Baner eko soft 2023 bdo

Wniosek aktualizacyjny w BDO

Założony przez eNeN 21 styczeń 2020 o 14:09

Gość

07 wrzesień 2020 o 14:21

Gość napisał:



Witam, dodałem nowe miejsce prowadzenia działalności i chciałem złożyć wniosek aktualizacyjny, ale pokazuje,że nie można, bo jest nie rozpatrzony inny wniosek???

Mogę działać w tym miejscu czy czekać na aktualizację ???Proszę o pomoc





Dzień dobry, jeśli system blokuje możliwość sporządzenia wniosku aktualizacyjnego, prawdopodobnie w systemie istnieje wygenerowany/ złożony do Urzędu Marszałkowskiego inny nierozpatrzony dotąd wniosek. Proponuje się skontaktować z Urzędem Marszałkowskim w celu weryfikacji etapu rozpatrzenia wniosku. 
F4odpowiedz

Gość

07 wrzesień 2020 o 14:31

Gość napisał:

Jak usunąć miejsce prowadzenia działalności? Jako gmina składając wniosek dodałam PSZOK, który prowadzi nam firma zewnętrzna i teraz nie wiem jak usunąć ten wpis, czy z poziomu wniosku aktualizacyjnego?


Dzień dobry, w systemie BDO nie ma możliwości usunięcia, a jedynie istnieje możliwość dezaktywacji miejsca prowadzenia działalności danej firmy. Za pośrednictwem wniosku aktualizacyjnego
można dokonać dezaktywacji danego miejsca prowadzenia działalności poprzez przycisk "opcje", "dezaktywuj" z danego miejsca prowadzenia działalności.
F4odpowiedz

Gość

08 wrzesień 2020 o 08:30

Gość napisał:


Gość napisał:






Witam,




Sprawdzaliśmy na wszystkich kontach użytkowników mających dostęp do profilu podmiotu, niestety żadnego wniosku nie widać a utworzenie nowego niemożliwe.






Z


uwagi na dodanie nowego miejsca prowadzenia


działalności musiałam złożyć wniosek aktualizacyjny. Po zalogowania


się do systemu BDO z poziomu użytkownika głównego za pośrednictwem


Krajowego Węzła Identyfikacji Elektronicznej przygotowałam wniosek aktualizacyjny. Wniosku ostatecznie nie wysłałam tylko zapisałam, wtedy widoczny był jako wniosek roboczy, jednak po ponownym zalogowaniu wniosek


zniknął, jednocześnie blokując do dnia dzisiejszego możliwość utworzenia nowego


wniosku aktualizacyjnego. Poprzedni wniosek nie jest widoczny ani w zakładce „wnioski


robocze”, ani „wnioski złożone”. Wniosek nie wpłynął także do Urzędu Marszałkowskiego.


Podczas próby utworzenia nowego wniosku aktualizacyjnego, wyświetla się komunikat


o treści: „Istnieje niewysłany wniosek aktualizacyjny”.











Witam, proszę sprawdzić czy wniosek został wygenerowany przez osobę na konto której ostatecznie odbywa się logowanie. System nie udostępnia podglądu do wygenerowanych wniosków, a właśnie blokuje możliwość sporządzenia kolejnego. Może to wynikać z logowania na różne konta użytkowników.




F4odpowiedz

Gość

08 wrzesień 2020 o 09:30

Nie wiem czy Państwo zauważyli, ale w BDO po akceptacji wniosku aktualizacyjnego przez Urząd Marszałkowski wyskakuje w prawym górnym rogu koperta, żeby odczytać wiadomość należy pierw potwierdzić przyjęcie wiadomości. 

F4odpowiedz

Gość

08 wrzesień 2020 o 20:01

witam serdecznie,

Złożyłam wniosek aktualizacyjny (dodałam kolejne miejsca prowadzenia działalność) Ile czau potraw aktualizacji? Czy mogę złożyć sprawozdanie z reklamówek jeżeli nie widnieją jeszcze miejsca prowadzenia działalności?


F4odpowiedz

Gość

22 wrzesień 2020 o 12:36

Gość napisał:



witam serdecznie,




Złożyłam wniosek aktualizacyjny (dodałam kolejne miejsca prowadzenia działalność) Ile czau potraw aktualizacji? Czy mogę złożyć sprawozdanie z reklamówek jeżeli nie widnieją jeszcze miejsca prowadzenia działalności?







Mam podobną sytuację - wniosek aktualizacyjny złożony na początku lipca - do tej pory brak informacji o weryfikacji ( a rozumiem, że UM po weryfikacji wysyła jakieś potwierdzenie). Chciałam sporządzić sprawozdanie, ale system nie widzi miejsca prowadzenia działalności, które dodałam we wniosku aktualizacyjnym ( dla siedziby udało się bez problemu).
F4odpowiedz

Gość

23 wrzesień 2020 o 08:23

Witam,
przygotowałam wniosek aktualizacyjny dla jednego z podmiotów które prowadzę, w między czasie wyszła pilna sytuacja w drugiej firmie gdzie aktualizacja musiała zostać wysłana przed tą z pierwszej firmy. Chciałam dodać wniosek aktualizacyjny ale nie przechodziło, bo wiadomo miałam wygenerowany już jeden wniosek (cały czas w roboczych, nie wysłanych). Postanowiłam więc usunąć wniosek pierwszej firmy i dodać drugiej. Po usunięciu wniosku pierwszej firmy wszystko się zablokowało. Na liście wniosków roboczych widnieje "trwa generowanie wniosku aktualizacyjnego [nieaktywny]. Nie mogę ani tego usunąć ani dodać nowego wniosku. Czy ktoś miał podobny problem?

F4odpowiedz

Gość

24 wrzesień 2020 o 09:12

Gość napisał:

Witam,
przygotowałam wniosek aktualizacyjny dla jednego z podmiotów które prowadzę, w między czasie wyszła pilna sytuacja w drugiej firmie gdzie aktualizacja musiała zostać wysłana przed tą z pierwszej firmy. Chciałam dodać wniosek aktualizacyjny ale nie przechodziło, bo wiadomo miałam wygenerowany już jeden wniosek (cały czas w roboczych, nie wysłanych). Postanowiłam więc usunąć wniosek pierwszej firmy i dodać drugiej. Po usunięciu wniosku pierwszej firmy wszystko się zablokowało. Na liście wniosków roboczych widnieje "trwa generowanie wniosku aktualizacyjnego [nieaktywny]. Nie mogę ani tego usunąć ani dodać nowego wniosku. Czy ktoś miał podobny problem?


Tak. Pomogło kilka telefonów do urzędu marszałkowskiego. I za podana poradą, usunięcie wniosku aktualizującego z loginu właściciela firmy. Mimo, że mamy pełnomocnictwo i logujemy się jako użytkownik główny i to my składaliśmy o aktualizację. Makabra, nikt nie wie dlaczego tak zadziałało ale pomogło odblokować konto.
F4odpowiedz

Gość

25 wrzesień 2020 o 08:53

Gość napisał:


Gość napisał:






witam serdecznie,








Złożyłam wniosek aktualizacyjny (dodałam kolejne miejsca prowadzenia działalność) Ile czau potraw aktualizacji? Czy mogę złożyć sprawozdanie z reklamówek jeżeli nie widnieją jeszcze miejsca prowadzenia działalności?














Mam podobną sytuację - wniosek aktualizacyjny złożony na początku lipca - do tej pory brak informacji o weryfikacji ( a rozumiem, że UM po weryfikacji wysyła jakieś potwierdzenie). Chciałam sporządzić sprawozdanie, ale system nie widzi miejsca prowadzenia działalności, które dodałam we wniosku aktualizacyjnym ( dla siedziby udało się bez problemu).

Witam, 
 złożyłam wniosek aktualizacyjny pod koniec czerwca. 11 września dostałam odpowiedź, że wniosek został zaakceptowany. (województwo małopolskie)


F4odpowiedz

Gość

29 wrzesień 2020 o 09:29

Gość napisał:

Witam,
przygotowałam wniosek aktualizacyjny dla jednego z podmiotów które prowadzę, w między czasie wyszła pilna sytuacja w drugiej firmie gdzie aktualizacja musiała zostać wysłana przed tą z pierwszej firmy. Chciałam dodać wniosek aktualizacyjny ale nie przechodziło, bo wiadomo miałam wygenerowany już jeden wniosek (cały czas w roboczych, nie wysłanych). Postanowiłam więc usunąć wniosek pierwszej firmy i dodać drugiej. Po usunięciu wniosku pierwszej firmy wszystko się zablokowało. Na liście wniosków roboczych widnieje "trwa generowanie wniosku aktualizacyjnego [nieaktywny]. Nie mogę ani tego usunąć ani dodać nowego wniosku. Czy ktoś miał podobny problem?


Mam dokładnie to samo To generowanie wniosku aktualizacyjnego trwa u mnie od połowy czerwca Nic nie pomaga ,nie mam możliwości usunięcia z żadnego konta użytkownika Zgłoszony wniosek o naprawienie błędu nie jest rozpatrzony od czerwca Dostaję odpowiedź że "błąd systemu ciągle nie został naprawiony dział informatyczny nad tym pracuje ,prosimy o cierpliwość "
Jeżeli komuś się udało poradzić sobie z problemem proszę o podpowiedź
F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter