Baner eko soft 2023 bdo

Monitoring on-line od 6 września 2019

Założony przez pit 02 wrzesień 2019 o 09:08

pit

Liczba postów: 12

Od: 11.03.2019

05 wrzesień 2019 o 12:26

Rozporządzenie dot. monitoringu pewnie nie zmieni się znacząco od projektu, więc też będzie wiele niejasności. Jestem prawie pewien, że kwestia przekazania danych do logowania też się nie wyjaśni. Więc musimy się wszystkiego domyślać, dowiadywać i zastanawiać nad głupotami zamiast robić to co jest potrzebne...

F4odpowiedz

Gość

05 wrzesień 2019 o 13:28

Informacja z dzisiejszego dnia: WIOŚ Katowice stoi na stanowisku , że dostęp do dnia jutrzejszego należy im dostarczyć, listem poleconym lub osobiście. Login i hasło do miejsc magazynowania odpadów palnych.

F4odpowiedz

Gość

05 wrzesień 2019 o 13:52

Jest ktoś kto nie przedstawia tych informacji do WIOŚ?

F4odpowiedz

Gość

05 wrzesień 2019 o 15:09

Do Gość:
Dostałem info od firmy zajmującej prawem odpadowym, że najlepiej własnie wysłać do WIOŚ zapytanie w jaki sposób przekazać iformacje do dostępu. Ktos wyżej dobrze napisał- niewiadomo kto odbierze przesyłkę/maila, a nie ma wyznaczonej do tego żadnej konkretnej osoby. Nie przekaże dostepu do kamer (W moim przypadku okamerowana jest cała firma) niewiadomo komu(Gdańsk)

F4odpowiedz

IW

05 wrzesień 2019 o 15:28

Gość napisał:

Jest ktoś kto nie przedstawia tych informacji do WIOŚ?

Ja czekam na rozporządzenie.



F4odpowiedz

Gość

Gość

05 wrzesień 2019 o 15:34

WIOŚ Olsztyn tak to widzi - http://www.wios.olsztyn.pl/aktualnosci/szczegoly/?tx_ttnews%5Btt_news%5D=133&cHash=b1c26bee3e73fdb6b078797d7d0e4be1 
WIOŚ Łódź tak - https://www.wios.lodz.pl/files/docs/informacja_monitoring_wiz8.pdf   
na stronach pozostałych WIOŚiów brak konkretnych informacji w tej kwestii. 

F4odpowiedz

M

05 wrzesień 2019 o 15:37

Rozumiem, że jesli mam pozwolenie na wytwarzanie to mam udostępnić obraz magazynowanych odpadów tylko do przetwarzania, a tych wytwarzanych i magazynowanych w trakcie "normalnej" pracy zakładu już nie? Co z wytworzonymi w trakcie przetwarzania i magazynowaniu po procesie przetwarzania? Też mają być objęte monitoringiem wizyjnym?? 

F4odpowiedz

Gość

05 wrzesień 2019 o 15:41

brak internetu na terenie zakładu, składamy pismo o przedłużenie terminu, do czasu podpiecia do sieci

F4odpowiedz

Gość

06 wrzesień 2019 o 07:59

W trakcie kontroli mogę udostępnić im obraz wizyjny. Jaką mam pewność, że osoby trzecie czy nawet pracownicy nie mają układów z innymi firmami? 

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter