Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

10 luty 2021 o 23:32

Dzień dobry,

czy ma ktoś z Państwa problem ze złożeniem korekty sprawozdania ?

Otrzymałem sprawozdanie do korekty o produktach, opakowaniach i gospodarowaniu odpadami z nich powstającymi. Kilknąłem utwórz korektę. Poprawiłem co trzeba. Przechodząc na sam dół i klikając "złóż sprawozdanie" nie wczytuje mi się. Cały czas jest kółko i napis wczytywanie. Dzwoniłem na infolinię BDO, ale nie pomogli. Przeglądarkę internetową mam najbardziej aktualną.

F4odpowiedz

Gość

11 luty 2021 o 08:14

Witam,

Czy PSZOK składa sprawozdanie o zebranych odpadach również do Marszałka czy tylko do burmistrza?

F4odpowiedz

Gość Luiza

11 luty 2021 o 12:36

Czy ma ktoś problem w bdo z zakładką SPRAWOZDAWCZOŚĆ KOMUNALNA?  cały dzień od rana wczytuje mi tą zakładkę, dodam że każdą inną zakładkę w bdo otwiera bez problemu...o co chodzi??

F4odpowiedz

Gość

11 luty 2021 o 14:06

Witam, pytanko, czy ktoś z Państwa orientuje się do kiedy dany UM ma czas zweryfikować sprawozdanie o wytworzonych odpadach za 2019 rok?. Mija już kolejny m-c od złożenia a tu cisza, ciągle ten sam status "Złożone". Czy po weryfikacji sprawozdania zmienia się status w BDO i czy przychodzi jakaś informacja na adres e-mail powiązany z kontem w BDO?. Trzeba kolejne sprawozdanie składać za 2020 rok, a poprzednie jeszcze nie rozpatrzone. Z góry dziękuję za odp. 

F4odpowiedz

Gość

11 luty 2021 o 18:07

napisał:



Witam,



Czy PSZOK składa sprawozdanie o zebranych odpadach również do Marszałka czy tylko do burmistrza?






Do Marszałka sprawozdanie z gospodarki  odpadami w BDO  co najmniej  dz. XII 
F4odpowiedz

Gość

11 luty 2021 o 19:57

napisał:

Witam, pytanko, czy ktoś z Państwa orientuje się do kiedy dany UM ma czas zweryfikować sprawozdanie o wytworzonych odpadach za 2019 rok?. Mija już kolejny m-c od złożenia a tu cisza, ciągle ten sam status "Złożone". Czy po weryfikacji sprawozdania zmienia się status w BDO i czy przychodzi jakaś informacja na adres e-mail powiązany z kontem w BDO?. Trzeba kolejne sprawozdanie składać za 2020 rok, a poprzednie jeszcze nie rozpatrzone. Z góry dziękuję za odp. 



Zweryfikowane sprawozdanie przez UM zmienia status za: =zatwierdzone=
F4odpowiedz

Gość

11 luty 2021 o 20:25

napisał:

Witam, pytanko, czy ktoś z Państwa orientuje się do kiedy dany UM ma czas zweryfikować sprawozdanie o wytworzonych odpadach za 2019 rok?. Mija już kolejny m-c od złożenia a tu cisza, ciągle ten sam status "Złożone". Czy po weryfikacji sprawozdania zmienia się status w BDO i czy przychodzi jakaś informacja na adres e-mail powiązany z kontem w BDO?. Trzeba kolejne sprawozdanie składać za 2020 rok, a poprzednie jeszcze nie rozpatrzone. Z góry dziękuję za odp. 



Nie wiem do kiedy ma czas, mnie niektóre sprawozdania ( a składałam ich ok. 40) zmieniły ststus na zatwierdzone, częśc jeszcze nie wiec jest napewno aktualnie weryfikowana bo dostaję też zwroty do korekty i napewno takich źle wypełnionych poprawek jest 90% z tego co usłyszałam więc trochę to potrwa.  
F4odpowiedz

Gość

12 luty 2021 o 13:35

napisał:

Witam, pytanko, czy ktoś z Państwa orientuje się do kiedy dany UM ma czas zweryfikować sprawozdanie o wytworzonych odpadach za 2019 rok?. Mija już kolejny m-c od złożenia a tu cisza, ciągle ten sam status "Złożone". Czy po weryfikacji sprawozdania zmienia się status w BDO i czy przychodzi jakaś informacja na adres e-mail powiązany z kontem w BDO?. Trzeba kolejne sprawozdanie składać za 2020 rok, a poprzednie jeszcze nie rozpatrzone. Z góry dziękuję za odp. 



14.01.2021 moje sprawozdanie o odpadach za 2019 zostało zatwierdzone.
Zmieniło status z złożone na zatwierdzone.
Tarnowskie Góry

F4odpowiedz

Gość

12 luty 2021 o 14:06

Dzień dobry
Czy punkt skupu złomu posiadający decyzję na zbieranie odpadów (tylko metali), nie wywozimy za granice  powinien wypełnić tylko dział : I i XII ?
Dotyczy SPRAWOZDANIA O WYTWARZANYCH ODPADACH I O GOSPODAROWANIU ODPADAMI

F4odpowiedz

Gość

12 luty 2021 o 14:47

napisał:



Dzień dobry,



czy ma ktoś z Państwa problem ze złożeniem korekty sprawozdania ?




Otrzymałem sprawozdanie do korekty o produktach, opakowaniach i gospodarowaniu odpadami z nich powstającymi. Kilknąłem utwórz korektę. Poprawiłem co trzeba. Przechodząc na sam dół i klikając "złóż sprawozdanie" nie wczytuje mi się. Cały czas jest kółko i napis wczytywanie. Dzwoniłem na infolinię BDO, ale nie pomogli. Przeglądarkę internetową mam najbardziej aktualną.




jak się panu ukazało, że dostaliście  sprawozdanie do korekty... powiadomili emaliowo? czy w inny sposób? 
F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter