Top baner  ekosoft   grudzien 2018   wersja 7

Czy raport do KOBiZE należy wysłać pocztą?

Raportu nie wysyła się w w wersji papierowej do KOBiZE. Po uzupełnieniu wszystkich danych wybieramy przycisk „Wyślij”, w ten sposób raport w formie elektronicznej trafia do Administratora Krajowej bazy.

 

Po wysłaniu raport jest dostępny także w formacie PDF, ale jedynie do wglądu podmiotu wprowadzającego dane.

 

Podsumowując: Raportu NIE NALEŻY PRZESYŁAĆ do KOBiZE w wersji papierowej.

Jedynie wniosek o utworzenie konta w Krajowej bazie przesyłamy w wersji papierowej (o ile nie dysponujemy profilem zaufanym e-PUAP lub kwalifikowanym podpisem elektronicznym).

--
Materiały publikowane w Serwisie odpady-help.pl, nie stanowią porad prawnych lub innego profesjonalnego doradztwa. Redakcja Serwisu odpady-help.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie wiedzy publikowanej na łamach serwisu, w szczególności za szkody lub straty poniesione przez kogokolwiek wskutek jakiegokolwiek wykorzystania treści umieszczonych w Serwisie.
Zabrania się kopiowania, redystrybucji, publikowania, rozpowszechniania, udostępniania czy wykorzystywania w inny sposób całości lub części danych zawartych w Serwisie odpady-help.pl.
Powrót
Top baner  ekosoft   grudzien 2018   wersja 7

Newsletter


Administratorem danych osobowych jest Effeko sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. J. Słowackiego 38A/15, 60-825 Poznań.

Na podany adres został wysłany e-mail z linkiem potwierdzającym subskrypcję. Prosimy o zalogowanie się na swojej skrzynce pocztowej i potwierdzić subskrypcję, aby korzystać z newslettera.