Baner eko soft 2023 bdo

Ewidencja odpadów w BDO

Założony przez Aga 02 styczeń 2020 o 17:30

Gość

25 sierpień 2022 o 08:53

napisał:

Witam, czy jest gdzieś informacja o awarii systemu BDO nie można się zalogować. Pozdrawiam



Ten system nie ma nigdy formalnie awarii. Nic się nie da teraz zrobić, tylko można czekać aż naprawią.
F4odpowiedz

Gość

25 sierpień 2022 o 09:03

napisał:


napisał:


Witam, czy jest gdzieś informacja o awarii systemu BDO nie można się zalogować. Pozdrawiam





Ten system nie ma nigdy formalnie awarii. Nic się nie da teraz zrobić, tylko można czekać aż naprawią.



To skoro system jest idealny i nie ma nigdy awarii to jak można go naprawić??
F4odpowiedz

Gość

25 sierpień 2022 o 09:20

Chodzi o to, że oficjalnie nigdy nie ma komunikatu o awarii, tylko naprawiają cichaczem. A my na tym cierpimy, bo nie ma jak wystawiać dokumentów i wszystkie transporty stoją.

F4odpowiedz

Gość

25 sierpień 2022 o 09:34

Czyli bez oficjalnego komunikatu o awarii nie możemy wystawiać papierowego KPO ?.... Państwo  z dykty i kartonu.... 

F4odpowiedz

Gość

25 sierpień 2022 o 09:39

napisał:

Czyli bez oficjalnego komunikatu o awarii nie możemy wystawiać papierowego KPO ?.... Państwo  z dykty i kartonu.... 



Mi udało się zalogować, ale nie mogę wybrać MPD…przeskakuje do pierwszej strony …
F4odpowiedz

Gość

25 sierpień 2022 o 09:42

napisał:


napisał:


Czyli bez oficjalnego komunikatu o awarii nie możemy wystawiać papierowego KPO ?.... Państwo  z dykty i kartonu.... 





Mi udało się zalogować, ale nie mogę wybrać MPD…przeskakuje do pierwszej strony …


Mnie również przeskakuje do pierwszej strony.
F4odpowiedz

Gość

25 sierpień 2022 o 10:16

Czy to może mieć związek z wnioskiem aktualizacyjnym systemu BDO? bo miałam problem aby wystawić kartę... 

F4odpowiedz

Gość

25 sierpień 2022 o 10:22

napisał:


napisał:




napisał:



Czyli bez oficjalnego komunikatu o awarii nie możemy wystawiać papierowego KPO ?.... Państwo  z dykty i kartonu.... 







Mi udało się zalogować, ale nie mogę wybrać MPD…przeskakuje do pierwszej strony …




Mnie również przeskakuje do pierwszej strony.

Ta strona tak źle funkcjonuje chyba od początku. Ciągle są problemy z zalogowaniem, wybraniem użytkownika i czegokolwiek innego. Głównie praca w BDO polega na oglądaniu kwadracików w trzech kolorach. MASAKRA...



F4odpowiedz

Gość

25 sierpień 2022 o 10:28

Nic nie działa, o 6 już nie działał. To kpina. Nawet potem nie wiadomo, co zmienili, bo strona z tymi informacjami nie jest aktualizowana od dwóch lat
https://bdo.mos.gov.pl//bdo-roadmap

F4odpowiedz

Gość

25 sierpień 2022 o 11:03

napisał:


napisał:


Czyli bez oficjalnego komunikatu o awarii nie możemy wystawiać papierowego KPO ?.... Państwo  z dykty i kartonu.... 





Mi udało się zalogować, ale nie mogę wybrać MPD…przeskakuje do pierwszej strony …


Mam tak samo
F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter