Top komunalne bdo

Ruszyły zapisy na bezpłatne szkolenia z BDO

Large zdj%c4%99cie na odpady help

Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy, który tworzy bazę BDO rozpoczął zapisy na bezpłatne szkolenia pn. „Funkcjonowanie Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami”.

Szkolenia będą dotyczyć najważniejszych informacji o systemie BDO oraz omówienia modułu ewidencji odpadów (w tym kart przekazania odpadów, kart ewidencji odpadów, kart zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, itd.), który ma funkcjonować od 1 stycznia 2020 r.

Szkolenia będą realizowane sukcesywnie w poszczególnych miastach wojewódzkich. W pierwszej kolejności szkolenia odbędą się w Warszawie, Białymstoku, Toruniu, Krakowie, Zielonej Górze, Katowicach, Gdańsku, Opolu, Rzeszowie i Łodzi.

Informacje na temat terminów szkoleń dla pozostałych miast mają zostać ogłoszone w późniejszym terminie.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy dokonać rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy.

 

Więcej szczegółów na stronie:

https://bdo.mos.gov.pl/news/cykl-bezplatnych-szkolen-regionalnych-funkcjonowanie-bazy-danych-o-produktach-i-opakowaniach-oraz-o-gospodarce-odpadami/

 

Źródło: bdo.mos.gov.pl

Zdjęcie: pixabay.com

Top komunalne bdo

Newsletter


Administratorem danych osobowych jest Effeko II sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, ul. J. Słowackiego 38A/15, 60-825 Poznań.

Na podany adres został wysłany e-mail z linkiem potwierdzającym subskrypcję. Prosimy o zalogowanie się na swojej skrzynce pocztowej i potwierdzić subskrypcję, aby korzystać z newslettera.