Baner eko soft 2023 bdo

Wniosek aktualizacyjny w BDO

Założony przez eNeN 21 styczeń 2020 o 14:09

Gość

04 październik 2023 o 13:57

napisał:



Witam,



Czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć informację dlaczego zwrócono wniosek aktualizacyjny do korekty? Nie wiem gdzie wprowadzać zmiany (cofnęłam już do wniosku roboczego).






W osobnej wiadomości powinno być wyjaśnienie z jakiego powodu.
F4odpowiedz

Gość

05 październik 2023 o 09:02

napisał:


napisał:






Witam,





Czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć informację dlaczego zwrócono wniosek aktualizacyjny do korekty? Nie wiem gdzie wprowadzać zmiany (cofnęłam już do wniosku roboczego).













W osobnej wiadomości powinno być wyjaśnienie z jakiego powodu.




Dziękuję za rozjaśnienie. A taką wiadomość kiedy z reguły się dostaje? Póki co dostałam tylko jedno Powiadomienie z systemu BDO o dokumencie do odbioru.
F4odpowiedz

Gość

09 październik 2023 o 10:39

napisał:


napisał:




napisał:









Witam,







Czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć informację dlaczego zwrócono wniosek aktualizacyjny do korekty? Nie wiem gdzie wprowadzać zmiany (cofnęłam już do wniosku roboczego).






















W osobnej wiadomości powinno być wyjaśnienie z jakiego powodu.








Dziękuję za rozjaśnienie. A taką wiadomość kiedy z reguły się dostaje? Póki co dostałam tylko jedno Powiadomienie z systemu BDO o dokumencie do odbioru.


Czy to normalne, że do tej pory nie dostałam wiadomości jaki jest powód zwrotu do korekty (w środę przyszło powiadomienie, więc zaraz minie tydzień)?
F4odpowiedz

Gość

09 październik 2023 o 16:57

napisał:


napisał:




napisał:






napisał:












Witam,









Czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć informację dlaczego zwrócono wniosek aktualizacyjny do korekty? Nie wiem gdzie wprowadzać zmiany (cofnęłam już do wniosku roboczego).

































W osobnej wiadomości powinno być wyjaśnienie z jakiego powodu.













Dziękuję za rozjaśnienie. A taką wiadomość kiedy z reguły się dostaje? Póki co dostałam tylko jedno Powiadomienie z systemu BDO o dokumencie do odbioru.




Czy to normalne, że do tej pory nie dostałam wiadomości jaki jest powód zwrotu do korekty (w środę przyszło powiadomienie, więc zaraz minie tydzień)?

Do korekty dołączony jest zawsze dokument. Trzeba go otworzyć po potwierdzeniu  otrzymania wiadomości w systemie.



F4odpowiedz

Gość

10 październik 2023 o 14:47

Jak jest normalny urząd to dzwonią i wskazują gdzie co należy poprawić ale przypuszczam że nie wszędzie tak jest, wszystko zależy od urzędnika 

F4odpowiedz

Gość

11 październik 2023 o 10:55

Do tej pory nikt nie dzwonił, więc podejrzewam, że takiego telefonu już nie dostanę.

Dostałam jedno powiadomienie z systemu BDO o dokumencie do odbioru
bez żadnego załącznika. Zwróciłam wniosek do roboczych. W tym miejscu utknęłam, bo nie wiem gdzie UM
stwierdził błąd. Byłby ktoś w stanie nakierować w którym miejscu odnajdę dokument o korekcie?

F4odpowiedz

Gość

11 październik 2023 o 11:52

To radzę do nich zadzwonić, bo przecież oni wiedzą co kto ma źle i powinni takiej informacji udzielić 

F4odpowiedz

Gość

11 październik 2023 o 17:22

napisał:

Jak jest normalny urząd to dzwonią i wskazują gdzie co należy poprawić ale przypuszczam że nie wszędzie tak jest, wszystko zależy od urzędnika 



Skierowanie do korekty wymaga dodania dokumentu (wezwania) w systemie BDO. Należy zapoznać się z jego treścią. Jak nie wiadomo jak odczytać ten dokument to należy kontaktować się z infolinią BDO tj. z IOŚ-PIB 
F4odpowiedz

Gość

11 październik 2023 o 17:24

napisał:

Jak jest normalny urząd to dzwonią i wskazują gdzie co należy poprawić ale przypuszczam że nie wszędzie tak jest, wszystko zależy od urzędnika 



Treść wezwania w systemie BDO - w razie problemów ze znalezieniem należy kontaktować się z infolinią IOŚ-PIB 
F4odpowiedz

Gość

11 październik 2023 o 17:25

napisał:

To radzę do nich zadzwonić, bo przecież oni wiedzą co kto ma źle i powinni takiej informacji udzielić 



Zawsze mogą odczytać co podmiot otrzymał w wezwaniu.
F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter