Top baner  ekosoft   grudzien 2018   wersja 7

Czas pracy instalacji

Jeżeli na jedną instalację składa się kilka źródeł, lecz pracują one w różnych okresach podajemy czas, w jakim uruchomione było choćby jedno źródło.

Przykład nr 1:

Kotłownia składa się z 3 kotłów. Kocioł nr 1 pracował 3 miesiące w roku, kocioł nr 2 pracował 6 miesięcy, jedynie kocioł nr 4 pracował pełne 12 miesięcy. Czas pracy instalacji wynosi 12 miesięcy.

Przykład nr 2

W tej samej kotłowni kocioł nr 1 pracował pierwsze 2 miesiące w roku, następnie przez kolejne 3 miesiące pracował kocioł nr 3, a przez kolejne 4 miesiące pracował kocioł nr 3. Czas pracy instalacji wyniósł – 9 miesięcy.

--
Materiały publikowane w Serwisie odpady-help.pl, nie stanowią porad prawnych lub innego profesjonalnego doradztwa. Redakcja Serwisu odpady-help.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie wiedzy publikowanej na łamach serwisu, w szczególności za szkody lub straty poniesione przez kogokolwiek wskutek jakiegokolwiek wykorzystania treści umieszczonych w Serwisie.
Zabrania się kopiowania, redystrybucji, publikowania, rozpowszechniania, udostępniania czy wykorzystywania w inny sposób całości lub części danych zawartych w Serwisie odpady-help.pl.
Powrót
Top ekosoft ewidencja odpadow

Newsletter


Administratorem danych osobowych jest Effeko sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. J. Słowackiego 38A/15, 60-825 Poznań.

Na podany adres został wysłany e-mail z linkiem potwierdzającym subskrypcję. Prosimy o zalogowanie się na swojej skrzynce pocztowej i potwierdzić subskrypcję, aby korzystać z newslettera.