Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

04 luty 2021 o 10:28

Czy gdy firm złożyła sprawozdanie do burmistrza tylko z kodem 20 03 06 ? czy ma obowiązek wziąc to w swoim sprawozdaniu pod uwagę skłądając sprawozdanie do marszałka?

F4odpowiedz

Gość

04 luty 2021 o 14:03

napisał:


Gość napisał:


Czy jako wójt/burmistrz/przydent miasta macie podgląd do sprawozdań ? ja ani do roku 2019 ani do 2020. Strona cały czas się wczytuje :/



Tylko za 2019



ja też tylko za 2019 r., a dziś nawet do sprawozdania wójta za 2019 r. nie mam wglądu, a mam złożyć korektę. Ponadto nie mam dostępu do wiadomości-wyskakuje błąd, więc wezwanie do korekty otrzymałam, po telefonie do urzędu marszałkowskiego na maila. Masakra! Też tak macie??

F4odpowiedz

Gość

06 luty 2021 o 14:09

ODPADY WYTWORZONE W INSTALACJI / POZA INSTALACJĄ -  co to znaczy

Prowadzę restaurację i przychodnię medyczną

F4odpowiedz

Gość

08 luty 2021 o 09:09

Czy należy składać sprawozdania zerowe do Urzędu Marszałkowskiego jeśli w danym roku nie wytworzono odpadów? Na czacie konsultant z BDO powiedział, ze nie ma zerowych sprawozdań, czy jest tak na pewno? 

F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 710

Od: 19.03.2017

08 luty 2021 o 09:23

napisał:

Czy należy składać sprawozdania zerowe do Urzędu Marszałkowskiego jeśli w danym roku nie wytworzono odpadów? Na czacie konsultant z BDO powiedział, ze nie ma zerowych sprawozdań, czy jest tak na pewno? 


Składamy nawet zerowe sprawozdanie.
F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 710

Od: 19.03.2017

08 luty 2021 o 09:23

napisał:

Czy należy składać sprawozdania zerowe do Urzędu Marszałkowskiego jeśli w danym roku nie wytworzono odpadów? Na czacie konsultant z BDO powiedział, ze nie ma zerowych sprawozdań, czy jest tak na pewno? 


Składamy nawet zerowe sprawozdanie.
F4odpowiedz

Gość

08 luty 2021 o 12:05

Czy odpad 20 01 08 - odpady kuchenne ulegające biodegradacji, pochodzący z restauracji powinien być wykazywany w rocznym sprawozdaniu składanym do burmistrza?

F4odpowiedz

Gość

08 luty 2021 o 14:49

napisał:


napisał:


Czy należy składać sprawozdania zerowe do Urzędu Marszałkowskiego jeśli w danym roku nie wytworzono odpadów? Na czacie konsultant z BDO powiedział, ze nie ma zerowych sprawozdań, czy jest tak na pewno? 



Składamy nawet zerowe sprawozdanie.


Nie zgodzę się, podmiot który nie wytworzył odpadów nie był ich posiadaczem nie składa sprawozdania. O ile przy sprawozdaniach komunalnych jest taki obowiązek (a nawet specjalny check box do zaznaczenia "sprawozdanie zerowe") to przy sprawozdania z wytworzonych odpadów nie ma takiego obowiązku. Chyba nawet technicznie nie jest to możliwe, jakie działy wtedy wypełnić? 
F4odpowiedz

Gość

08 luty 2021 o 16:46

Witam
Czy tylko ja mam problem ze sporządzeniem korekty sprawozdania opakowaniowego? Od czwartku występuje błąd serwera do BDO nie można się dodzwonić. A na czacie piszą żeby zmienić przegladarke(sprawdzałam na 3 różnych - nic nie daje) 

F4odpowiedz

Gość

08 luty 2021 o 19:25

napisał:


Gość napisał:


Czy istnieją na rynku jakieś firmy które wypełnią za mnie sprawozdanie BDO, obliczą opłatę produktową itd? Prowadzę mała DG i ta ogromna kobyła "BDO" jest przerażająca. Wytwarzam jakieś skromne ilości tektury i folii jako opakowania produktow i mam max 150kg odpadu w postaci złomu. Próbując wypelnić to sprawozdanie w systemie po prostu można sie załamać ilością odnośników do ustaw, tabel itd.




F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter