Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

07 marzec 2022 o 10:26

napisał:


Witam,
Jak rozwiązujecie sprawe logowania się do BDO ponieważ główny użytkownik powinien zalogować sie pzez profil zaufany (w moim przypadku potwierdzenie tożsamości odbywa się za pomocą kodu autoryzacyjnego SMS). Niestety za te sms są pobierane opłaty. Czasami nawet loguje się w jednym dniu kilka razy. Jak rozwiązaliście ta sprawę?




(dopowiem, że pani w banku twierdziła że nie ma innej opcji i że bede płacic nawet jeśli przejde na blik).




Nie chce płacić za to.. wiem że to są grosze ale jednak od 2 miesięcy loguję sie kilka razy podczas jednego dnia w pracy i sie "uskłada" tej opłaty.



Może ma ktoś jaki pomysł jak to rozwiązać?





,

F4odpowiedz

Gość

07 marzec 2022 o 10:26

czy firma transportująca odpady, produkty, materiały itp, wpisana do bdo, jest zobowiązana do prowadzenia ewidencji transportów odpadów?
czy jest zobowiązana do sprawozdawczości?

F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 716

Od: 19.03.2017

07 marzec 2022 o 10:54

napisał:


napisał:




Witam,
Jak rozwiązujecie sprawe logowania się do BDO ponieważ główny użytkownik powinien zalogować sie pzez profil zaufany (w moim przypadku potwierdzenie tożsamości odbywa się za pomocą kodu autoryzacyjnego SMS). Niestety za te sms są pobierane opłaty. Czasami nawet loguje się w jednym dniu kilka razy. Jak rozwiązaliście ta sprawę?






(dopowiem, że pani w banku twierdziła że nie ma innej opcji i że bede płacic nawet jeśli przejde na blik).








Nie chce płacić za to.. wiem że to są grosze ale jednak od 2 miesięcy loguję sie kilka razy podczas jednego dnia w pracy i sie "uskłada" tej opłaty.





Może ma ktoś jaki pomysł jak to rozwiązać?











,



Można siebie dać jako podrzędny użytkownik . Wtedy logowanie będzie z udziałem adresu e-mail i hasła bez jakichkolwiek opłat.

F4odpowiedz

Gość

07 marzec 2022 o 10:58

Dzień dobry,
czy firma(wytwórca odpadów), a dokładnie ośrodek zdrowia, który posiada wpis do BDO, ale odpady od niego(oprócz odpadów medycznych) odbiera firma transportująca odpady, z którą ma umowę, musi składać sprawozdanie w BDO? Jeśli tak to z czego?

F4odpowiedz

Gość

07 marzec 2022 o 11:46

napisał:

Dzień dobry,
czy firma(wytwórca odpadów), a dokładnie ośrodek zdrowia, który posiada wpis do BDO, ale odpady od niego(oprócz odpadów medycznych) odbiera firma transportująca odpady, z którą ma umowę, musi składać sprawozdanie w BDO? Jeśli tak to z czego?



sprawozdanie z odpadów wytworzonych .
F4odpowiedz

Gość

07 marzec 2022 o 11:54

napisał:


napisał:




napisał:






Witam,
Jak rozwiązujecie sprawe logowania się do BDO ponieważ główny użytkownik powinien zalogować sie pzez profil zaufany (w moim przypadku potwierdzenie tożsamości odbywa się za pomocą kodu autoryzacyjnego SMS). Niestety za te sms są pobierane opłaty. Czasami nawet loguje się w jednym dniu kilka razy. Jak rozwiązaliście ta sprawę?








(dopowiem, że pani w banku twierdziła że nie ma innej opcji i że bede płacic nawet jeśli przejde na blik).













Nie chce płacić za to.. wiem że to są grosze ale jednak od 2 miesięcy loguję sie kilka razy podczas jednego dnia w pracy i sie "uskłada" tej opłaty.







Może ma ktoś jaki pomysł jak to rozwiązać?



















,






Można siebie dać jako podrzędny użytkownik . Wtedy logowanie będzie z udziałem adresu e-mail i hasła bez jakichkolwiek opłat.



A w jaki sposób złożyć sprawozdanie ? Z tego co wiemy .. taka możliwość ma tylko użytkownik główny.

F4odpowiedz

Gość

07 marzec 2022 o 12:19

napisał:


napisał:




Witam,
Jak rozwiązujecie sprawe logowania się do BDO ponieważ główny użytkownik powinien zalogować sie pzez profil zaufany (w moim przypadku potwierdzenie tożsamości odbywa się za pomocą kodu autoryzacyjnego SMS). Niestety za te sms są pobierane opłaty. Czasami nawet loguje się w jednym dniu kilka razy. Jak rozwiązaliście ta sprawę?






(dopowiem, że pani w banku twierdziła że nie ma innej opcji i że bede płacic nawet jeśli przejde na blik).








Nie chce płacić za to.. wiem że to są grosze ale jednak od 2 miesięcy loguję sie kilka razy podczas jednego dnia w pracy i sie "uskłada" tej opłaty.





Może ma ktoś jaki pomysł jak to rozwiązać?











,




rozumiem, że chodzi o potwierdzenie profilu zaufanego przez bank ? Jeśli tak, można się logować do profilu zaufanego przez login i hasło zamiast przez bank
F4odpowiedz

Gość

07 marzec 2022 o 12:24

witam czy sprawozdanie zerowe muszę składać czy nie ?, dodam że chodzi o województwo lubelskie i Mazowieckie

może ktoś się orientuje pozdrawiam

F4odpowiedz

Gość

07 marzec 2022 o 12:55

Dzień dobry, jak obliczyć wskaźnik Uo? Im więcej czytam tym coraz mniej wiem jak to zrobić, dlatego proszę o pomoc...

F4odpowiedz

Gość

07 marzec 2022 o 12:59

Witam,
Czy obowiązkowo jako Urząd należy obliczyć poziom w przydomowych kompostownikach ?

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter