Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Dominika11

Liczba postów: 14

Od: 26.10.2020

27 październik 2020 o 10:56

Gość napisał:


Dominika11 napisał:




Gość napisał:






Dominika11 napisał:




Co zrobić jak nie widzę weryfikacji sprawozdań jako użytkownik główny?






Może spróbuj je przypisać do siebie?








W zakładce sprawozdawczość widzę tylko 3 do wyboru








1) sprawozdawczość o produktach,opakowaniach....


2) sprawozdawczość o wytwarzanych odapadach...


3) sprawozdawczość komunalna.


Nie mam czegoś takiego jak weryfikacja sprawozdań. Nic mi nie wyszukuje.








Jesteś w złym kontekscie BDO. Jesteś w module rejestr-BDO.MOS.gov.pl, a powinnaś być w jap-bdo.mos.gov.pl Rozumiem że pracownik urzędu gminy?










Tak. Jestem na zastępstwie za koleżankę i ona jako użytkownik głowny dodała mnie jako użytkownika głównego. Ona jak się loguje przez jap-bdo widzi też tylko takie opcje.

F4odpowiedz

Dominika11

Liczba postów: 14

Od: 26.10.2020

27 październik 2020 o 11:07

Gość napisał:


Dominika11 napisał:




Gość napisał:






Dominika11 napisał:




Co zrobić jak nie widzę weryfikacji sprawozdań jako użytkownik główny?






Może spróbuj je przypisać do siebie?








W zakładce sprawozdawczość widzę tylko 3 do wyboru








1) sprawozdawczość o produktach,opakowaniach....


2) sprawozdawczość o wytwarzanych odapadach...


3) sprawozdawczość komunalna.


Nie mam czegoś takiego jak weryfikacja sprawozdań. Nic mi nie wyszukuje.














 Czy zalogowała się Pani na stronę   jap-bdo.mos.gov.pl/ ????











Jestem na zastępstwie za koleżankę i ona jako użytkownik głowny dodała
mnie jako użytkownika głównego. Ona jak się loguje przez jap-bdo widzi
też tylko takie opcje. I mimo, że jestem tam dodana jako użytkownik główny nie widzę sprawozdań od innych podmiotów.
F4odpowiedz

Gość

27 październik 2020 o 11:31

Gość napisał:


Gość napisał: ja już zmieniałam przeglądarkę i wyczyściłam całą historię i też nic...






Witam,


czy ktoś ma również problem z wygenerowaniem sprawozdania wójta, burmistrza, prezydenta...? Dzwoniąc do JAP-u dowiedziałam się, że wiedzą o tym problemie ale nie są w stanie powiedzieć kiedy zostanie naprawiony...









Witam, mam ten sam problem, a czas leci.. . Nie pomaga zmiana przeglądarki. 





F4odpowiedz

Gość

27 październik 2020 o 11:54

Gość napisał:


Gość napisał:






Witam








Wytworzyliśmy wytłoki -pestki 020280 i chcemy je  zużyć   jako dodatek do opału w naszej kotłowni  / czy jako wytwarzający możemy tak zrobić i czy musimy mieć na to pozwolenie i ewentualnie gdzie mam to  wpisać ./wytworzone -przekazane?/. Proszę o pomoc.Pozdrawiam








 









jeśli odpad 020280 zostanie wykorzystany w miejscu gdzie został wytworzony to nie jest to wówczas odpad i nie należy tego wpisywać do sprawozdania 



Dziękuję bardzo
F4odpowiedz

dz1michal

Liczba postów: 4

Od: 27.11.2018

27 październik 2020 o 11:57

Witam!
Jesteśmy firma odbierającą odpady komunalne z gmin i posiadamy decyzje na zbieranie dla siedziby. Nie posiadamy pozwolenia na przetwarzanie odpadów, odpady oddajemy bezpośrednio do instalacji komunalnych albo do innych zbierających, czy mamy wypełniać cały dział 13, czy tylko tabele 7 o odpadach magazynowanych?
Zwracamy się z prośbą o pomoc bo już się gubimy w tych sprawozdaniach,
pozdrawiam

F4odpowiedz

Gość

27 październik 2020 o 11:58

Mamy zezwolenie na zbieranie odpadów w ramach PSZOKu, zbieramy na tym PSZOKu sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych, są to odpady komunalne. W związku z tym, które działy sprawozdania mamy wypełnić? Błagam, niech ktoś pomoże, bo czasu coraz mniej :(

F4odpowiedz

dz1michal

Liczba postów: 4

Od: 27.11.2018

27 październik 2020 o 12:12

Gość napisał:

Mamy zezwolenie na zbieranie odpadów w ramach PSZOKu, zbieramy na tym PSZOKu sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych, są to odpady komunalne. W związku z tym, które działy sprawozdania mamy wypełnić? Błagam, niech ktoś pomoże, bo czasu coraz mniej :(

My tez zbieramy w PSZOKU i odbieramy zużyty sprzęt  z rejonu gminy jako odpady komunalne, wypełniliśmy dział IX tabelę pierwsza, ale do końca też nie jesteśmy pewni
F4odpowiedz

Gość

27 październik 2020 o 12:25

dz1michal napisał:


Gość napisał:


Mamy zezwolenie na zbieranie odpadów w ramach PSZOKu, zbieramy na tym PSZOKu sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych, są to odpady komunalne. W związku z tym, które działy sprawozdania mamy wypełnić? Błagam, niech ktoś pomoże, bo czasu coraz mniej :(

My tez zbieramy w PSZOKU i odbieramy zużyty sprzęt  z rejonu gminy jako odpady komunalne, wypełniliśmy dział IX tabelę pierwsza, ale do końca też nie jesteśmy pewni
Skoro Państwo wypełnili tabelę 1, to prosiłabym o pomoc, jakie kody pod jaką grupę przypisać, bo nie mam pojęcia. Jestem bardzo świeża w temacie i rzucili mnie na głęboka wodę i chyba prędzej się utopię niż to poprawnie zrobię :(
F4odpowiedz

dz1michal

Liczba postów: 4

Od: 27.11.2018

27 październik 2020 o 12:55

Gość napisał:


dz1michal napisał:




Gość napisał:



Mamy zezwolenie na zbieranie odpadów w ramach PSZOKu, zbieramy na tym PSZOKu sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych, są to odpady komunalne. W związku z tym, które działy sprawozdania mamy wypełnić? Błagam, niech ktoś pomoże, bo czasu coraz mniej :(

My tez zbieramy w PSZOKU i odbieramy zużyty sprzęt  z rejonu gminy jako odpady komunalne, wypełniliśmy dział IX tabelę pierwsza, ale do końca też nie jesteśmy pewni
Skoro Państwo wypełnili tabelę 1, to prosiłabym o pomoc, jakie kody pod jaką grupę przypisać, bo nie mam pojęcia. Jestem bardzo świeża w temacie i rzucili mnie na głęboka wodę i chyba prędzej się utopię niż to poprawnie zrobię :(

Zadzwoniliśmy do firmy  której oddajemy ten odpad i dostaliśmy listę kodów wraz z podziałem na grupy od zakładu przetwarzania któremu przekazujemy zużyty sprzęt. Ich wydruk z sytemu jaki posiadają
F4odpowiedz

Gość

27 październik 2020 o 13:04

dzień dobry, czy w sprawozdaniu o wytworzonych odpadach i gospodarowaniu nimi w dziale XIII Tabela 7 - informacje o magazynowanych odpadach - dotyczy to ilości wszystkich odpadów magazynowanych z końcem 2019 roku (razem z odpadami, które są zbierane i do przekazania dalej) czy tylko dotyczy odpadów, na które mamy decyzje na przetwarzanie?

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter