Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

30 październik 2020 o 11:05

Czy po złożeniu sprawozdania maja Państwo możliwość jego podglądu i wydrukowania ???

W filmach instruktażowych mówią że jeśli sprawozdanie ma status "ZŁOŻONE" jest możliwość podglądu, pobrania upo i korekty.
U mnie wskakuje jedynie możliwość pobrania UPO i wykonania korekty.

F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 710

Od: 19.03.2017

30 październik 2020 o 11:24

Gość napisał:

Czy po złożeniu sprawozdania maja Państwo możliwość jego podglądu i wydrukowania ???

W filmach instruktażowych mówią że jeśli sprawozdanie ma status "ZŁOŻONE" jest możliwość podglądu, pobrania upo i korekty.
U mnie wskakuje jedynie możliwość pobrania UPO i wykonania korekty.

Nie ma możliwości podglądu. Podobno  Można zrobić korektę żeby  zobaczyć ,a potem usunąć.

F4odpowiedz

Gość

30 październik 2020 o 11:47

Co z KPO w wersji papierowej za rok 2019 - mogą pozostać?
Mam tylko 2 ze styczenia i lutego - cała reszta jest prowadzona elektronicznie.
Nawet jak chcieć je wprowadzić po kolei przed szereg elektronicznych to numeracja nie będzie się zgadzała na dotychczasowych kartach

F4odpowiedz

Gość

30 październik 2020 o 11:53

Gość napisał:


Gość napisał:




Gość napisał:






Złomek napisał:




Prowadząc skup złomu posiadający decyzję na zbieranie . Jaki dział sprawozdania z gospodarowania odpadami powinnam wypełnić?Dział I Dział XII na pewno. A czy coś jeszcze?Jaki strumień odpadów zaznaczyć dla kodów z grupy 17 04 i 15 01 04 ? Pozostałe?
Poproszę o pomoc





Przyjmuje Pan odpady w kodzie 15 01 04 oraz 17 04 05, od firm czy także od osób fizycznych? TO jest ważne do określenia strumienia odpadów,



Podłączam się pod pytanie. Złom od firm i osób fizycznych. Od jednych i drugich z kodem z grupy 17 04 01 - 07 oraz z grupy 12 01 01 - 03 i 15 01 04.




Witam również podłączam się do pytania, Jeśli skupujemy od osób fizycznych to strumień należy zaznaczyć "Pochodzące ze strumienia odpadów komunalnych (inne niż grupa 20)" a od firm "Pozostałe" ? I czy to oznacza że te odpady trzeba było uwzględnić w sprawozdaniu komunalnym ?
F4odpowiedz

Gość

30 październik 2020 o 12:12

Nekromanta22 napisał:

Uzupełniam sprawozdanie  dział XI oraz XIII i nie wypełnia mi się okienko pozycja uzupełniona mimo podania wszystkich wszystkich wymaganych danych, czy to powszechny problem lub może ja robię coś źle ?

Podpinam się do pytania, mam ten sam problem.

F4odpowiedz

Gość

30 październik 2020 o 12:19

To błąd systemu, nie zaznaczają się te pozycje ale sprawozdania można wysłać. 

F4odpowiedz

Gość

30 październik 2020 o 12:24

W 2019 firma wytworzyła ilości odpadów przekrawające ilości które nie wymagają ewidencji.
W 2019 odpady zostały przekazane zewnętrznej firmie w celu składowania i neutralizacji.
Czy uzupełniam tylko Dział I i Dział XI czy również Dział XIII - w celu określenia co zrobiła z nimi firma do której odpady zostały przekazane?
Z góry dziękuję za pomoc

F4odpowiedz

Agnieszka1310

Liczba postów: 8

Od: 21.10.2020

30 październik 2020 o 12:51

Gość napisał:



Co z KPO w wersji papierowej za rok 2019 - mogą pozostać?

Mam tylko 2 ze styczenia i lutego - cała reszta jest prowadzona elektronicznie.

Nawet jak chcieć je wprowadzić po kolei przed szereg elektronicznych to numeracja nie będzie się zgadzała na dotychczasowych kartach





KPO trzeba przechowywać przez okres 5 lat. KPO z 2019 roku pozostają tylko w formie papierowej, dopiero od 2020 prowadzi się jedynie elektroniczną ewidencję
F4odpowiedz

Gość Iwona S

30 październik 2020 o 13:10

Jestem producentem elementów do ogrzewania podłogowego. Wysyłam ze za granice w kartonach na paletach ofoliowane. Oddaję do skupu makulaturę i folię.
Czy wypełniam tabelę 5.1 zatem? Proszę o pilną pomoc..

F4odpowiedz

Gość

30 październik 2020 o 14:23

Gość napisał:


Nekromanta22 napisał:


Uzupełniam sprawozdanie  dział XI oraz XIII i nie wypełnia mi się okienko pozycja uzupełniona mimo podania wszystkich wszystkich wymaganych danych, czy to powszechny problem lub może ja robię coś źle ?

Podpinam się do pytania, mam ten sam problem.


to błąd systemu, nic nie szkodzi,

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter