Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

04 marzec 2022 o 11:23

Czy D8 BIERZEMY DO OBLICZANIA POZIOMU RECYKLINGU ?

F4odpowiedz

Gość

04 marzec 2022 o 12:00

napisał:


napisał:


Witam,
czy może ktoś wiec co wpisać w dziale nr XIII, tabela nr 3 Tabela 3. Informacja o odpadach poddanych innym niż recykling procesom odzysku w instalacjach lub urządzeniach w sprawozdaniu o wytwarzanych odpadach i gospodarowaniu nimi. Jesteśmy stacją demontażu pojazdów oraz prowadzimy zakład zbierania i przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Z góry dziękuję za odpowiedź





Jako stacja demontażu pojazdu należy tam podać masę wszystkich przerobionych pojazdów w roku 2021 tj. kod 16 01 04*, proces odzysku R12.

dziękuję tak wpisałam i mam sprawozdanie do korekty z adnotacją, że podmiot posiada zezwolenie na przetwarzanie odpadów i sama już nie wiem co mam tam wpisać, może ktoś ma jakiś pomysł? Z góry dziękuję za odpowiedź
F4odpowiedz

Gość

04 marzec 2022 o 12:36

Witam.  Gmina prowadzi PSZOK (wystawia KPO), firma z którą ma umowę na odbiór odpadów z całej gminy, odbiera je również z PSZOKU. Czy w sprawozdaniu firma odbierająca wykazuje odpady odebrane z PSZOK-u??

F4odpowiedz

Gość

04 marzec 2022 o 13:49

napisał:

Witam.  Gmina prowadzi PSZOK (wystawia KPO), firma z którą ma umowę na odbiór odpadów z całej gminy, odbiera je również z PSZOKU. Czy w sprawozdaniu firma odbierająca wykazuje odpady odebrane z PSZOK-u??



Nie, odpady wykazuje PSZOK

F4odpowiedz

Gość

04 marzec 2022 o 17:09

napisał:

Czy D8 BIERZEMY DO OBLICZANIA POZIOMU RECYKLINGU ?



D8 nie jest  recyklingiem 
F4odpowiedz

Gość

06 marzec 2022 o 18:28

W jaki sposób firma remontowo-budowlana, która wytwarza odpady w ramach świadczonych usług na terenie jednego województwa ale różnych gmin, powinna te odpady uwzględnić przy wypełnianiu działu XI sprawozdania o wytwarzanych odpadach? Czy powinna wszystkie odpady podpiąć pod siedzibę, czy też odpady, które wytworzone zostały w innych gminach wpisać po dodaniu danej gminy?

F4odpowiedz

Gość

07 marzec 2022 o 07:19

napisał: Tzn nie posiadamy zezwolenia. Wytworzyć, też tego nie wytworzyliśmy, po prostu zebraliśmy stary złom i przekazaliśmy kartą.


napisał:






Dzień dobry,








mam pytanie, w jakim dziale w sprawozdaniu wpisać 17 04 05 ( Żelazo i stal) zebraliśmy żelazo i stal i oddaliśmy kartą przekazania. Czy to będzie dział XI?











Jeśli wytworzone  to tak. Zebrane  przez podmiot  posiadający zezwolenie - dz. XII 





F4odpowiedz

Gość

07 marzec 2022 o 09:44

witam

jestem zarejestrowana w bdo ale nic nie wytworzyłam w tym roku czy muszę składać sprawozdanie zerowe czy nic nie muszę wysyłać ?
dodam, że składam do urzędu do Lublina i Warszawy

proszę o info

pozdrawiam

F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 716

Od: 19.03.2017

07 marzec 2022 o 09:55

napisał:

W jaki sposób firma remontowo-budowlana, która wytwarza odpady w ramach świadczonych usług na terenie jednego województwa ale różnych gmin, powinna te odpady uwzględnić przy wypełnianiu działu XI sprawozdania o wytwarzanych odpadach? Czy powinna wszystkie odpady podpiąć pod siedzibę, czy też odpady, które wytworzone zostały w innych gminach wpisać po dodaniu danej gminy?



Każda gmina osobno.
F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 716

Od: 19.03.2017

07 marzec 2022 o 09:57

napisał:


napisał: Tzn nie posiadamy zezwolenia. Wytworzyć, też tego nie wytworzyliśmy, po prostu zebraliśmy stary złom i przekazaliśmy kartą.




napisał:









Dzień dobry,













mam pytanie, w jakim dziale w sprawozdaniu wpisać 17 04 05 ( Żelazo i stal) zebraliśmy żelazo i stal i oddaliśmy kartą przekazania. Czy to będzie dział XI?



















Jeśli wytworzone  to tak. Zebrane  przez podmiot  posiadający zezwolenie - dz. XII 











Zebrane dział 12.

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter