Top baner  ekosoft   grudzien 2018   wersja 7

Czy agregat prądotwórczy to instalacja wg KOBiZE

TAK - w przypadku agregatów prądotwórczych pojawia się pewna dowolność w klasyfikacji.

 

W zależności od sposobu ich użytkowania, i właściwego w danej sprawie, urzędu agregaty mogą być traktowane, jako instalacja lub urządzenie (zgodnie definicjami z ustawy Prawo ochrony środowiska z 27 kwietnia 2001 r.).

 

Interpretacja KOBiZE nie pozostawia takiej dowolności i traktuje agregaty, jako instalacje, ponieważ zwykle pracują one w konkretnym miejscu i nie pracują w ruchu.

--
Materiały publikowane w Serwisie odpady-help.pl, nie stanowią porad prawnych lub innego profesjonalnego doradztwa. Redakcja Serwisu odpady-help.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie wiedzy publikowanej na łamach serwisu, w szczególności za szkody lub straty poniesione przez kogokolwiek wskutek jakiegokolwiek wykorzystania treści umieszczonych w Serwisie.
Zabrania się kopiowania, redystrybucji, publikowania, rozpowszechniania, udostępniania czy wykorzystywania w inny sposób całości lub części danych zawartych w Serwisie odpady-help.pl.
Powrót
Top baner  ekosoft   grudzien 2018   wersja 7

Newsletter


Administratorem danych osobowych jest Effeko sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. J. Słowackiego 38A/15, 60-825 Poznań.

Na podany adres został wysłany e-mail z linkiem potwierdzającym subskrypcję. Prosimy o zalogowanie się na swojej skrzynce pocztowej i potwierdzić subskrypcję, aby korzystać z newslettera.