Baner eko soft 2023 bdo

Wniosek aktualizacyjny w BDO

Założony przez eNeN 21 styczeń 2020 o 14:09

Gość

17 styczeń 2024 o 10:39

napisał:



Hej,

Próbowałem złożyć wniosek aktualizacyjny z nowym kodem, jednak w momencie okienka dodania nowego kodu nie wyświetla się nic. Mogę tylko cofnąć lub zapisać, kiedy zapiszę to usuwa mi aktualnie już wklepane kody. Jest jakiś limit czasu na dodanie nowego kodu, czy to jakiś błąd?






U mnie tak samo
F4odpowiedz

Gość

26 czerwiec 2024 o 20:01

Zapytanie: co w sytuacji, gdy złożyłem wniosek aktualizacyjny po terminie 30 dni od daty wytworzenia odpadu, którego nie było w dziale 11?
I czy można złożyć wniosek aktualizacyjny z nowym kodem odpadu, kiedy odpad z tym kodem nie był jeszcze przekazany karta przekazania odpadu i po otrzymaniu zgody dopiero przekazać odpad?

F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 717

Od: 19.03.2017

27 czerwiec 2024 o 14:49

napisał:

Zapytanie: co w sytuacji, gdy złożyłem wniosek aktualizacyjny po terminie 30 dni od daty wytworzenia odpadu, którego nie było w dziale 11?
I czy można złożyć wniosek aktualizacyjny z nowym kodem odpadu, kiedy odpad z tym kodem nie był jeszcze przekazany karta przekazania odpadu i po otrzymaniu zgody dopiero przekazać odpad?



1-Czekać na potwierdzenie .2- Mozna złożyć wniosek na odpad ,którego jeszcze nie wytworzyliśmy i nie przekazaliśmy.
F4odpowiedz

Gość

27 czerwiec 2024 o 18:02

Po złożeniu sprawozdania za rok 2023 zorientowałem się, że nie mam podanego kodu odpadu, który wytworzyliśmy w rozdziale 11. Co w takiej sytuacji, również powinienem złożyć wniosek aktualizacyjny? Skorygować sprawozdanie czy czekać aż urząd je odrzuci?

F4odpowiedz

Gość

27 czerwiec 2024 o 18:23

napisał:

Witam, we wrześniu 2021 roku wytworzyłam odpad o kodzie 170101. Została wystawiona KPO i w 2022 złożono sprawozdanie do BDO. Niestety nie złożyłam wniosku aktualizującego dział XII dotyczący wytworzenia "nowego" odpadu. Czy z tego tytułu grożą jakieś sankcje? Czy termin 30 dni od wystąpienia zmiany dotyczy także zmian w rodzaju wytworzonych odpadów?



Podpinam się do pytania!
F4odpowiedz

Gość

28 czerwiec 2024 o 11:45

napisał:

Po złożeniu sprawozdania za rok 2023 zorientowałem się, że nie mam podanego kodu odpadu, który wytworzyliśmy w rozdziale 11. Co w takiej sytuacji, również powinienem złożyć wniosek aktualizacyjny? Skorygować sprawozdanie czy czekać aż urząd je odrzuci?



Najlepiej złożyć wniosek aktualizacyjny przed wezwaniem urzędu. 
F4odpowiedz

Gość

28 czerwiec 2024 o 11:48

napisał:


napisał:


Witam, we wrześniu 2021 roku wytworzyłam odpad o kodzie 170101. Została wystawiona KPO i w 2022 złożono sprawozdanie do BDO. Niestety nie złożyłam wniosku aktualizującego dział XII dotyczący wytworzenia "nowego" odpadu. Czy z tego tytułu grożą jakieś sankcje? Czy termin 30 dni od wystąpienia zmiany dotyczy także zmian w rodzaju wytworzonych odpadów?





Podpinam się do pytania!


Karą jest areszt lub grzywna. Termin 30 dni dotyczy też wytworzenia nowego rodzaju odpadu. Najlepiej złożyć wniosek aktualizacyjny w systemie BDO. 
F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter