Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

04 marzec 2021 o 13:26

Mam taki sam problem kreci wczytywanie w nieskończoność! 
Dzwonie do Departamenu opłat środowiskowych od dwóch tygodni co najmniej . Informuje o problemie a Pani mowi ze pierwszy taki przypadek u mnie,  że nikt nie zglasza takiego problemu . 
Wykończyć się idzie . Mam korektę w roboczych i nie mogę złożyć sprawozdania juz miesiąc czasu . 
Co robić? Załamana juz m

F4odpowiedz

ANN

04 marzec 2021 o 13:39

CZY FIRMA ZBIERAJĄCA MA ZŁOŻYĆ SPRAWOZDANIE DO WÓJTA TYLKO Z ODPADÓW (4 FRAKCJE) CZY MOŻE TEZ PODAĆ NAM ODPADY Z GR 17 ? A JEŚLI PODA NAM GR 17 TO MAMY TAKIE SPRAWOZDANIE ODRZUCIĆ ?? PROSZĘ O INFORMACJĘ

F4odpowiedz

Gość

04 marzec 2021 o 14:40

napisał:

Mam taki sam problem kreci wczytywanie w nieskończoność! 
Dzwonie do Departamenu opłat środowiskowych od dwóch tygodni co najmniej . Informuje o problemie a Pani mowi ze pierwszy taki przypadek u mnie,  że nikt nie zglasza takiego problemu . 
Wykończyć się idzie . Mam korektę w roboczych i nie mogę złożyć sprawozdania juz miesiąc czasu . 
Co robić? Załamana juz m



Proszę spróbować skorzystać z innej przeglądarki internetowej. U mnie tez tak było :)
F4odpowiedz

Gość

04 marzec 2021 o 15:04

napisał:


napisał:


Mam taki sam problem kreci wczytywanie w nieskończoność!
Dzwonie do Departamenu opłat środowiskowych od dwóch tygodni co najmniej . Informuje o problemie a Pani mowi ze pierwszy taki przypadek u mnie, że nikt nie zglasza takiego problemu .
Wykończyć się idzie . Mam korektę w roboczych i nie mogę złożyć sprawozdania juz miesiąc czasu .
Co robić? Załamana juz m





Proszę spróbować skorzystać z innej przeglądarki internetowej. U mnie tez tak było :)


info z BDO:



"Proszę o
usunięcie plików cookies oraz pamięci podręcznej przeglądarki, jej zamknięcie,
a następnie ponownie uruchomienie i zalogowanie się do Systemu JAP-BDO"

u mnie pomogło : )


F4odpowiedz

Gość

04 marzec 2021 o 16:22

napisał:

Mam taki sam problem kreci wczytywanie w nieskończoność! 
Dzwonie do Departamenu opłat środowiskowych od dwóch tygodni co najmniej . Informuje o problemie a Pani mowi ze pierwszy taki przypadek u mnie,  że nikt nie zglasza takiego problemu . 
Wykończyć się idzie . Mam korektę w roboczych i nie mogę złożyć sprawozdania juz miesiąc czasu . 
Co robić? Załamana juz m




F4odpowiedz

Gość

05 marzec 2021 o 10:31

Mam pytanie odnośnie wypełniania sprawozdania o wytworzonych
odpadach. W 2020 roku wytworzyliśmy 115 ton odpadów, 101 ton
przekazaliśmy firmie wywożącej odpady, stan na koniec roku to 14 ton. W
której tabeli wykazać te 101 przekazanych ton?

Wytworzone odpady i stan na koniec roku wiem gdzie wpisać, ale tu nie mam pojęcia gdzie to umieścić...
F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 710

Od: 19.03.2017

05 marzec 2021 o 10:51

napisał:



Mam pytanie odnośnie wypełniania sprawozdania o wytworzonych

odpadach. W 2020 roku wytworzyliśmy 115 ton odpadów, 101 ton

przekazaliśmy firmie wywożącej odpady, stan na koniec roku to 14 ton. W

której tabeli wykazać te 101 przekazanych ton?


Wytworzone odpady i stan na koniec roku wiem gdzie wpisać, ale tu nie mam pojęcia gdzie to umieścić...


W sprawozdaniu Nie ma tabeli z przekazaniem odpadów. Wytworzenia, zebrane odpady , przetworzone odpady. Nie wpisujemy przekazanych ,to dotyczy działu 9 zużyty sprzęt.

F4odpowiedz

Gość

05 marzec 2021 o 12:12

Cz w sprawozdaniu o wytwarzanych odpadach i gospodarowaniu odpadami recykler jako zbierający wypełnia którąś tabelę z działu XIII ?
Czy tylko dział XII o ilościach zebranych odpadów?

F4odpowiedz

Gość

05 marzec 2021 o 14:13

Witam,
mam pytanie, jak wykazać na koniec roku stan magazynowy odpadów w dziale XIII tabela 7, jeśli nie jestem w stanie określić dokładnej ilości odpadów. Czy szacunkowa ilość wystarczy i nie będzie później z tego konsekwencji ze wykaże się inną. Problem polega jeszcze na wskazaniu kodu odpadu, gdyż czasami opakowania np. z tworzyw sztucznych są kwalifikowane jako wielomateriałowe. Wskazać jeszcze należy proces R i D, gdzie nie wiadomo jak firma odbierająca odpady, sobie to zutylizuje czy procesem R czy D, a taką informację należy już podać. Będę wdzięczna z podpowiedź.

F4odpowiedz

Gość

05 marzec 2021 o 15:14

napisał:

Mam taki sam problem kreci wczytywanie w nieskończoność! 
Dzwonie do Departamenu opłat środowiskowych od dwóch tygodni co najmniej . Informuje o problemie a Pani mowi ze pierwszy taki przypadek u mnie,  że nikt nie zglasza takiego problemu . 
Wykończyć się idzie . Mam korektę w roboczych i nie mogę złożyć sprawozdania juz miesiąc czasu . 
Co robić? Załamana juz m



Ja właśnie odkryłam, że na jednej przeglądarce nie mogę wczytać roboczego sprawozdania (w Firefox kręci się wczytywanie w nieskończoność) a po zalogowaniu się na innej działa (Chrome). Spróbujcie zmienić przeglądarke;)
F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter