Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

22 lipiec 2020 o 07:58

Sprawozdanie Wójta za 2019 z gospodarki odpadami składane będzie do Marszałka tak jak dotychczas przez BDOŚ czy JAP BDO ?

F4odpowiedz

Gość

22 lipiec 2020 o 15:10

A czy komuś w sprawozdaniu w dziale XII - Informacja o zebranych odpadach --> Ogólne informacje nie wyświetla się w wyszukiwarce miejsce prowadzenia działalności i nie ma możliwości zapisania go? Błąd systemowy czy jak?

F4odpowiedz

Gość

23 lipiec 2020 o 07:33

Czy może mi ktoś podpowiedzieć, skoro za cały 2019 rok trzeba zrobić sprawozdanie i w dziale VI o odpadach przygotowanych do ponownego użycia, za I półrocze dostaliśmy informację, że np 15 01 01 (wysegregowane z 20 03 01) udział procentowy był 0,14%, a w II półroczu było to 0,20%, to jak mam to obliczyć za cały rok? Wyciągnąć średnią?

F4odpowiedz

Gość

23 lipiec 2020 o 08:33

Gość napisał:

A czy komuś w sprawozdaniu w dziale XII - Informacja o zebranych odpadach --> Ogólne informacje nie wyświetla się w wyszukiwarce miejsce prowadzenia działalności i nie ma możliwości zapisania go? Błąd systemowy czy jak?


A masz w dziale I uzupełnione to miejsce ? Może dlatego się nie wyświetla.

Zacznij też coś wpisywać np. po literce nazwy miejsca prowadzenia działalności - czasem trzeba się natrudzić, żeby znaleźć coś w tych wyszukiwarkach.
F4odpowiedz

Gość

24 lipiec 2020 o 08:34

Cześć,
Mam problem,w dziale o wytworzynych odpadach oraz o przetwarzanych odpadach (poddawanych utylizacji) nie zaznacza mi się "pozycja uzupełniona". Wszytsko jest wpisane, dział I też uzupełniony i nic...
Czy ktoś miał podobny problem?
Dzwoniłam na infolinie kilka razy i ciągle to samo - proszę się wstyrzymać tydzień, za tydzień znów to samo, dzwonię ponownie i słyszę znów że proszę się wstrzymać. I tak od początku lipca

F4odpowiedz

Gość

24 lipiec 2020 o 09:14

Gość napisał:

Cześć,
Mam problem,w dziale o wytworzynych odpadach oraz o przetwarzanych odpadach (poddawanych utylizacji) nie zaznacza mi się "pozycja uzupełniona". Wszytsko jest wpisane, dział I też uzupełniony i nic...
Czy ktoś miał podobny problem?
Dzwoniłam na infolinie kilka razy i ciągle to samo - proszę się wstyrzymać tydzień, za tydzień znów to samo, dzwonię ponownie i słyszę znów że proszę się wstrzymać. I tak od początku lipca


Proszę sobie zdać sprawę, że ten system nie jest doskonały i ciągle jest poprawiany. Termin do którego należy złożyć sprawozdania został przesunięty do końca października więc proponuję poczekać ze składaniem teraz sprawozdań.
F4odpowiedz

Gość

24 lipiec 2020 o 10:41

Nie rozumiem jak wypełnić sprawozdanie o zebranych odpadach, kiedy dział III  jest zatytułowany " Informacja o sposobie zagospodarowania zebranych odpadów komunalnych "  i jest tam tylko tabela  "A", z pytajnikiem w podpowiedzi " ....dotyczy wszystkich zebranych i magazynowanych odpadów, które nie zostały przekazane do dalszego zagospodarowania" .

To jakie ostatecznie odpady mają tam widnieć, te zebrane  zagospodarowane, czy magazynowane nieprzekazane do zagospodarowania ??

F4odpowiedz

Gość

24 lipiec 2020 o 11:30

Gość napisał:

A czy komuś w sprawozdaniu w dziale XII - Informacja o zebranych odpadach --> Ogólne informacje nie wyświetla się w wyszukiwarce miejsce prowadzenia działalności i nie ma możliwości zapisania go? Błąd systemowy czy jak?


Prawdopodobnie nie jest uzupełniony Dział I, tam trzeba wpisać miejsca prowadzenia działałności aby były możliwe do wyszukania podczas uzupełniania informacji w kolejnych działach.
F4odpowiedz

Gość

24 lipiec 2020 o 12:19

Gość napisał:

A czy komuś w sprawozdaniu w dziale XII - Informacja o zebranych odpadach --> Ogólne informacje nie wyświetla się w wyszukiwarce miejsce prowadzenia działalności i nie ma możliwości zapisania go? Błąd systemowy czy jak?


musisz w wyszukiwarce wpisać słowo si   wtenczas wyszukasz swoją firmę , si to siedziba . wpisując nazwę albo imię albo nip albo miejscowość nic nie znajdziesz bo wyszukiwarka szuka po takiej nazwie jak jest wpisana w DZIALE I ( dziale 1 )
F4odpowiedz

Gość

24 lipiec 2020 o 12:29

Gość napisał:


Gość napisał:


A czy komuś w sprawozdaniu w dziale XII - Informacja o zebranych odpadach --> Ogólne informacje nie wyświetla się w wyszukiwarce miejsce prowadzenia działalności i nie ma możliwości zapisania go? Błąd systemowy czy jak?



A masz w dziale I uzupełnione to miejsce ? Może dlatego się nie wyświetla.




Zacznij też coś wpisywać np. po literce nazwy miejsca prowadzenia działalności - czasem trzeba się natrudzić, żeby znaleźć coś w tych wyszukiwarkach.


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

literki z nawy firmy nic nie dają , należy uzupełnić dział 1 a następnie w interesującym nas dziale wpisać słowo SIEDZIBA lub si dla ułatwienia

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter