Baner eko soft 2023 bdo

Ewidencja odpadów w BDO

Założony przez Aga 02 styczeń 2020 o 17:30

Gość

05 luty 2021 o 10:32

napisał:


napisał:


Co zrobić ze zużytymi świetlówkami z uczelni? Nie przekraczamy 100 kg rocznie. Czy konieczne jest oddanie firmie utylizującej i wystawienie kpo czy można się ich pozbyć w inny sposób? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Jeśli przekraczacie 50 kg rocznie to obowiązek prowadzenia ewidencji (odpad 16 02 13*) przekazanie na KPO w systemie  BDO



a jeśli przekazaliśmy np. 45 kg nieprofesjonalnym zbieraczom a okazało się, że nieoczekiwanie wyprodukowaliśmy jeszcze 10 kg tego odpadu. Czy 5 kg mogę oddać tym nieprofesjonalnym a 5 na KPO ? Nie mogę 'cofnąć' tych 45 kg oddanych bez karty..
F4odpowiedz

Marcin K.

05 luty 2021 o 16:44

Kto powinien prowadzić BDO na uczelniach. Dziękuję z góry za odpowiedź. 

F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 710

Od: 19.03.2017

08 luty 2021 o 14:48

napisał:

Kto powinien prowadzić BDO na uczelniach. Dziękuję z góry za odpowiedź.




F4odpowiedz

Rafał

09 luty 2021 o 17:38

Jak powinna wygladac ewidencja odpadow medycznych w szkole pielegniarskiej? Jak czesto wpisywać masę odpadów w zakładce wytworzone? Wystarczy raz w miesiącu? Co parę dni to chyba nie ma sensu? 

F4odpowiedz

Arek -M

15 luty 2021 o 11:52

Czy miał ktoś problem z zapisem/drukowaniem KEO  do formatu. pdf?
Mam sygnał z instalacji że przy zbyt wielu kartach KPOK występuje błąd i nie można zapisać karty.....

F4odpowiedz

Gość

16 luty 2021 o 10:58

Dzień dobry, 

czyli limity dotyczące prowadzenia uproszczonej ewidencji dotyczą całej firmy, czy poszczególnych miejsc prowadzenia działalności?

F4odpowiedz

Gość

16 luty 2021 o 16:00

napisał:

Dzień dobry,

czyli limity dotyczące prowadzenia uproszczonej ewidencji dotyczą całej firmy, czy poszczególnych miejsc prowadzenia działalności?




poszczególnych miejsc prowadzenia działalności
F4odpowiedz

Arek -M

16 luty 2021 o 16:01

Wysłałem zgłoszenie do BDO i czekam na  odpowiedź bo w mojej ocenie karty KEO powinny wyświetlać się w formacie pdf bez limitu KPOK.

F4odpowiedz

Gość

17 luty 2021 o 09:07

Witam,
Czy spotkaliście się z taką sytuacją: Przekazujący wygenerował KPOK w trybie przekazania, bez wskazania gminy. Teraz ja nie mogę utworzyć KEOK na dobrą sprawę, bo nie mam informacji z jakiej gminy i jej obszaru jest ten odpad. Co zrobić w takiej sytuacji?

F4odpowiedz

Gość

19 luty 2021 o 13:08

napisał:


napisał:


Dzień dobry,

czyli limity dotyczące prowadzenia uproszczonej ewidencji dotyczą całej firmy, czy poszczególnych miejsc prowadzenia działalności?






poszczególnych miejsc prowadzenia działalności



Czy na pewno?

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter