Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

13 październik 2020 o 13:49

Gość1 napisał:


Witam,
Czy jak jestem użytkownikiem głównym w BDO i

posiadam Pełnomocnictwo od Zarządu do bazy BDO a muszę złożyć

kilkanaście sprawozdań z odpadów komunalnych do różnych gmin to jestem

zobowiązana opłacić w każdej gminie pełnomocnictwo czy też nie? Nie

jestem w KRS Spółki.


na czym stanęło?
Mnie gminy wzywają o uzupełnienie sprawozdań o pełnomocnictwo i opłatę do każdej z osobna


F4odpowiedz

agnieszkaN

Liczba postów: 15

Od: 12.10.2020

13 październik 2020 o 13:52

agnieszkaN napisał:


Gość napisał:


Jak wprowadzić datę rozpoczęcia działalności od razu z klawiatury żeby nie trzeba było korzystać ze strzałek wstecz i przeklikiwać miesiąc po miesiącu? U mnie ta funkcja nie działa.



nie da się, trzeba wybrać z kalendarza 

w jednym okienku są dni, w drugim miesiące a w trzecim lata. nie trzeba "lecieć" miesiącami przez kilka lat wstecz :) 
F4odpowiedz

GośćMonia

13 październik 2020 o 14:06

Łukasz napisał:

Witam, jeżeli w sprawozdaniu podmiotu odbierającego odpady komunalne od właścicieli nieruchomości wykazałem odebrane odpady ZSEiE to czy w sprawozdaniu o wytworzonych odpadach i gospodarce odpadami w dziale IX też musze je uwzględnić?


tez chciałabym wiedzieć, ktoś coś?
F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 710

Od: 19.03.2017

13 październik 2020 o 14:34

agnieszkaN napisał:


agnieszka napisał:




agnieszkaN napisał:



czy można usunąć MPD w dziale I , tab 1 ? niby usuwam a ona dalej tam jest 

Ja też próbuje i nie da się.




usunęłam cale sprawozdanie i wprowadziłam od nowa :)


Tak mozna ,ale ja prawie skończyłam wprowadzać dane więc usunięcie całego nie wchodzi w grę :-)

F4odpowiedz

Gość

14 październik 2020 o 08:33

Jak zrobić sprawozdanie jeśli w tym roku złożyło się wniosek aktualizacyjny w zakresie zmiany na działalność usługową na terenie całego kraju (czyli jedno MPD - siedziba). W roku 2019 było tych miejsc kilka - wprowadzonych jako odrębne MPD. Czy w takim przypadku w sprawozdaniu wprowadzam wszystkie kody odpadów na siedzibę czy na poszczególne MPD? Ktoś wie?

F4odpowiedz

Gość

14 październik 2020 o 08:51

Gość napisał:

Jak zrobić sprawozdanie jeśli w tym roku złożyło się wniosek aktualizacyjny w zakresie zmiany na działalność usługową na terenie całego kraju (czyli jedno MPD - siedziba). W roku 2019 było tych miejsc kilka - wprowadzonych jako odrębne MPD. Czy w takim przypadku w sprawozdaniu wprowadzam wszystkie kody odpadów na siedzibę czy na poszczególne MPD? Ktoś wie?

spr jest za 2019 to raczej trzeba wpisać tak jak było to w tamtym roku a nie jak jest obecnie , ale głowy za to nie dam :)

F4odpowiedz

Gość

14 październik 2020 o 08:56

Jak zidentyfikować strumień odpadów? Czy grupa "pozostałe" to wszystkie odpady poza grupą odpadów komunalnych 20?

F4odpowiedz

Gość

14 październik 2020 o 09:02

GośćMonia napisał:


Łukasz napisał:


Witam, jeżeli w sprawozdaniu podmiotu odbierającego odpady komunalne od właścicieli nieruchomości wykazałem odebrane odpady ZSEiE to czy w sprawozdaniu o wytworzonych odpadach i gospodarce odpadami w dziale IX też musze je uwzględnić?



tez chciałabym wiedzieć, ktoś coś?


podpinam sie pod pytanie. Ktoś coś wie ?
F4odpowiedz

Gość

14 październik 2020 o 11:36


Witam
dołączyłam pełnomocnictwo i opłatę i złożyłam sprawozdanie 
mam nadzieje ze będzie dobrze 

F4odpowiedz

Gość

14 październik 2020 o 11:44

Gość18 wrzesień 2020 o 12:39

Gość napisał:

Witam.
Czy wytwórca odpadów poza działem XI w sprawozdaniu rocznym ,wypełnia
też dział XIII, Podpunkt 7 o stanie magazynowym na 31.12. ?

podłączam się do pytania

Ktoś coś odpowie?

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter