Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdanie komunalne

Założony przez GOŚĆ 09 kwiecień 2015 o 12:19

Gość

16 czerwiec 2020 o 07:47

Gość napisał:

Sprawozdania może składać tylko użytkownik główny.


A jak podrzędny złożył sprawozdanie i się udało?
F4odpowiedz

Gość

17 czerwiec 2020 o 11:57

Jakie poziomy odzysku obowiązują za 2019 rok?

F4odpowiedz

Gość

17 czerwiec 2020 o 20:57

Gość napisał:

Jakie poziomy odzysku obowiązują za 2019 rok?

40% dla 4 frakcji

F4odpowiedz

GOściu

18 czerwiec 2020 o 07:36

Witam serdecznie, w rubryce SPRAWOZDANIE
PODMIOTU ODBIERAJĄCEGO ODPADY KOMUNALNE OD WŁAŚCICIELI
NIERUCHOMOŚCI
poniżej jest rubryka ADRESAT. Chciałbym na początek zrobić sprawozdania zerowe, mam wszystkie dane za zeszły rok, ale nie mam pojęcia gdzie to wypełnić. Pozdrawiam







F4odpowiedz

Gość

18 czerwiec 2020 o 10:52

Gość napisał:


Gość napisał:


Sprawozdania może składać tylko użytkownik główny.



A jak podrzędny złożył sprawozdanie i się udało?


Mogą Ci je cofnąć, jeśli nie masz pełnomocnictwa.
F4odpowiedz

Gość

18 czerwiec 2020 o 10:56

GOściu napisał:


Witam serdecznie, w rubryce SPRAWOZDANIE

PODMIOTU ODBIERAJĄCEGO ODPADY KOMUNALNE OD WŁAŚCICIELI

NIERUCHOMOŚCI
poniżej jest rubryka ADRESAT. Chciałbym na początek zrobić sprawozdania zerowe, mam wszystkie dane za zeszły rok, ale nie mam pojęcia gdzie to wypełnić. Pozdrawiam











Musisz podać adresata, żeby wypełnić dalsze rubryki. Przeważnie adresatem jest gmina, z której były odbierane odpady komunalne. 
F4odpowiedz

Gość

18 czerwiec 2020 o 11:52

WITAM,

JAK NALEŻY WYPEŁNIĆ W SPRAWOZDANIU ROCZNYM DZIAŁ VI PUNKT B? ''Osiągnięty poziom przygotowania do ponownego użycia i recyklingu [%] (z włączeniem odpadów, o których mowa w tabeli C)''

F4odpowiedz

Gość

21 czerwiec 2020 o 13:48

Czy odbierając odpady od restauracji o kodzie 20 03 01 i 15 01 01 do instalacji, która odbiera odpady komunalne z grupy 20 jak i 15 mogę taki odpad z grupy 15 przyjąć od nich jako komunalny? W ustawie o odpadach odpadem komunaknym jest również taki odpad, który składem go przypomina. 

F4odpowiedz

Składowisko

22 czerwiec 2020 o 11:39

Czy ktoś może co wpisać jeżeli nazwa instalacji do której był przekazany odpad jest poza granicami kraju (np Niemcy). Bez nr MPD i adresu nie da się tego uzupełnić, nawet jeśli wpisuje się adres i mdp ręcznie.

F4odpowiedz

Gość

22 czerwiec 2020 o 14:21

Jaki jest termin przesłania sprawozdań podmiotów odbierających odpady komunalne? Miał być koniec czerwca, ale podobno znowu coś przesunięto? 

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter