Sprawozdania za rok 2019

Założony przez 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość27 luty 2020 o 19:43

Dzień dobry, wiem, że sprawozdanie jeśli chodzi o wytwarzanie odpadow jest do 30 czerwca. A co ze sprawozdaniem z opakowań? Reklamówek? 

F4odpowiedz

Gość28 luty 2020 o 07:10

Mam wątpliwość, czy odpady odebrane 20xxx, które przywozimy najpierw na naszą stację przeładunkową w celu uzbierania większej ilości, a potem do instalacji, powinny być  wykazane w sprawozdaniu do gminy o zebranych ( uwzględnia się je również w sprawozdaniu o odebranych) ? ?

F4odpowiedz

Gość28 luty 2020 o 09:13

Witam,Czy jeżeli posiadamy wózki widłowe wyprodukowane po 2010 zużywające paliwo LPG musimy wpisywać je do raportu KOBIZE w zakładce Sprawozdanie z eksploatacji urządzeń stanowiące część  raportu do KOBIZE?

F4odpowiedz

Gość04 marzec 2020 o 14:13

Gość napisał:

Witam,Czy jeżeli posiadamy wózki widłowe wyprodukowane po 2010 zużywające paliwo LPG musimy wpisywać je do raportu KOBIZE w zakładce Sprawozdanie z eksploatacji urządzeń stanowiące część  raportu do KOBIZE?

Tak, w taki sam sposób jak dla innych pojazdów. Tylko trzeba dobrać właściwy rodzaj silnika.
F4odpowiedz

Karo05 marzec 2020 o 09:56

Witam! Tak dla pewności czy SPRAWOZDANIE "zbiorcze zestawienie danych o rodzajach i ilości odpadów, o sposobach gospodarowania nimi oraz instalacjach i urządzeniach służących do odzysku lub unieszkodliwiania odpadów" składane do Marszałka do 15 marca również zostało przesunięte do 30 czerwca i czy również będziemy musieli się sprawozdawać przez BDO?

F4odpowiedz

Gość05 marzec 2020 o 10:49

Karo napisał:

Witam! Tak dla pewności czy SPRAWOZDANIE "zbiorcze zestawienie danych o rodzajach i ilości odpadów, o sposobach gospodarowania nimi oraz instalacjach i urządzeniach służących do odzysku lub unieszkodliwiania odpadów" składane do Marszałka do 15 marca również zostało przesunięte do 30 czerwca i czy również będziemy musieli się sprawozdawać przez BDO?

Tak
F4odpowiedz

Gość05 marzec 2020 o 10:50

Witam,

sprawozdania zbierającego ZSEiE oraz baterie również składamy do 30 czerwca przez BDO?
Jestem bardzo ciekawa kiedy oni udostępnią te wszystkie sprawozdania :/

F4odpowiedz

Gość05 marzec 2020 o 12:04

Gość napisał:

Gość napisał:

Witam,Czy jeżeli posiadamy wózki widłowe wyprodukowane po 2010 zużywające paliwo LPG musimy wpisywać je do raportu KOBIZE w zakładce Sprawozdanie z eksploatacji urządzeń stanowiące część  raportu do KOBIZE?

Tak, w taki sam sposób jak dla innych pojazdów. Tylko trzeba dobrać właściwy rodzaj silnika.

Myląca zatem jest adnotacja: Silniki w pojazdach wolnobieżnych, maszynach i
urządzeniach wyprodukowanych w okresie 01.01.2004 r. -
31.12.2008 r. lub z dokumentem potwierdzającym
spełnienie wymagań etapu II 

F4odpowiedz

Gość05 marzec 2020 o 12:14

Witam, Czy sprawozdanie za 2019 r. tj. zbiorcze zestawienie danych o rodzajach i ilości odpadów, o sposobach
gospodarowania nimi oraz instalacjach i urządzeniach służących do
odzysku lub unieszkodliwiania odpadów" zostało już udostępnione na platformie BDO??? BO ja bynajmniej nie widzę nic takiego.

F4odpowiedz

agnieszka05 marzec 2020 o 12:22

Gość napisał:

Witam,

sprawozdania zbierającego ZSEiE oraz baterie również składamy do 30 czerwca przez BDO?

Jestem bardzo ciekawa kiedy oni udostępnią te wszystkie sprawozdania :/

Sprzęt i baterie również do końca czerwca.

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Effeko II sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, ul. J. Słowackiego 38A/15, 60-825 Poznań.

Na podany adres został wysłany e-mail z linkiem potwierdzającym subskrypcję. Prosimy o zalogowanie się na swojej skrzynce pocztowej i potwierdzić subskrypcję, aby korzystać z newslettera.