Baner eko soft 2023 bdo

Profil zaufania - rejestracja BDO

Założony przez Maja 12 listopad 2019 o 07:51

Gość

19 grudzień 2019 o 07:42

witam, czy wiadomo kiedy będzie można normalnie się zalogować do BDO? Mam podany login i hasło a niestety nie mogę sie zalogować mimo że kilka dni temu nie było problemu z logowaniem. 

F4odpowiedz

Marcin G.

19 grudzień 2019 o 08:49

Gość napisał:


BKT napisał:


Profil zaufany odzyskuje się przez stronę https://pz.gov.pl/ i tam można odzyskać hasło i login do profilu zaufanego.

profil zaufany to ja już mam ale nie pamiętam loginu i hasla do bdo, to jak przywrocic?


Na tę chwilę, nie ma takiej możliwości jak reset lub odzyskanie hasła. Pozostaje telefon do Urzędu Marszałkowskiego - o ile uda się w ogóle dodzwonić.


F4odpowiedz

Gość

19 grudzień 2019 o 09:12

Na stronie Sląskiego UM jest info, że urząd nie będzie wydawał nowych haseł, bo stare (te przeterminowane, jeli kto w porę się nie zalogował jak ja) działają. No więc wchodzę i próbuję powiązać firmę- nie ma jej! Tzn. nie wyswietla się po wejsciu przez profil zaufany tak jak to pokazane w instrukcji. I co teraz? 

F4odpowiedz

Gość

19 grudzień 2019 o 09:12

Marcin G. napisał:


Gość napisał:



mam dokładnie ten sam problem. Mam profil zaufany, mam dobre hasło, świeże sprzed mniej niż 30 dni i nie mogę swojej firmy przypisać do swojego profilu zaufanego pomimo ze mam dobry login i hasło Pojawia się komunikat: Powiązanie podmiotu nie powiodło się. ??? z jakiego powodu?? jak to zmienić ??? Nie wiem! I tak to działa właśnie poprawnie działa..... na pilotażu próbnym dodałam swoją firmę normalnie, teraz nie mogę !

BKT napisał:



Profil zaufany odzyskuje się przez stronę https://pz.gov.pl/ i tam można odzyskać hasło i login do profilu zaufanego.

profil zaufany to ja już mam ale nie pamiętam loginu i hasla do bdo, to jak przywrocic?





Na tę chwilę, nie ma takiej możliwości jak reset lub odzyskanie hasła. Pozostaje telefon do Urzędu Marszałkowskiego - o ile uda się w ogóle dodzwonić.





F4odpowiedz

Gość

19 grudzień 2019 o 11:16

Mi udało się dodzwonić do Urzędu Marszałkowskiego i otrzymałem informację że Urząd utracił możliwość zmiany haseł wraz z aktualizacją bazy w dniu 16.12.2019. Obecnie nie mam możliwości zalogowania się do BDO (hasło zmienione 13.12.2019, wcześniejszego albo nie pamiętam, albo nastąpiły jeszcze inne czynniki na których nie miałem wpływu - hasło miałem zanotowane stąd 13.12 zdziwiłem się że złe, zmieniłem na to zapisane i... Baza 16.12.2019 nie obejmuje zmian z 13.12.2019 - brawo Wy!

F4odpowiedz

Gość

19 grudzień 2019 o 12:04

Gość napisał:

Na stronie Sląskiego UM jest info, że urząd nie będzie wydawał nowych haseł, bo stare (te przeterminowane, jeli kto w porę się nie zalogował jak ja) działają. No więc wchodzę i próbuję powiązać firmę- nie ma jej! Tzn. nie wyswietla się po wejsciu przez profil zaufany tak jak to pokazane w instrukcji. I co teraz? 


Witam,

czyli jak przez profil zaufany chce Pan/i podłączyć firmę pod swój profil zaufany podając login i hasło pojawia się Panu/i komunikat: Powiązanie podmiotu nie powiodło się? Ja  tak mam i w żaden sposób nie mogę powiązać podmiotu ze swoim profilem zaufanym.

F4odpowiedz

Gość

19 grudzień 2019 o 12:13

Gość napisał:



Od dwóch dni próbuje się zalogować przez tak zwany

certyfikat kwalifikowany czyli podpis elektroniczny - nie ma szans.  czy ktoś w taki sposób się już logował i podpiął swoją formę?


My też mieliśmy problem aby zalogować się przez podpis elektroniczny, dlatego odpuściliśmy i zalogowaliśmy się przez profil zaufany i za pierwszym razem udało się wszystko zrobić (powiązać konto i dodać użytkowników)


 




F4odpowiedz

Gość

19 grudzień 2019 o 12:30




 Ja mam profil zaufany, dobre hasło swojej firmy, dobry
login, loguję się przez profil zaufany jako użytkownik główny i klikam
powiąż podmiot: wpisuje swój login i hasło aby powiązać swoją firmę w
obecnej wersji produktowej (w pilotażowej powiązałam tak bez problemu) i
ciągle komunikat: POWIĄZANIE PODMIOTU NIE POWIODŁO SIĘ. I czemu???
skoro login dobry i hasło też?? Żeby jeszcze było: nie powiodło się
ponieważ np. złe hasło i jeśli chcesz uzyskać nowe kliknij odzyskaj
hasło i wyślą na e-maila tak jak to było to NIE. POWIĄZANIE NIE POWIODŁO
SIĘ i kropka. To jak ja mam robić KPO EWIDENCJE i sprawozdania jak
własnej firmy nie mogę dodać i kompletnie nic nie zrobię? Próbowałam tez
podawać hasło które jako pierwsze dostałam z Urzędu Marszałkowskiego,
pomimo że już je zmieniałam, tez nic oczywiście nie pomogło. Ten sam
komunikat.Oj rety.........











F4odpowiedz

Gość

19 grudzień 2019 o 13:03

Gość napisał:


Gość napisał:






Od dwóch dni próbuje się zalogować przez tak zwany


certyfikat kwalifikowany czyli podpis elektroniczny - nie ma szans.  czy ktoś w taki sposób się już logował i podpiął swoją formę?



My też mieliśmy problem aby zalogować się przez podpis elektroniczny, dlatego odpuściliśmy i zalogowaliśmy się przez profil zaufany i za pierwszym razem udało się wszystko zrobić (powiązać konto i dodać użytkowników)




Z tego co wiem to nie można się logować do BDO przez podpis elektroniczny (certyfikat kwalifikowany) , trzeba się logować przez profil zaufany. Natomiast podpisem elektronicznym można się zweryfikować przy zakładaniu profilu zaufanego, wtedy nie trzeba iść do urzędu lub wyznaczonej placówki.




 










F4odpowiedz

Gość

19 grudzień 2019 o 13:05

Gość napisał:


Mi udało się dodzwonić do Urzędu Marszałkowskiego i otrzymałem informację że Urząd utracił możliwość zmiany haseł wraz z aktualizacją bazy w dniu 16.12.2019. Obecnie nie mam możliwości zalogowania się do BDO (hasło zmienione 13.12.2019, wcześniejszego albo nie pamiętam, albo nastąpiły jeszcze inne czynniki na których nie miałem wpływu - hasło miałem zanotowane stąd 13.12 zdziwiłem się że złe, zmieniłem na to zapisane i... Baza 16.12.2019 nie obejmuje zmian z 13.12.2019 - brawo Wy!


Mam to samo. Hasło uaktualniłam 11.12.2019- dziś nie ma możliwości aby się zalogować.




F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter