Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

serwis

25 listopad 2020 o 15:14

Witajcie.
Przespałem temat sprawozdania za odpady. Mam numer BDO.
Prowadzę małą firmę która oferuje usługi naprawy sprzętu elektronicznego oraz sprzedaję baterie/kable/pokrowce do telefonów itp.
W ubiegłym roku przekazałem tylko karton i odpady stalowe (mam potwierdzenia papierkowe z odbioru).

Czy mogę 9muszę) złożyć spóźniony raport w chwili obecnej, na sam karton i stal? Przez te sytuacje z pandemią totalnie wyleciało mi to z głowy :(
prosze o pomoc.

F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 710

Od: 19.03.2017

26 listopad 2020 o 09:07

serwis napisał:



Witajcie.

Przespałem temat sprawozdania za odpady. Mam numer BDO.

Prowadzę małą firmę która oferuje usługi naprawy sprzętu elektronicznego oraz sprzedaję baterie/kable/pokrowce do telefonów itp.

W ubiegłym roku przekazałem tylko karton i odpady stalowe (mam potwierdzenia papierkowe z odbioru).




Czy mogę 9muszę) złożyć spóźniony raport w chwili obecnej, na sam karton i stal? Przez te sytuacje z pandemią totalnie wyleciało mi to z głowy :(

prosze o pomoc.





Trzeba złożyć sprawozdanie nawet spóźnione :-)
F4odpowiedz

Gość

26 listopad 2020 o 09:43

witam, interesuje mnie sprawozdanie podmiotu zbierającego odpady komunalny. Kogo właściwie dotyczy? Czy jesli mam decyzje na zbieranie gruzu 170107 i przyjmuje ten odpad za opłatą od mieszkańca to muszę złożyć to sprawozdanie. Dodam że posiadam również wpis do RDR w gminie. I czym różni się zbieranie od odbierania odpadów komunalnych? Z góry dziękuje za pomoc.

F4odpowiedz

Gość

28 listopad 2020 o 14:19

Dzień dobry. Moje pytanie nie dotyczy spr za rok 2019 ale spr za 2020 jakie będę musiała złożyć do gminy. W związku z remontem hali zbieramy zgodnie z zezwoleniem elektroodpady w ramach pszok ale na siedzibie. Pszok jest w innym miejscu. Jak mam ująć te elektroodpady na sprawozdaniu w przyszłym roku?  Mam zezwolenie na zbieranie ale formalnie pszok jest 6 km dalej od siedziby. Jak to poprawnie ująć. 

F4odpowiedz

Gość

04 grudzień 2020 o 12:47

Witam,

Mam pytanie odnośnie korekty sprawozdania, gdzie dostanę informację co jest do korekty?

F4odpowiedz

Gość

14 grudzień 2020 o 10:31

Gość napisał:


Gość napisał:


Witam, 
mam pytanie odnośnie statusu sprawozdania. Czy ktoś orientuje się, czy jak sprawozdanie zostanie zweryfikowane przez UM to zmieni się jego status?. Czy cały czas będzie widniało "Złożone". Na szkoleniu nie była poruszona ta kwestia. I czy z poziomu użytkownika podrzędnego też będę to widoczne, czy tylko z poziomu użytkownika głównego. Z góry dziękuję za odpowiedź.



zmieni status na "zatwierdzone" przynajmniej tak miałam w przypadku sprawozdania komunalnego 
Ja dostałem wiadomość (domyślam się, że dotyczy Sprawozdania, w zakładce widnieje ono dalej jako "złożone"), ale po jej otwarciu widzę tylko wiadomość o treści: " Szanowni Państwo! Aby zapoznać się z treścią dokumentu prosimy wybrać plik w załączniku. W przypadku gdy plik został załączony w formacie ZIP prosimy o pobranie i rozpakowanie dokumentu".

Wcześniej kliknąłem, że potwierdzam odbiór wiadomości.
Jeśli pismo dotyczy Sprawozdania to nie wiem co z tym zrobić, bo żadnego załącznika nie widzę... sprawdzałem w Chrome, Firefoxie i na telefonie.
Wszędzie to samo - brak załącznika.
Miał ktoś tak?

Problem w ty,

F4odpowiedz

Gość

14 grudzień 2020 o 13:45

Gość napisał:


Gość napisał:


Brak załącznika to nic nowego. Nie wiem czy ktoś kiedykolwiek taki załącznik otrzymał. Z tego co się dowiedziałam w Urzędzie Marszałkowskim, to takie wiadomości wysyła system automatycznie, jeżeli jakiś wniosek/sprawozdanie zostało zatwierdzone.

Gość napisał:



Witam, 
mam pytanie odnośnie statusu sprawozdania. Czy ktoś orientuje się, czy jak sprawozdanie zostanie zweryfikowane przez UM to zmieni się jego status?. Czy cały czas będzie widniało "Złożone". Na szkoleniu nie była poruszona ta kwestia. I czy z poziomu użytkownika podrzędnego też będę to widoczne, czy tylko z poziomu użytkownika głównego. Z góry dziękuję za odpowiedź.




zmieni status na "zatwierdzone" przynajmniej tak miałam w przypadku sprawozdania komunalnego 
Ja dostałem wiadomość (domyślam się, że dotyczy Sprawozdania, w zakładce widnieje ono dalej jako "złożone"), ale po jej otwarciu widzę tylko wiadomość o treści: " Szanowni Państwo! Aby zapoznać się z treścią dokumentu prosimy wybrać plik w załączniku. W przypadku gdy plik został załączony w formacie ZIP prosimy o pobranie i rozpakowanie dokumentu".

Wcześniej kliknąłem, że potwierdzam odbiór wiadomości.
Jeśli pismo dotyczy Sprawozdania to nie wiem co z tym zrobić, bo żadnego załącznika nie widzę... sprawdzałem w Chrome, Firefoxie i na telefonie.
Wszędzie to samo - brak załącznika.
Miał ktoś tak?

Problem w ty,




F4odpowiedz

Gość

16 grudzień 2020 o 15:52

Właśnie zorientowałam się, że źle wprowadziłam masę odpadu w sprawozdaniu za 2019 zamiast 0,2500 wprowadziłam 25,00. Czy złożyć korektę sprawozdania??

F4odpowiedz

Gość

17 grudzień 2020 o 07:32

Gość napisał:


Gość napisał:




Gość napisał:



Brak załącznika to nic nowego. Nie wiem czy ktoś kiedykolwiek taki załącznik otrzymał. Z tego co się dowiedziałam w Urzędzie Marszałkowskim, to takie wiadomości wysyła system automatycznie, jeżeli jakiś wniosek/sprawozdanie zostało zatwierdzone.

Gość napisał:




Witam, 
mam pytanie odnośnie statusu sprawozdania. Czy ktoś orientuje się, czy jak sprawozdanie zostanie zweryfikowane przez UM to zmieni się jego status?. Czy cały czas będzie widniało "Złożone". Na szkoleniu nie była poruszona ta kwestia. I czy z poziomu użytkownika podrzędnego też będę to widoczne, czy tylko z poziomu użytkownika głównego. Z góry dziękuję za odpowiedź.





zmieni status na "zatwierdzone" przynajmniej tak miałam w przypadku sprawozdania komunalnego 
Ja dostałem wiadomość (domyślam się, że dotyczy Sprawozdania, w zakładce widnieje ono dalej jako "złożone"), ale po jej otwarciu widzę tylko wiadomość o treści: " Szanowni Państwo! Aby zapoznać się z treścią dokumentu prosimy wybrać plik w załączniku. W przypadku gdy plik został załączony w formacie ZIP prosimy o pobranie i rozpakowanie dokumentu".

Wcześniej kliknąłem, że potwierdzam odbiór wiadomości.
Jeśli pismo dotyczy Sprawozdania to nie wiem co z tym zrobić, bo żadnego załącznika nie widzę... sprawdzałem w Chrome, Firefoxie i na telefonie.
Wszędzie to samo - brak załącznika.
Miał ktoś tak?

Problem w ty,








Witam, miałam taki sam problem z wiadomością odnośnie wniosku aktualizacyjnego. Zadzwoniłam do właściwego Urzędu Marszłakowskiego i zgłosiłam ten problem, że nie widzę załącznika. Uprzejma Pani sprawdziła mi i powiedziała, że jest wszystko dobrze, wniosek przyjęty. Dowiedziałam się też, że problem braku widoczności załączników dla użytkowników BDO jest mi znany i jest zgłoszony, informatycy działają nad tym. Jeśli mogę doradzić, to proszę zadzwonić do właściwego Urzędu Marszłakowskiego i telefonicznie wyjaśnić sprawę.

F4odpowiedz

Mara004

Liczba postów: 39

Od: 22.04.2020

21 grudzień 2020 o 14:45

Gość napisał:

Właśnie zorientowałam się, że źle wprowadziłam masę odpadu w sprawozdaniu za 2019 zamiast 0,2500 wprowadziłam 25,00. Czy złożyć korektę sprawozdania??

Oczywiście, że tak.

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter