Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

27 luty 2020 o 19:43

Dzień dobry, wiem, że sprawozdanie jeśli chodzi o wytwarzanie odpadow jest do 30 czerwca. A co ze sprawozdaniem z opakowań? Reklamówek? 

F4odpowiedz

Gość

28 luty 2020 o 07:10

Mam wątpliwość, czy odpady odebrane 20xxx, które przywozimy najpierw na naszą stację przeładunkową w celu uzbierania większej ilości, a potem do instalacji, powinny być  wykazane w sprawozdaniu do gminy o zebranych ( uwzględnia się je również w sprawozdaniu o odebranych) ? ?

F4odpowiedz

Gość

28 luty 2020 o 09:13

Witam,Czy jeżeli posiadamy wózki widłowe wyprodukowane po 2010 zużywające paliwo LPG musimy wpisywać je do raportu KOBIZE w zakładce Sprawozdanie z eksploatacji urządzeń stanowiące część  raportu do KOBIZE?

F4odpowiedz

Gość

04 marzec 2020 o 14:13

Gość napisał:

Witam,Czy jeżeli posiadamy wózki widłowe wyprodukowane po 2010 zużywające paliwo LPG musimy wpisywać je do raportu KOBIZE w zakładce Sprawozdanie z eksploatacji urządzeń stanowiące część  raportu do KOBIZE?


Tak, w taki sam sposób jak dla innych pojazdów. Tylko trzeba dobrać właściwy rodzaj silnika.
F4odpowiedz

Karo

05 marzec 2020 o 09:56

Witam! Tak dla pewności czy SPRAWOZDANIE "zbiorcze zestawienie danych o rodzajach i ilości odpadów, o sposobach gospodarowania nimi oraz instalacjach i urządzeniach służących do odzysku lub unieszkodliwiania odpadów" składane do Marszałka do 15 marca również zostało przesunięte do 30 czerwca i czy również będziemy musieli się sprawozdawać przez BDO?


F4odpowiedz

Gość

05 marzec 2020 o 10:49

Karo napisał:

Witam! Tak dla pewności czy SPRAWOZDANIE "zbiorcze zestawienie danych o rodzajach i ilości odpadów, o sposobach gospodarowania nimi oraz instalacjach i urządzeniach służących do odzysku lub unieszkodliwiania odpadów" składane do Marszałka do 15 marca również zostało przesunięte do 30 czerwca i czy również będziemy musieli się sprawozdawać przez BDO?



Tak
F4odpowiedz

Gość

05 marzec 2020 o 10:50

Witam,

sprawozdania zbierającego ZSEiE oraz baterie również składamy do 30 czerwca przez BDO?
Jestem bardzo ciekawa kiedy oni udostępnią te wszystkie sprawozdania :/

F4odpowiedz

Gość

05 marzec 2020 o 12:04

Gość napisał:


Gość napisał:


Witam,Czy jeżeli posiadamy wózki widłowe wyprodukowane po 2010 zużywające paliwo LPG musimy wpisywać je do raportu KOBIZE w zakładce Sprawozdanie z eksploatacji urządzeń stanowiące część  raportu do KOBIZE?



Tak, w taki sam sposób jak dla innych pojazdów. Tylko trzeba dobrać właściwy rodzaj silnika.

Myląca zatem jest adnotacja: Silniki w pojazdach wolnobieżnych, maszynach i
urządzeniach wyprodukowanych w okresie 01.01.2004 r. -
31.12.2008 r. lub z dokumentem potwierdzającym
spełnienie wymagań etapu II 

F4odpowiedz

Gość

05 marzec 2020 o 12:14

Witam, Czy sprawozdanie za 2019 r. tj. zbiorcze zestawienie danych o rodzajach i ilości odpadów, o sposobach
gospodarowania nimi oraz instalacjach i urządzeniach służących do
odzysku lub unieszkodliwiania odpadów" zostało już udostępnione na platformie BDO??? BO ja bynajmniej nie widzę nic takiego.

F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 710

Od: 19.03.2017

05 marzec 2020 o 12:22

Gość napisał:



Witam,



sprawozdania zbierającego ZSEiE oraz baterie również składamy do 30 czerwca przez BDO?

Jestem bardzo ciekawa kiedy oni udostępnią te wszystkie sprawozdania :/




Sprzęt i baterie również do końca czerwca.

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter