Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

12 sierpień 2020 o 13:35

Moja działalność w zakresie gospodarowania odpadami odbywa się w czterech zakresach: Zakład Przetwarzania, Zbieranie i 2 skupy złomu, wszystkie 4 działalności prowadzę na odrębnych działkach w tym samym województwie i na wszystkie posiadam odrębne pozwolenia, czy w związku z tym sprawozdanie w BDO składam jak do tej pory zbiorczo czy odrębnie dla każdej działalności? 

F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 710

Od: 19.03.2017

12 sierpień 2020 o 13:42

Gość napisał:

Witam Państwa

Czy może mi ktoś rozjaśnić sytuację odnośnie zbierania sprzętu elektronicznego, do kiedy należy złożyć do Marszałka takie sprawozdanie?



Zbierający ZSEiE oraz baterie i akumulatory, do 31października 2020r
F4odpowiedz

Gość

12 sierpień 2020 o 13:54

agnieszka napisał:


Gość napisał:


Witam Państwa

Czy może mi ktoś rozjaśnić sytuację odnośnie zbierania sprzętu elektronicznego, do kiedy należy złożyć do Marszałka takie sprawozdanie?




Zbierający ZSEiE oraz baterie i akumulatory, do 31października 2020r


Bardzo Pani dziękuję za odpowiedź. Dopytam jeszcze tylko, czy to jest w tym sprawozdaniu - Sprawozdania o wytwarzanych odpadach i o gospodarowaniu odpadami
F4odpowiedz

Ania

Liczba postów: 39

Od: 30.01.2020

13 sierpień 2020 o 10:52

Witam,

Jakie odpady wpisać w sprawozdaniu komunalnym, Dział III Tabela A: Informacja o odpadach komunalnych nieulegających biodegradacji:
zapisała się tylko pozycja z kodem 20 01 39 i więcej nie mogę dodać, ponieważ nie chce się zapisać. Proszę o pomoc czy robię coś źle? Wzoruje się na starych sprawozdaniach i w tym dziale były wszystkie odpady oprócz 20 01 01 i 20 02 01


F4odpowiedz

Łukasz

Liczba postów: 5

Od: 24.01.2020

13 sierpień 2020 o 12:08

Witam,
w dziale II w sprawozdaniu podmiotu odbierającego odpady komunalne pokazuje mi błąd sumowania odpadów komunalnych i rozbiórkowych, niby system miał być zaktualizowany w ciągu dwóch dni, czy ktoś z Państwa napotkał się z podobnym problemem?

F4odpowiedz

Gość

13 sierpień 2020 o 12:46

Witam,
czy możecie dziś złożyć w BDO Sprawozdanie podmiotu odbierajacego odpady komunalne od wlascicieli nieruchomosci?

F4odpowiedz

Aanna

13 sierpień 2020 o 13:04

Witam,
Czy ktoś z Państwa otrzymał karę od gminy za przekroczenie osiągniętego poziomu ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazanych do składowania? Jak obliczyć wysokość takiej kary?

F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 710

Od: 19.03.2017

13 sierpień 2020 o 13:50

Gość napisał:


agnieszka napisał:




Gość napisał:



Witam Państwa

Czy może mi ktoś rozjaśnić sytuację odnośnie zbierania sprzętu elektronicznego, do kiedy należy złożyć do Marszałka takie sprawozdanie?





Zbierający ZSEiE oraz baterie i akumulatory, do 31października 2020r





Bardzo Pani dziękuję za odpowiedź. Dopytam jeszcze tylko, czy to jest w tym sprawozdaniu - Sprawozdania o wytwarzanych odpadach i o gospodarowaniu odpadami
Tak ,to jest w tym sprawozdaniu :-)

F4odpowiedz

Ania

Liczba postów: 39

Od: 30.01.2020

13 sierpień 2020 o 15:46

Ania napisał:



Witam,




Jakie odpady wpisać w sprawozdaniu komunalnym, Dział III Tabela A: Informacja o odpadach komunalnych nieulegających biodegradacji:

zapisała się tylko pozycja z kodem 20 01 39 i więcej nie mogę dodać, ponieważ nie chce się zapisać. Proszę o pomoc czy robię coś źle? Wzoruje się na starych sprawozdaniach i w tym dziale były wszystkie odpady oprócz 20 01 01 i 20 02 01



I jeszcze mam pytanie jak obliczyć Udział morfologiczny papieru, metali, tworzyw sztucznych, szkła i wielomateriałowych w składzie morfologicznym odpadów komunalnych [%] i ostygnięty poziom recyklingu i przygotowania do ponownego użycia papieru, metali, tworzyw sztucznych i szkła [%] ?

Proszę o pomoc


F4odpowiedz

Gość Marta N

13 sierpień 2020 o 17:22

Łukasz napisał:



Witam,

w dziale II w sprawozdaniu podmiotu odbierającego odpady komunalne pokazuje mi błąd sumowania odpadów komunalnych i rozbiórkowych, niby system miał być zaktualizowany w ciągu dwóch dni, czy ktoś z Państwa napotkał się z podobnym problemem?





Tak, dziś wklepałam i wysłałam 9 sprawozdań a przy 10 zaczęło źle sumować. Wg BDO 2+2 to nie jest 4!! Porażka z ich strony.
F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter