Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdanie komunalne

Założony przez GOŚĆ 09 kwiecień 2015 o 12:19

Gość

30 lipiec 2020 o 13:49

W które okienko wpisać ilości w dziale III "C" o odebranych odpadach , jeżeli odpad 200199 został przekazany na instalację, a oni wykazali, że poszło do R12 ?

F4odpowiedz

Gość

30 lipiec 2020 o 13:50

Chodzi oczywiście o 200301 co do powyższego, które poszło do R12, gdzie wpisać w tabeli III C ?

F4odpowiedz

Gość

31 lipiec 2020 o 10:55

Gość napisał:

Witam, jeżeli złożyłam już sprawozdanie zgodnie z pierwotnym terminem tj. 31.01, czy mam je korygować czy czekać aż zostanie rozpatrzone? Składałam jedno sprawozdanie zerowe ale nie można było zapisać z zaznaczonym sprawozdaniem zerowym i puściłam jako normalne ale tylko z podstawowymi danymi a w normalnym w późniejszym terminie naniesione były jakieś poprawki. Z góry dziękuje za pomoc. 


Dołączam się
F4odpowiedz

Gość

14 sierpień 2020 o 06:59

Czy każdy użytkownik główny może złożyć sprawozdanie komunalne (PSZOK, odbiór) czy trzeba byś wpisanym w KRS? 

F4odpowiedz

Ania

Liczba postów: 39

Od: 30.01.2020

14 sierpień 2020 o 13:26

Witam,


Jakie odpady wpisać w sprawozdaniu komunalnym, Dział III Tabela A:
Informacja o odpadach komunalnych nieulegających biodegradacji:

zapisała się tylko pozycja z kodem 20 01 39 i więcej nie mogę
dodać, ponieważ nie chce się zapisać. Proszę o pomoc czy robię coś źle?
Wzoruje się na starych sprawozdaniach i w tym dziale były wszystkie
odpady oprócz 20 01 01 i 20 02 01

I jeszcze mam pytanie jak obliczyć Udział morfologiczny papieru,
metali, tworzyw sztucznych, szkła i wielomateriałowych w składzie
morfologicznym odpadów komunalnych [%] i ostygnięty poziom recyklingu i
przygotowania do ponownego użycia papieru, metali, tworzyw sztucznych i
szkła [%] ?Proszę o pomoc
F4odpowiedz

Gość

14 sierpień 2020 o 13:26

Gość napisał:

Czy każdy użytkownik główny może złożyć sprawozdanie komunalne (PSZOK, odbiór) czy trzeba byś wpisanym w KRS? 


nie trzezba być w KRS
F4odpowiedz

Ania

Liczba postów: 39

Od: 30.01.2020

14 sierpień 2020 o 15:51

Witam, jeżeli składam sprawozdanie z odebranych odpadów z gminy, w ramach przetargu z gminą to muszę dołączać wykaz właścicieli, z którymi zostały zawarte umowy? Jak my tak naprawdę nie zawieramy indywidualnie umowy, tylko mieszkańcy składają deklaracje w Gminie. Proszę o pomoc jak sobie z tym poradzić.

F4odpowiedz

Gość

17 sierpień 2020 o 12:54

Ania napisał:

Witam, jeżeli składam sprawozdanie z odebranych odpadów z gminy, w ramach przetargu z gminą to muszę dołączać wykaz właścicieli, z którymi zostały zawarte umowy? Jak my tak naprawdę nie zawieramy indywidualnie umowy, tylko mieszkańcy składają deklaracje w Gminie. Proszę o pomoc jak sobie z tym poradzić.


Na webinarium Pani prowadząca powiedziała, że dział VII o właścicielach nieruchomości trzeba wypełniać tylko w przypadku sprawozdania z odbioru od podmiotów spoza systemu gminnego. Zatem do sprawozdania na podstawie umowy z gminą nie trzeba podawać ilości właścicieli i załączać wykazu. 
F4odpowiedz

Gość

17 sierpień 2020 o 13:17

Gość napisał:


Gość napisał:


Czy każdy użytkownik główny może złożyć sprawozdanie komunalne (PSZOK, odbiór) czy trzeba byś wpisanym w KRS? 



nie trzezba być w KRS


A czy w takim przypadku potrzebne jest pełnomocnictwo wraz z opłatą? Czy trzeba wnieść opłatę oddzielnie dla każdej gminy? 
F4odpowiedz

Gość

18 sierpień 2020 o 07:44

Firma prowadzi Skup złomu, skupuje od ludzi złom.
Do tej pory rozliczała się na sprawozdaniu: Roczne sprawozdanie sporządzanego przez podmiot zbierający odpady komunalne,stanowiące frakcje odpadów komunalnych: papieru, ,metali, tworzyw sztucznych szkła. Czy w obecnej sytuacji powinna złożyć sprawozdanie komunalne? Jeśli tak to, które działy czy sprawozdanie o wytwarzanych odpadach i o gospodarowaniu odpadami? Proszę o odpowiedź.

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter