Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

09 marzec 2022 o 09:28

Witam, czy w tym roku sposób obliczania poziomu składowania odpadów komunlanych i odpadów pochodzących z przetwarzania odpadów komunlanych wyliczamy za rok 2020 i 2021 ?
pojawiła się taka informacja ale nie wiadomo czy to ma być jeden poizom czy osobno dla 2020 r. a osobno za 2021 r.

Czy ktoś juz wie jak to zrobić?


F4odpowiedz

Gość

09 marzec 2022 o 09:32

napisał:


napisał:




Próbował ktoś uzupełniać w SPRAWOZDANIU O WYTWARZANYCH ODPADACH I GOSPODAROWANIU ODPADAMI - dział IV tabela 1 - współrzędne geograficzne składowiska ? Co bym nie wpisał to wyskakuje komunikat nieprawidłowy format.















Tak jak w podpowiedzi do współrzędnych, tylko z przecinkiem a nie kropką :)

Niby ok, nie zaznacza mi już tych checkboxów ale teraz wyskakują mi takie komunikaty na czerwono:

- Podany identyfikator raportu nie istnieje lub nie należy do sprawozdania wytwórczego

- Nie można modyfikować raportu



F4odpowiedz

Gość

09 marzec 2022 o 09:49

Witam, czy do obliczenia poziomu składowania Mw sumuję pozycje działu II A, V i VI A?

F4odpowiedz

Gość

09 marzec 2022 o 10:05

napisał:


Witam, czy w tym roku sposób obliczania poziomu składowania odpadów komunlanych i odpadów pochodzących z przetwarzania odpadów komunlanych wyliczamy za rok 2020 i 2021 ?
pojawiła się taka informacja ale nie wiadomo czy to ma być jeden poizom czy osobno dla 2020 r. a osobno za 2021 r.


Czy ktoś juz wie jak to zrobić?







Osobno
F4odpowiedz

Gość

09 marzec 2022 o 11:18

Witam. Czy jest jakaś możliwośc wygenerowania wszystkich  kart przekazania odpadów wraz z widoczna ilością (wagą) aby np. nie trzeba było każdej karty podglądać (system bardzo wolno otwiera KPO).Mam ich około 400 i jest to męczące, myli mi sie którą otwierałam a, której nie....Czy w ogóle system sam  nie powinien łączyć danych i zaciagać ich do sprawozdania...?Jak przychodzi mi zliczyć wszystkie ilości z KPO do sprawozdania to dostaję szału.....

F4odpowiedz

Gość

09 marzec 2022 o 11:32

napisał:

Witam. Czy jest jakaś możliwośc wygenerowania wszystkich  kart przekazania odpadów wraz z widoczna ilością (wagą) aby np. nie trzeba było każdej karty podglądać (system bardzo wolno otwiera KPO).Mam ich około 400 i jest to męczące, myli mi sie którą otwierałam a, której nie....Czy w ogóle system sam  nie powinien łączyć danych i zaciagać ich do sprawozdania...?Jak przychodzi mi zliczyć wszystkie ilości z KPO do sprawozdania to dostaję szału.....



Wystarczy prowadzić ewidencję i nie trzeba osobno otwierać kart.
F4odpowiedz

Gość

09 marzec 2022 o 11:56

napisał:


napisał:


Witam. Czy jest jakaś możliwośc wygenerowania wszystkich  kart przekazania odpadów wraz z widoczna ilością (wagą) aby np. nie trzeba było każdej karty podglądać (system bardzo wolno otwiera KPO).Mam ich około 400 i jest to męczące, myli mi sie którą otwierałam a, której nie....Czy w ogóle system sam  nie powinien łączyć danych i zaciagać ich do sprawozdania...?Jak przychodzi mi zliczyć wszystkie ilości z KPO do sprawozdania to dostaję szału.....





Wystarczy prowadzić ewidencję i nie trzeba osobno otwierać kart.

Czyli każdą kartę która pojawi sie w systemie "przepisać "ponownie do zakładki :karty ewidencji"??Czy mozna to jakoś z automatu przekopiowywać?

F4odpowiedz

Gość

09 marzec 2022 o 12:28

Czy podczas obliczania poziomu składowania  (D5) = Ms/Mw x 100 %, bierzemy odpady komunlane (WSZYSTKIE Z GR 15 I Z GR 20?). Bez odpadów z gr 17.

F4odpowiedz

Gość

09 marzec 2022 o 12:30

Których odpadów dotyczy dział III ? Wszystkich odpadów przyjętych do instalcji? Czy tylko tych włożonych do instalacji ( w gardło maszyny)? Czym jest to zagospodarowanie odpadów? Gdzie o tym doczytać ? 

F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 716

Od: 19.03.2017

09 marzec 2022 o 13:23

napisał:


napisał:




napisał:



Witam. Czy jest jakaś możliwośc wygenerowania wszystkich  kart przekazania odpadów wraz z widoczna ilością (wagą) aby np. nie trzeba było każdej karty podglądać (system bardzo wolno otwiera KPO).Mam ich około 400 i jest to męczące, myli mi sie którą otwierałam a, której nie....Czy w ogóle system sam  nie powinien łączyć danych i zaciagać ich do sprawozdania...?Jak przychodzi mi zliczyć wszystkie ilości z KPO do sprawozdania to dostaję szału.....







Wystarczy prowadzić ewidencję i nie trzeba osobno otwierać kart.


Czyli każdą kartę która pojawi sie w systemie "przepisać "ponownie do zakładki :karty ewidencji"??Czy mozna to jakoś z automatu przekopiowywać?



Jeżeli prowadzi się ewidencję czy KEO ,to zaciąga się każdą KPO z osobna(każdy kod osobno) .Wtedy wchodząc na ewidencję widzimy zsumowane wagi jako przyjęcie/przetworzenie/przekazanie.
F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter