Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

20 styczeń 2022 o 07:23

napisał:


  • Infolinia BDO zapewnia że pracują nad rozwiązaniem problemu


  • napisał:



napisał:






napisał:




Przyłączam się do pytania, w ogóle działa Wam w BDO - w Sprawozdawczość Komunalnej dział VI - A. Informacja o masie odpadów przekazanych do przygotowania do ponownego użycia i recyklingu? Od paru dni nie można wejść w ten moduł, (za poprzednie lata też nie działa), próbowałem na innych przeglądarkach i to samo.









Też mi to nie działa












Ja również próbuję na kilku przeglądarkach i też nie działa. Za poprzednie lata też tak jest. Może ktoś już rozwiązał ten problem?










Wydaje mi się, że problem leży nie w naszych przeglądarkach tylko u nich w systemie, (może szykują aktualizację) od tego roku inaczej oblicza się poziomy recyklingu , nie tylko wlicza się odpady komunalne z grupy 15 ale również odpady z grupy 20,( z wyjątkiem odpadów o kodach 20 02 02, 20 03 04 i 20 03 06;)
F4odpowiedz

Gość

20 styczeń 2022 o 09:05

napisał:


napisał:


Przyłączam się do pytania, w ogóle działa Wam w BDO - w Sprawozdawczość Komunalnej dział VI - A. Informacja o masie odpadów przekazanych do przygotowania do ponownego użycia i recyklingu? Od paru dni nie można wejść w ten moduł, (za poprzednie lata też nie działa), próbowałem na innych przeglądarkach i to samo.





Też mi to nie działa



nie działa od 12 stycznia....
F4odpowiedz

Gość

20 styczeń 2022 o 13:03

Próbował ktoś czy system pozwala w ogóle złożyć sprawozdanie bez wypełnionego tego działu VI A?

F4odpowiedz

Gość

20 styczeń 2022 o 13:08

napisał:

Próbował ktoś czy system pozwala w ogóle złożyć sprawozdanie bez wypełnionego tego działu VI A?



Sprawozdania trzeba złożyć do końca stycznia, poczekam aż to naprawią, nie chce mi się później odbierać telefonów z urzędów i się tłumaczyć za program.
F4odpowiedz

Gość

20 styczeń 2022 o 13:21

napisał:


napisał:


Próbował ktoś czy system pozwala w ogóle złożyć sprawozdanie bez wypełnionego tego działu VI A?





Sprawozdania trzeba złożyć do końca stycznia, poczekam aż to naprawią, nie chce mi się później odbierać telefonów z urzędów i się tłumaczyć za program.



Ja akurat mam do zrobienia 60 sprawozdań, więc jak mi to naprawią 30 stycznia to będzie ciężko to wprowadzić jak cała Polska się rzuci do sprawozdań i system będzie przeciążony.
F4odpowiedz

Gość

21 styczeń 2022 o 10:28

napisał:


napisał:


Próbował ktoś czy system pozwala w ogóle złożyć sprawozdanie bez wypełnionego tego działu VI A?





Sprawozdania trzeba złożyć do końca stycznia, poczekam aż to naprawią, nie chce mi się później odbierać telefonów z urzędów i się tłumaczyć za program.



To możesz się niedoczekać i  dostac karę za nieterminowe złożenie sprawozdania .

Chyba lepiej złożyc bez jednego działu ale w terminie a pozniej to uzupełnić samemu jak zacznie działać lub na wezwanie organu.
F4odpowiedz

Gość

21 styczeń 2022 o 11:04

Dzien dobry,
W którym dziale punkty skupu powinny ująć magazyn z poprzedniego roku czyli 2020 ?

F4odpowiedz

Gość

21 styczeń 2022 o 11:26

Ktoś pomoże?? Jeżeli firma prowadziła w 2020 roku PSZOK dla Gminy X a część odpadów oddała do przetwarzania w 2021 to czy składam sprawozdanie do tej Gminy za 2021r. Dodam że w 2021 r nie prowadziliśmy Pszok- u dla tej Gminy a w sprawozdaniu za 2020 odpady te były wykazane jako magazynowane.

F4odpowiedz

Gość

21 styczeń 2022 o 11:35

Czy jeżeli utworzę i wypełnię sprawozdania komunalne z konta użytkownika podrzędnego, to czy później użytkownik główny będzie je widział i miał możliwość złożenia tych sprawozdań?

F4odpowiedz

Gość

21 styczeń 2022 o 11:38

Witam
Mam pytanie czy DZIAŁ III TABELA A: INFORMACJA O ODPADACH KOMUNALNYCH NIEULEGAJĄCYCH BIODEGRADACJI uzupełniamy tylko informacją o tym co przetworzyliśmy z danego roku czy też i to co przetworzyliśmy z odpadów zmagazynowanych?

Z perspektywy ostatniej zmiany sprawozdania  że w dziale IV należy podać informacje o magazynach ze wszystkich okresów  to wydawałoby się że trzeba dać informacje o wszystkich przetworzonych nawet zmagazynowanych bo wtedy będzie jakiś bilans
magazyn + odebrane - przetworzone = stan końcowy

Urzędnicy do tej pory chcieli żeby dział II - dział III = dział IV - i to musiało grać

Jak teraz w dziale IV dopiszemy magazyny z lat poprzednich to znów będzie nie tak.
Proszę o pomoc w tej sprawie - bo nie wiem co pisać w tym DZIALE III A

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter