozdanie komunalne? Chodzi mi co mam ująć w działach II- V ?
w dziale II mam wpisać wszystko co zebrałam od osób fizycznych każdy kod osobno tak?
czy w dziale III INFORMACJA O SPOSOBIE ZAGOSPODAROWANIA ZEBRANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH jaki kod wpisać?
Sposób zagospodarowania zebranych odpadów komunalnych chodzi mi o kody złomu
150104 czy tu mam wybrać R13?
170405 czy tu mam wybrać R 12?
170401 czy tu mam wybrać R4?
170402 czy tu mam wybrać R12?
nadmienię, iż my skupujemy złom i dalej go sprzedajemy
a my w swojej decyzji mamy informację na terenie zakładu prowadzony jest proces odzysku R12- wymiana odpadów w celu poddania ich któremukolwiek z procesów wymienionych w pozycji R1-R11
błagam pomóżcie mi czy ja w dziale III mogę wybrać tylko R co mamy w decyzji??
czy w dziale DZIAŁ IV TABELA A: INFORMACJA O ZEBRANYCH I MAGAZYNOWANYCH ODPADACH KOMUNALNYCH mam ująć te kody co w dziale II ale masę tyko tą która została niesprzedana???
DZIAŁ V TABELA A. INFORMACJA O MASIE ODPADÓW KOMUNALNYCH PRZYGOTOWANYCH DO PONOWNEGO UŻYCIA I PODDANYCH RECYKLINGOWI czy tu mam ująć tylko kod 150104 ?? czy znowu powinnam ująć wszystkie??? 
Błagam pomocy będzie ktoś tak dobry i mi pomoże ???
 






F4odpowiedz

Magdalena Anna

Liczba postów: 4

Od: 14.11.2019

10 październik 2020 o 23:23

Dzień dobry! Mam problem w sprawozdaniu o wytworzonych odpadach, w dziale XI(informacja o wytworzonych odpadach): jak dodać kolejne gminy, w których wytwarzamy odpady w ramach usług, pod jedno i to samo miejsce działalności, jakim jest nasza siedziba? 
Widzę tylko jedno rozwiązanie poprzez opcję: "dodaj miejsce działalności" - wybieram za każdym razem  siedzibę,  po zaznaczeniu  checkboxa  dodaję kolejną gminę - czy mam rację? Tylko to wygląda tak, jakbyśmy mieli wiele miejsc prowadzenia działalności. Czy nie popełniam błędu? Pozdrawiam!

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter