Top bdo wrzesien 2020

Wniosek aktualizacyjny w systemie BDO

Założony przez 04 sierpień 2020 o 10:45
Witam serdecznie, 21.02.2020 r. złożyłam wniosek aktualizacyjny w systemie BDO który, obejmował nowe miejsca prowadzenia działalności oraz decyzje na przetwarzanie odpadów. Niestety do dnia dzisiejszego nie został rozpatrzony ( podlegam pod URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO). Nie mogę dokonać żadnej modyfikacji w złożonym wniosku, nowego również nie mogę utworzyć gdyż pojawia się komunikat ( ISTNIEJE NIEROZPATRZONY WNIOSEK AKTUALIZACYJNY) a w tym okresie zakład w którym pracuje otrzymał 3 nowe decyzje na przetwarzanie odpadów. Brak odpowiedzi na wielokrotne próby kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Niestety z infolinią systemu BDO również nie udało mi się skontaktować.
1.Czy ktoś z Państwa jest w podobnej sytuacji? Gdzie szukać pomocy?

Dodatkowo udało mi się poprzez profil zaufany dodać nowe miejsca prowadzenia działalności ( jednak ich opis nie jest do końca poprawny dlatego że wyszukiwarka narzuca mi swój opis, dla przykładu:  adres miejsca prowadzenia działalności widnieje z miejscowością i ulicą jednak bez jej numerów, dlatego wpisałam je w nazwie miejsca prowadzenia działalności. Zauważyłam że wiele firm tak ma, jednak wolałabym aby zostały poprawnie skorygowane.
2. Czy ktoś z Państwa wie jak to można zmienić? albo kto ma taką moc sprawczą, bo moim zdaniem tylko Urząd Marszałkowski który milczy?


3. Czy istnieje jakiś sposób usunięcia błędnie wprowadzonych miejsc prowadzenia działalności?
Admin05 sierpień 2020 o 09:49

Wątek został zamknięty.

Powód: temat został poruszony w innym wątku.

Zapraszamy do kontynuacji tematu pod linkiem: https://odpady-help.pl/forum/threads/wniosek-aktualizacyjny-59bad182-952c-4bd9-a5e1-cb17601adb8b/posts

Jeżeli nie zgadzasz się z powodem zamknięcia wątku prosimy o skontaktowanie się z Administratorem forum.

Newsletter