Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

30 styczeń 2020 o 11:55

Jak Wam sie udaje złozyć zerówke. Wprawdzie teraz juz po zaznaczeniu opcji "nie dotyczy" zostaje zapisane sprawozdanie, ale jego status nie widnieje jako "zerowe". złozyłam mimio to jedno sprawozdanie bez wypełniania danych o odpadach i teraz widnieje jako złozone ale nie jako zerowe. Juz mam dość tego BDO.

F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2020 o 12:03

Gość napisał:

Witam,czy obecne wzory sprawozdań składanych do gmin dopuszczając sposób zagospodarowania odebranych odpadów komunalnych jako "zbieranie" tylko w BDO nie ma takiej możliwości czy sposób zagospodarowania jako zbieranie został usunięty?


Ja nigdzie nie mogłem znaleźć konkretny objaśnień co i gdzie należy wpisać w sprawozdaniu. Wszystkiego się trzeba domyślać...
F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2020 o 12:40

Gość napisał:


biurozwk napisał:


składam zerówki potem będę korygować, bo sprawozdawczośc w bdo na dzień dzisiejszy to fikcja



SAME ZERÓWKI? NAWET DO GMIN GDZIE ODBIERASZ ODPADY?

To jest dobre wyjście. Nie ma ryzyka kary za nieterminowe złożenie sprawozdania, a dane się skoryguje jak dopracują ten moduł. Tylko żeby te zerówki dobrze działały...
F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2020 o 12:46

Witam, jak myślicie Prezydent podpisze tą ustawę i da ludziom żyć

F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2020 o 13:06

czy działa Wam możliwość złożenia sprawozdania zerowego? Po zaznaczeniu tego check boxu i zapisaniu sprawozdania automatycznie   przeskakuje na sprawozdanie niezerowe. 

F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2020 o 13:07

Gość napisał:

Jak Wam sie udaje złozyć zerówke. Wprawdzie teraz juz po zaznaczeniu opcji "nie dotyczy" zostaje zapisane sprawozdanie, ale jego status nie widnieje jako "zerowe". złozyłam mimio to jedno sprawozdanie bez wypełniania danych o odpadach i teraz widnieje jako złozone ale nie jako zerowe. Juz mam dość tego BDO.


Ja tak złożyłem 3 zerówki, z każdego kroku zrobiłem zrzuty ekranu, nawet ten gdzie zaznaczyłem że składam sprawozdanie zerowe. Kochane BDO
F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2020 o 13:15

Gość napisał:

Witam, jak myślicie Prezydent podpisze tą ustawę i da ludziom żyć


Teraz ma na tapecie sądy 24/7. Kto by się przejmował śmieciarzami. 

Kiedyś tam pewnie podpisze (ma na to chyba 21 dni). Ustawa ma niby działać wstecz, więc kary nie powinny być naliczane. Tylko że mała za tego pociecha, jeżeli w systemie nie zostaną wprowadzone znaczne poprawki, to i tak nie będzie można wprowadzić poprawnego merytorycznie sprawozdania. 
F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2020 o 13:26

Gość napisał:

Witam, proszę o pomoc Sprawozdanie o zbiorczym zestawieniu danych o rodzaju i ilości odpadów o sposobie gospodarowania nimi oraz o instalacji i urządzeniach służących do odzysku lub unieszkodliwiania odpadów mam złożyć przez BDO czy papierowo jak do tej pory ??? I do kiedy jest termin ???


W bdo, zmiana ustawy o odpadach oczekuje na podpis prezydenta wtedy termin sprawozdania będzie przesunięty dp 30 czerwca
F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2020 o 13:26

Gość napisał:

Witam, jak myślicie Prezydent podpisze tą ustawę i da ludziom żyć

Mam nadzieje że tak. Ja złożyłam zerówki a z resztą ciężko się uporać...

F4odpowiedz

Lipton

30 styczeń 2020 o 13:27

Chyba nie ma wyjścia i musi to podpisać

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter