Top baner  ekosoft   grudzien 2018   wersja 7
ASOS Partner
Icon 2

Dane teleadresowe

Adres:Tyska 14a
41-809 Zabrze
Województwo:śląskie
WWW:www.asos-partner.pl
E-mail:kontakt@asos-partner.pl
Icon 1

O firmie

Pragniemy Państwu zaoferować obsługę w zakresie odbioru i transportu odpadów. Głównie specjalizujemy się w odbiorze odpadów medycznych i weterynaryjnych na terenie woj. Śląskiego. Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży, co pozwoliło Nam na zdobycie doświadczenia oraz zadowolonych klientów. Od 2017 roku zmiana właściciela z "MAXIM" Sławomir Stępień na „ASOS Partner” Agnieszka Stępień, niemniej jednak personel jak i polityka działania pozostała niezmienna. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy: -systematyczny odbiór odpadów (wg. HARMONOGRAMU) -profesjonalne i terminowe wykonywanie usług -w nagłych przypadkach odbiór 24h od telefonicznego zgłoszenia -dostawę specjalistycznych pojemników / worków -własny transport przystosowany do przewozu odpadów niebezpiecznych -każdorazowo wystawiony dokument potwierdzający odbiór odpadów -wykonanie sprawozdania rocznego o wytworzonych odpadach do Urzędu Marszałkowskiego oraz jego złożenie w urzędzie -prowadzenie Dokumentu Potwierdzającego Unieszkodliwienie odpadów zakaźnych medycznych (DPU) -prowadzenie Ewidencji Odpadów -E-faktury -konkurencyjne ceny -doradztwo oraz pomoc Jako odbiorca odpadów posiadający wszystkie wymagane zezwolenia, gwarantujemy zasady współpracy zgodne z wymogami Ustawy o odpadach. Przekazane Nam odpady wykorzystujemy w sposób bezpieczny dla zdrowia i życia ludzi oraz dla środowiska naturalnego. -ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY-

Icon 5

Branża

  • wywóz/transport odpadów
  • doradztwo/usługi
  • gospodarka odpadami
Top baner  ekosoft   grudzien 2018   wersja 7

Newsletter


Administratorem danych osobowych jest Effeko II sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, ul. J. Słowackiego 38A/15, 60-825 Poznań.

Na podany adres został wysłany e-mail z linkiem potwierdzającym subskrypcję. Prosimy o zalogowanie się na swojej skrzynce pocztowej i potwierdzić subskrypcję, aby korzystać z newslettera.