Baner eko soft 2023 bdo

Wniosek aktualizacyjny w BDO

Założony przez eNeN 21 styczeń 2020 o 14:09

Gość

18 grudzień 2023 o 10:55

Dzień dobry,

Mam pytanie. Czy za każdym razem jak składam nowy wniosek aktualizacyjny to trzeba dołączyć pełnomocnictwo i opłatę do niego?

F4odpowiedz

Gość

18 grudzień 2023 o 17:37

napisał:



Dzień dobry,



Mam pytanie. Czy za każdym razem jak składam nowy wniosek aktualizacyjny to trzeba dołączyć pełnomocnictwo i opłatę do niego?





Tak. Pełnomocnictwo i dowód wniesienia opłaty skarbowej za złożenie pełnomocnictwa do każdego wniosku.

F4odpowiedz

Gość

19 grudzień 2023 o 08:28

napisał:


napisał:






Dzień dobry,





Mam pytanie. Czy za każdym razem jak składam nowy wniosek aktualizacyjny to trzeba dołączyć pełnomocnictwo i opłatę do niego?











Tak. Pełnomocnictwo i dowód wniesienia opłaty skarbowej za złożenie pełnomocnictwa do każdego wniosku.





Jestem z Woj. Mazowieckiego, jak dotąd zawsze składam wniosek aktualizacyjny do BDO (bez pełnomocnictwa i opłaty) zawsze przyjmują i nie żądają załączenia tych dokumentów.
Pewnie zależny od województwa....


F4odpowiedz

Gość

20 grudzień 2023 o 12:41

Dzień dobry,
Działalność gospodarczą zawiesiłem 2 lata temu, a rok temu zakmnąłem, lecz zapomniałem wyrejestrować się z bdo. (byłem zarejestrowany, lecz ostatecznie nie obracałem, ani nie wprowadzałem odpdaów na rynek).
Czy mogę teraz złożyć taki wniosek? grożą jakieś konsekwencje?

F4odpowiedz

JAGODA

05 styczeń 2024 o 14:59

DZIEŃ DOBRY, MAM TAKI PROBLEM MIANOWICIE MAM w BDO 3 MIEJSCA PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI,CHCIAŁAM ZGŁOSIĆ KARTĘ PRZEKAZOWĄ I WYSKAKUJE MI KOMUNIKAT ŻE MAM NIEKATYWNE MIEJSCE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI, PYTANIE JAK SOBIE Z TYM PORADZIĆ???

F4odpowiedz

Gość

08 styczeń 2024 o 10:31

Dzień dobry , 

nie mogę się  zalogować na stronę BDO , pisze , że witryna nieosiągalna czy ktoś też ma taki problem ? 

F4odpowiedz

Gość

08 styczeń 2024 o 10:52

napisał:

Dzień dobry , 

nie mogę się  zalogować na stronę BDO , pisze , że witryna nieosiągalna czy ktoś też ma taki problem ? 



Chyba coś się posypało. Rano jeszcze mogłem się logować w tej chwili brak możliwości.
F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 710

Od: 19.03.2017

10 styczeń 2024 o 07:15

napisał:

DZIEŃ DOBRY, MAM TAKI PROBLEM MIANOWICIE MAM w BDO 3 MIEJSCA PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI,CHCIAŁAM ZGŁOSIĆ KARTĘ PRZEKAZOWĄ I WYSKAKUJE MI KOMUNIKAT ŻE MAM NIEKATYWNE MIEJSCE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI, PYTANIE JAK SOBIE Z TYM PORADZIĆ???


Jeżeli nie było dezaktywacji MPD ,to najlepiej zadzwonić do swojego urzędu z zapytaniem o co chodzi.

F4odpowiedz

Gość

10 styczeń 2024 o 14:13

napisał:


napisał:


DZIEŃ DOBRY, MAM TAKI PROBLEM MIANOWICIE MAM w BDO 3 MIEJSCA PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI,CHCIAŁAM ZGŁOSIĆ KARTĘ PRZEKAZOWĄ I WYSKAKUJE MI KOMUNIKAT ŻE MAM NIEAKTYWNE MIEJSCE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI, PYTANIE JAK SOBIE Z TYM PORADZIĆ???



Jeżeli nie było dezaktywacji MPD ,to najlepiej zadzwonić do swojego urzędu z zapytaniem o co chodzi.



Telefon do URZĘDU, załatwił sprawę ;)

F4odpowiedz

Oku

Liczba postów: 4

Od: 10.01.2024

15 styczeń 2024 o 13:24

Hej,
Próbowałem złożyć wniosek aktualizacyjny z nowym kodem, jednak w momencie okienka dodania nowego kodu nie wyświetla się nic. Mogę tylko cofnąć lub zapisać, kiedy zapiszę to usuwa mi aktualnie już wklepane kody. Jest jakiś limit czasu na dodanie nowego kodu, czy to jakiś błąd?

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter