Baner eko soft 2023 bdo

Profil zaufania - rejestracja BDO

Założony przez Maja 12 listopad 2019 o 07:51

Gość

18 grudzień 2019 o 11:19

Każdy jeden wojewódzki urząd środowiska ma zajęty numer telefonu! Obdzwonilam wszystkie. Nigdzie nie pisza jak odzyskac haslo  i login

F4odpowiedz

Gość

18 grudzień 2019 o 12:41

Gość napisał:

Witam,
Czy ktoś z Państwa ma problem z utworzeniem kont? Stworzyliśmy pofil zaufany, klineliśmy ,,utwórz konto uzytkownika'' (na maila przychodzi link, wraz z kodem do formularza) Problem pojawia się przy zalogowaniu.-dotychczasowe hasło nie wchodzi. Czy zostały nadane jakis nowe?


A czy nie należy ustalić własnego hasła? Przy zakładaniu użytkowników każdy ustalał swoje i nim (plus mail jako login) się logował.
F4odpowiedz

BKT

18 grudzień 2019 o 12:59

Profil zaufany odzyskuje się przez stronę https://pz.gov.pl/ i tam można odzyskać hasło i login do profilu zaufanego.

F4odpowiedz

Gość

18 grudzień 2019 o 13:03

12.12.2019 mogłem się jeszcze zalogować na stronie, poprosiła tylko o aktualizację hasła. Dzisiaj wyświetla mi, że hasło lub login są niewłaściwe. Z kolei firmy zajmujące się odbiorem twierdzą, że Oni nie mieli problemów z logowaniem, ale 1 klient zgłaszał im już problem.

F4odpowiedz

Gość

18 grudzień 2019 o 14:09

To jest według mnie kwestia szczęścia, mamy dwa podmioty, w jednym przypadku udało się zalogować przez epuap i stworzyć dodatkowy profil pracownika- i tylko tak dało się zalogować, przez główna stronę już nie. ( choć do przypisania podmiotu do konta wpisaliśmy dane do logowania i działały- na głównej stronie nie).

W drugim przypadku nie możemy przypisać podmiotu do konta głównego - hasła nie działają, a infolinie ........
F4odpowiedz

Gość

18 grudzień 2019 o 14:25

BKT napisał:

Profil zaufany odzyskuje się przez stronę https://pz.gov.pl/ i tam można odzyskać hasło i login do profilu zaufanego.

profil zaufany to ja już mam ale nie pamiętam loginu i hasla do bdo, to jak przywrocic?
F4odpowiedz

Gość

18 grudzień 2019 o 14:35

Od dwóch dni próbuje się zalogować przez tak zwany
certyfikat kwalifikowany czyli podpis elektroniczny - nie ma szans.  czy ktoś w taki sposób się już logował i podpiął swoją formę?

 

F4odpowiedz

Gość

18 grudzień 2019 o 14:56

Gość napisał:



Od dwóch dni próbuje się zalogować przez tak zwany

certyfikat kwalifikowany czyli podpis elektroniczny - nie ma szans.  czy ktoś w taki sposób się już logował i podpiął swoją formę?


 



Jeżeli używasz Explorera to spróbuj na innej przeglądarce, na Chrome działa.
F4odpowiedz

Gość

18 grudzień 2019 o 15:30

FirstAnna napisał:


Chciałabym zapytać czy profil zaufany musi założyć osoba reprezentującą firmę w KRS czy profil zaufany może założyć osoba (pracownik), która wykonuje w firmie wszystkie sprawozdania środowiskowe? Czy profil zaufany zakłada się na firmę czy na osobę?


tak,te pytanie też zadałam do BDO ale ...magiczna cisza od dawna.... 


udało mi się dojść do tego samemu metodą prób ....wesołe jest życie  specjalistów od ewidencji :)





F4odpowiedz

Gość

18 grudzień 2019 o 22:38

Gość napisał:


BKT napisał:


Profil zaufany odzyskuje się przez stronę https://pz.gov.pl/ i tam można odzyskać hasło i login do profilu zaufanego.

profil zaufany to ja już mam ale nie pamiętam loginu i hasla do bdo, to jak przywrocic?


LOGINEM JEST NR BDO A ŻEBY PRZYWRÓCIĆ A RACZEJ WYGENEROWAĆ NOWE HASŁO TRZEBA ZŁOŻYĆ PISEMNY WNIOSEK Z PROŚBĄ O NOWE HASŁO DOSTĘPU W URZĘDIE MARSZAŁKOWSKIM WTEDY W ODPOWIEDZI DOSTAJE SIĘ NOWE HASŁO, KTÓRE JEST WAŻNE TYLKO 30 DNI I W TYM CZASIE TRZEBA SIĘ ZALOGOWAĆ I USTAWIĆ SWOJE HASŁO! W KOLEJNYCH MIESIĄCACH TRZEBA SIĘ TEŻ LOGOWAĆ NA SWOJE KONTO GDYŻ SYSTEM CO JAKIŚ CZAS BĘDZIE WYMAGAŁ AKTUALIZACJI (ZMIANY) HASŁA.
F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter