Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

28 październik 2020 o 09:41

Witam,
Jak wysłać sprawozdanie, mam przygotowane do wysłanie ale w opcjach jest do wyboru tylko edycja/usun????????????

F4odpowiedz

Gość

28 październik 2020 o 09:46

Gość napisał:

Witam,
Jak wysłać sprawozdanie, mam przygotowane do wysłanie ale w opcjach jest do wyboru tylko edycja/usun????????????


nie jesteś użytkownikiem głównym
F4odpowiedz

Gość

28 październik 2020 o 09:48

agnieszka napisał:


Gość napisał:




Gość napisał:



dzień dobry, czy w sprawozdaniu o wytworzonych odpadach i gospodarowaniu nimi w dziale XIII Tabela 7 - informacje o magazynowanych odpadach - dotyczy to ilości wszystkich odpadów magazynowanych z końcem 2019 roku (razem z odpadami, które są zbierane i do przekazania dalej) czy tylko dotyczy odpadów, na które mamy decyzje na przetwarzanie?




tego nikt nie wie. jedni wpisują tylko te ,które zostaną później przetworzone , inni wpisują wszystkie które zostały z 2018 roku 


W tym dziale nie wpisujemy wszystkich odpadów. Tylko te do zagospodarowania R/D. Skoro mamy w decyzji kod ,którego nie przetwarzamy ,to jak można wpisać coś co nie jest zgodne z decyzją. A dlaczego stan z 2018 r ?

wczoraj na czacie  BDO pracownik powiedział mi że w tym dziale wpisuje się wszystkie odpady magazynowane - i te do przetworzenia wg naszej decyzji i te, które przekazujemy dalej 

F4odpowiedz

Gość

28 październik 2020 o 09:48

Gość napisał:

Witam,
Jak wysłać sprawozdanie, mam przygotowane do wysłanie ale w opcjach jest do wyboru tylko edycja/usun????????????


musisz być użytkownikiem głownym zeby mieć widoczną opcję "złoż sprawozdanie"
F4odpowiedz

Agnieszka1310

Liczba postów: 8

Od: 21.10.2020

28 październik 2020 o 09:56

iiwona napisał:

witam. W sprawozdaniu o wytworzonych odpadach i gospodarowaniu odpadami w dziale XI tabela 1 "lista miejsc" wszystko wpisuję po kolei jak należy ale nie chce mi się odznaczać "pozycja uzupełniona" - też tak macie?


Tak, każdy tak ma. Nie należy się tym przejmować. Ja tak mam w każdym uzupełnionym dziale
F4odpowiedz

Gość

28 październik 2020 o 10:10

 Jestem zarejestrowany w BDO bo wszystkich rejestrowali jak leci. Mam sklep internetowy ilość użytych opakowań ( folii, kartonu) nie przekracza 0,5 tony rocznie. Czy muszę składać raport w systemie BDO ???ewentualnie jaki?

F4odpowiedz

Gość

28 październik 2020 o 10:13

Jakie kody odpadów należą do strumienia odpadów komunalnych(inne niż 20) ?

F4odpowiedz

Manolo

28 październik 2020 o 10:15

 Jestem zarejestrowany w BDO bo wszystkich rejestrowali jak leci. Mam sklep internetowy ilość użytych opakowań ( folii, kartonu) nie przekracza 0,5 tony rocznie. Czy muszę składać raport w systemie BDO ???

F4odpowiedz

Gość

28 październik 2020 o 10:17

Na czacie BDO pytałam o Dział I, czy wpisywać również siedzibę i powiedzieli żeby wpisać tylko miejsca gdzie zbierane są odpady, więc wpisuję tylko miejsce gdzie mamy PSZOK. I pytałam też odnośnie daty rozpoczęcia działalności w zakresie gospodarki odpadami i powiedzieli, że data wpisu do CEIDG. Ale teraz tak rozmyślam i to ma być data pierwszego zezwolenia na odbiór odpadów od mieszkańców czy data rozpoczęcia działalności firmy ogólnie? No bo niby w zakresie gospodarki odpadami, ale kto wie czego oni tak naprawdę chcą...

F4odpowiedz

laik

28 październik 2020 o 10:32

Po zarejestrowaniu się jako uzytkownik główny w BDO  , na górze ekranu pojawia się  " miejsce prowadzenia działalności: brak wybranego miejsca" Nadmieniam, ze  mam jeno miejsce które widnieje w system BDO. Co piszecie w dacie  rozpoczęcia działalności- czy datę z CEIDG. w sprawozdaniu w dziale XI- lista  miejsc -pozycja uzupełniona (znak zapytania).ZA WSZELKĄ INFORMACJE NA TEN TEMAT Z GÓY DZIEKUJE!

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter