Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

30 styczeń 2020 o 13:33

Czy w dziale III dot. instalacji gdzie przekazano odpady należy wklepać całą nazwę instalacji czy wystarczy podać MPD?

F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2020 o 13:34

czekamy .....

F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2020 o 13:39

Gość napisał:

Witam, jak myślicie Prezydent podpisze tą ustawę i da ludziom żyć


Podpis to jedno.Ona jeszcze musi być dzisiaj opublikowana żeby weszła jutro w życie. Jako słabo to widzę :( 
Ja to nawet nie mam jeszcze danych do sprawozdania bo mi się kontrahenci ociągają. 

Taki problem mam z plikiem z adresami klientów. Zaciągnęłam plik ale za chwilę chciałam go usunąć bo w nim były tylko nowe umowy bez rozwiązanych.
Chcę usunąć... niestety błąd i nie daje się usunąć :(((( Cały dział też nie można, kręci kółeczko w nieskończonoć

Rukwa ć
ma!!!
F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2020 o 13:59

Czy ktoś mógłby pożyczyć Adrianowi długopis, żeby mógł w końcu podpisać tę nowelizację?

F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2020 o 14:11

Gość napisał:

Witam, jak myślicie Prezydent podpisze tą ustawę i da ludziom żyć


Już jeden z urzędów miasta straszy że jak dziś nie podpisze, a jutro nie złożymy sprawozdania to będzie nas karać...... ciekawe co będzie jak system padnie i nie będzie można złożyć sprawozdania
F4odpowiedz

Gość_

30 styczeń 2020 o 14:13

Witam,

A czy wam też jak ściągacie UPO dot. złożonego sprawozdania, to nie wyświetla się nazwa gminy, do której to sprawozdanie jest skierowane?

F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2020 o 14:19

Gość napisał:

Witam, jak myślicie Prezydent podpisze tą ustawę i da ludziom żyć


Skoro jeszcze jej nie podpisał, a dziś musi być w Dzienniku Ustaw, to nie ma już szans. Prezydent do wieczora ma wyjazd poza Warszawę. Szanse to 0,01%.
Trzeba złożyć sprawozdania do jutra.
F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2020 o 14:33

Gość_ napisał:

Witam,

A czy wam też jak ściągacie UPO dot. złożonego sprawozdania, to nie wyświetla się nazwa gminy, do której to sprawozdanie jest skierowane?


Nie
F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2020 o 14:34

Gość_ napisał:

Witam,

A czy wam też jak ściągacie UPO dot. złożonego sprawozdania, to nie wyświetla się nazwa gminy, do której to sprawozdanie jest skierowane?


Tak, mam to samo. I na dodatek nie mogę złożyć zerówki do jednej z gmin bo nie widzi jej (nie ma jej?) w BDO. Próbowałem już na wszystkie sposoby: bez polskich znaków, po adresie, itp. Nie ma szans.
F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2020 o 14:45

Gość napisał:


Gość napisał:


Witam, jak myślicie Prezydent podpisze tą ustawę i da ludziom żyć

Mam nadzieje że tak. Ja złożyłam zerówki a z resztą ciężko się uporać...


W jaki sposób zerówkę? Mi się odznacza "Sprawozdanie zerowe" na "nie" i masa odpadu nie może być wtedy 0

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter