Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

31 styczeń 2020 o 08:58

Wczoraj wieczorem złożyłam sprawozdania zerowe - wyświetlała się opcja sprawozdania zerowe. Teraz znów zmieniło się, że nie jest to sprawozdanie zerowe...czary-mary :((( drukując dziś potwierdzenia mam, że nie jest to zerowe..wczoraj była informacja, że to sprawozdanie zerowe...

F4odpowiedz

Gość

31 styczeń 2020 o 09:04

Który wzór do obliczeń poziomów recyklingu obowiązuje za 2019, bo już się pogubiłam ? Czy zmieniły się wzory na obliczenia ograniczenia bio do składowania?

F4odpowiedz

Gość

31 styczeń 2020 o 09:39

Wczoraj udało mi się wysłać jedno, zerowe. Mam UPO z nazwą gminy itd.
Teraz jeszcze 4 sprawozdania..niestety już niezerowe muszą być. Postanawiam zabrać się za to wczesniej niz 28.06.2020... :))))

F4odpowiedz

Gość

31 styczeń 2020 o 09:54

Dzień dobry do kiedy gminy mają złożyć sprawozdanie do Urzędów Marszałkowskich skoro termin dla firm został przedłużony do 30.06?

F4odpowiedz

Gość

31 styczeń 2020 o 10:16

Gość napisał:

Dzień dobry do kiedy gminy mają złożyć sprawozdanie do Urzędów Marszałkowskich skoro termin dla firm został przedłużony do 30.06?


Z tego co czytałam, to do końca sierpnia
F4odpowiedz

Gość

31 styczeń 2020 o 10:16

Gość napisał:

Dzień dobry do kiedy gminy mają złożyć sprawozdanie do Urzędów Marszałkowskich skoro termin dla firm został przedłużony do 30.06?


Gminom w tym roku przesunięto na 31 sierpnia.
F4odpowiedz

Gość

31 styczeń 2020 o 10:24

a co ze sprawozdaniami już wysłanymi do gmin, jak je korygować, skoro w BDO nie ma na razie takiej opcji, ?

F4odpowiedz

Gość

31 styczeń 2020 o 10:34

Gość napisał:

a co ze sprawozdaniami już wysłanymi do gmin, jak je korygować, skoro w BDO nie ma na razie takiej opcji, ?


No cóż, twórcy zakładają, że BDO obsługują roboty, które nigdy się nie mylą. 
F4odpowiedz

Gość

31 styczeń 2020 o 11:41

Gość napisał:

a co ze sprawozdaniami już wysłanymi do gmin, jak je korygować, skoro w BDO nie ma na razie takiej opcji, ?


Wysłać jeszcze jedno prawidłowe
F4odpowiedz

Gość

31 styczeń 2020 o 12:43

Gość napisał:


Gość napisał:


a co ze sprawozdaniami już wysłanymi do gmin, jak je korygować, skoro w BDO nie ma na razie takiej opcji, ?



Wysłać jeszcze jedno prawidłowe


Będą korekty w systemie. Nie należy skłądać nowych sprawozdań. Najpierw muszą poprawić istniejące błędy merytoryczne i techniczne, żeby potem korekt do korekt nie było :)
F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter